Close

Rezultati i Sondazhit: Cili eshte fituesi i Fifa World Player

Votues
21. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Kaka

  9 42.86%
 • C.Ronaldo

  0 0%
 • Messi

  10 47.62%
 • Drogba

  1 4.76%
 • Pirlo

  0 0%
 • Ska fitues !

  1 4.76%
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 29
 1. #-19
  -_- Maska e jack_sparow
  Anėtarėsuar
  10-02-2007
  Vendndodhja
  Out of Space
  Postime
  784

  Kaka` - Fitues i "FIFA WORLD PLAYER"!

  Mqs per topin e arte u morr vesh qe Kaka do dale fitues ,le te hapim nje sondazh per fifa world player qe behet me 17 dhjetor.
  Do tju lutesha te tregoheshit reale ne zgjidhjet tuaja dhe jo te votoni si tifoze

 2. #-18
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  28
  Postime
  437

  Question

  Lioniel Messi

 3. #-17
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Ricardo Kaka`
  Sui generis

 4. #-16
  i larguar :-)) Maska e albunkers
  Anėtarėsuar
  10-04-2007
  Vendndodhja
  .............
  Postime
  139
  drogba.....
  .....................................

 5. #-15
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,551
  Lionel Messi
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Flori : 30-11-2007 mė 20:28
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 6. #-14
  revolucionar Maska e bOndi_oo7
  Anėtarėsuar
  18-10-2005
  Vendndodhja
  Shkup
  Mosha
  38
  Postime
  705
  Votova per Kaka'
  Punė, djersė, dashuri mes njerėzve dhe ndaj atėdheut.

 7. #-13
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,210
  i Madhi Lionel Messi

 8. #-12
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102
  Suksesi i Kaka'-s Sezonin E Kaluar Nuk Le Dileme Per Fituesin
  Kaka' Fiton

 9. #-11
  Alessandro Del Piero Maska e Juventus
  Anėtarėsuar
  11-09-2005
  Vendndodhja
  Aty ku Shqiptaret po vuajne.
  Mosha
  34
  Postime
  1,500
  Votova Messin pasi kam deshir aje te mare, por nese flasim si nje sport-dashes, dhe nese shikojm pake ne ate qa u be vjet, Kaka duhet te mare, edhe pse titulli i Milanit nuk ehste e gjith merita e tij,...
  Team: That team in Italy with 29 titles. Or was it 30?

 10. #-10
  I ♥ Tetova Maska e Albanian^Boy
  Anėtarėsuar
  15-02-2006
  Vendndodhja
  Tetovė/Iliridė
  Postime
  501
  Messi do ta fitoj cmimin me te madh Fifa world player qe asht lojtari me i mire ne bote. Kaka do e mari cmimin topi i arte lojtari me i mire ne evrope kshu menoj un.

  Messi e fiton kete cmim.

 11. #-9
  O SA MIR ME QEN SHQIPTAR! Maska e Besnik.S
  Anėtarėsuar
  05-04-2007
  Postime
  82
  e meriton fitoren Lorik Cana

 12. #-8
  ReaL maDriD Maska e ReaLFan
  Anėtarėsuar
  04-06-2007
  Vendndodhja
  N'Zvicerr
  Postime
  1,199
  OOOOO sa me vjen keq kti messit qe ja merr Kaka te gjithat Cmimet
  ReaL madriD
  Campeón de Liga 2007/08
  Repasa el triunfo de la Liga 07/08 del Real Madrid.

 13. #-7
  MiLaNiSt4EvErr Maska e kiku
  Anėtarėsuar
  30-10-2007
  Vendndodhja
  ne shtepi
  Postime
  78
  KAKA'

  ėshtė mė i miri, golashenues me i mir i Champion League 2006-2007 kreator i fitoreve te milanit ne fitimin e keti trofeu, fitues i Topit tė Artė, thjshe ka fituar me shum se te gjith konkuruesit tjer kete vit qe jemi duke e lam pas, prandaj edhe e meriton edhe kete titull.

 14. #-6
  Pyetja tani eshte, "Cili eshte fituesi i Fifa World Player"?

  ku e di une
  Welt Meister 2014

 15. #-5
  Shaqiri #11 Maska e The.ReaL
  Anėtarėsuar
  01-06-2006
  Vendndodhja
  Corleone....
  Postime
  2,707
  Rikardo Leite KAKA .
  SPECIAL ONE

  RAUL # 7

 16. #-4
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Kaka shpallet lojtari me i mire i botes, dhe merre ne duart e tij trofeun LOJTARI ME I MIRE NE BOTE.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  My silence doesn't mean I am gone!

 17. #-3
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Anėtarėsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Citim Postuar mė parė nga Qendi Lexo Postimin
  Suksesi i Kaka'-s Sezonin E Kaluar Nuk Le Dileme Per Fituesin
  Kaka' Fiton
  Kohe pa degjuar thenie te mencura te ketij lloji ne forum!

  Citim Postuar mė parė nga Mariachi
  Madhi Lionel Messi
  LOL. Ku i mbeten titujt GOLDEN BALL dhe FIFA WORL PLAYER, Messit, eeee?
  My silence doesn't mean I am gone!

 18. #-2
  MiLaNiSt4EvErr Maska e kiku
  Anėtarėsuar
  30-10-2007
  Vendndodhja
  ne shtepi
  Postime
  78
  Nuk ma mer mendja se kėta trofe qe mori KAKA' kėtė vit do i mer ndnjė futbollist tjeter plot 10.
  7 trofe personal dhe 3 me MILANIN.
  Ai thjesht mori gjithcka qė ishte e mundėshme pėr tė mar dhe metėvėrtet te gjtha i ka tė merituara, sepse momentalisht atė qė ėshtė duke treguar ai nė fushėn e blertė nuk ka ndonjė lojtar tjetėr qė mund tja kaloj, atė e treguan dhe votimet se sa pas ishin kundėrshtarėt e tij.


  KAKA'
  Do tė dua dikė dikur,
  por asnjėher si dikur dikė.

 19. #-1
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Anėtarėsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,793
  kaka' ne rradhe te pare eshte njeri shume i mire gje qe e ben edhe nje lojtar shume te mire !!! i thjesht i shpejt pason topin kur duhet shenon !!! thjesht eshte numri nje ne bote !!! urime riki kaka' !!! ku jane cerrat e barces !!! thekthin kam qejf te degjoj se na flet si pedagog !!! loool !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 20. #0
  Citim Postuar mė parė nga SaS Lexo Postimin
  kaka' ne rradhe te pare eshte njeri shume i mire gje qe e ben edhe nje lojtar shume te mire !!! i thjesht i shpejt pason topin kur duhet shenon !!! thjesht eshte numri nje ne bote !!! urime riki kaka' !!! ku jane cerrat e barces !!! thekthin kam qejf te degjoj se na flet si pedagog !!! loool !!!
  KAKA eshte vertet nje lojtar fantastik dhe jo vetem qe di t'u ofroj tifozave nje spektakel te vertet, por po ashtu eshte nje human i vertet. Eshte nje nga ata lojtare qe nuk pret t'ja japin topin megjithese eshte midis sulmuesit edhe mesfushorit, jo si Ronaldo qe po nuk i dhe top rri shikon qiellin.

  Nejse, si milaniste qe jam, me vjen mire qe lojtari i saj eshte lojtari me i mire ne bote.

  FORZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA MILANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Dy shkronjat e fundit tė fjalės./ Fitues ai qė mbyll lojėn /
  Nga projekti21_dk nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 1009
  Postimi i Fundit: 14-06-2009, 08:16
 2. Rrethi ēiklistik i Shqiperisė ndėr mė tė vjetrit nė Evropė!
  Nga Omari nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 10-08-2007, 04:39
 3. FC Inter vs AC Milan
  Nga ClaY_MorE nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 72
  Postimi i Fundit: 14-03-2007, 07:25
 4. “Ethe 3” - Erti Hizmo, fitues jo vetėm prej fatit
  Nga BvizioN nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-09-2005, 08:05
 5. Lakers, Fitues te NBA per te tretin vit rradhazi
  Nga Redi nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 30-06-2002, 18:41

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •