Close
Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910
Duke shfaqur rezultatin 181 deri 193 prej 193
  1. #181
    me 40 hajdutë Maska e alibaba
    Anëtarësuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    po ai memorandumi i '37 i cubrilovicit? bijne ndesh me veten, derrat hipokrite. une them te injorohen, se sja vlen te shpenzohet koha ne keta te debilizuar gjenetikisht
    Problemi qëndron tek të huajt, po mendohem se sa mund të ndikojnë tek të huajt?

  2. #182
    i/e regjistruar Maska e Auroraa
    Anëtarësuar
    02-07-2007
    Vendndodhja
    KOSOVA dhe USA
    Postime
    399
    Pershendetjet te gjitheve, i lexova komentet e juaja dhe me vie keq qe ende paske njerez te ketille qe kane kete nivel dhe menyre te menduarit. Nuk arrij me kuptu pse vallei urreni zezaket aq shume dhe jeni keshtu racista. Ku do te shkoni me kete mendje, mos valle mendoni me kete menyre te menduarit do te hyni ne evrope , kur te drejtat me elementare te njeriut nuk i respektoni. Keshtu nuk bejne njerezit e ndritur dhe keshtu bota perendimore nuk do ju pranon,kot e keni.
    Sa per info,zezaket jane shume te njohur ne muzike ( kush bene muziken me te mire ne Amerike - pikerisht keta zezaket- e dini nga Tina Turner dhe te tjeret qe konsiderohen baba te muzikes) dhe sport pastaj gjithashtu dhe politike. Mund te thuhet qe ne cdo fushe jane shume te njohur, normale se edhe ata jane njerez si te bardhet. turp te keni ju qe jeni racista, edhe ti morning star.

    Ata qe kane diskutuar per cmimin e biletes ne koncert sa ishte vetem 50 cent. Ej po ju nuk jeni ne dijeni sa eshte paguar ai kengetar nga IPKO prandaj mos folni. Se ai kengetar eshte paguar shume shtrejte nga IPKO dhe kjo puna e 50 cent biletes ka qene sa per tu shitur numri me shume. Po ju pyetni sa eshte nje bilete koncerti e 50 cent ne Amerike apo Kanada do ju thone qe me shume se 100 dollar nuk eshte prandaj mos folni palidhje per nje kengetar aq te mirenjohur siq eshte 50 cent.

    50 cent nuk eshte reper kosovar apo evropian , ai bene muzike qe ta degjon bota dhe nuk eshte kengetar kot. Eshte nje kengetar qe ka marr cmime nga MTV dhe tjera.

    Ju krahasoni kengetarin 50 cent me grupet tjera dhe kengetar kosovar , po talleni ncncncnnc.....


    Shume ka qene cool koncerti ate nate dhe jemi knaq dhe e kam pare qe rinia shqiptare ka me shume nevoj per kengetar te tille siq eshte 50 cent--- kengetar me Vlera. Muzik me vlere. qaq
    Ndryshuar për herë të fundit nga Auroraa : 22-12-2007 më 17:39
    Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

  3. #183
    i/e regjistruar Maska e Auroraa
    Anëtarësuar
    02-07-2007
    Vendndodhja
    KOSOVA dhe USA
    Postime
    399
    Citim Postuar më parë nga alibaba Lexo Postimin
    Problemi qëndron tek të huajt, po mendohem se sa mund të ndikojnë tek të huajt?


    Ti alibaba ncuk normal a. ncncncncnnc cka po i pshtjell senet keshtu. kot po flet. u bere edhe ti me fol per 50 cent a ncncncncnnccn ik shko fli se u be vone per ty .
    Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

  4. #184
    .... ...
    Anëtarësuar
    30-01-2005
    Postime
    4,049
    Citim Postuar më parë nga Meritaaa Lexo Postimin
    Ju krahasoni kengetarin 50 cent me grupet tjera dhe kengetar kosovar , po talleni ncncncnnc.....

    Shume ka qene cool koncerti ate nate dhe jemi knaq dhe e kam pare qe rinia shqiptare ka me shume nevoj per kengetar te tille siq eshte 50 cent--- kengetar me Vlera. Muzik me vlere. qaq
    Edhe njehere shtrohet pyetja:

    Kur pyeti PIMP:

    ‘How many of you people smoke weed. Let me hear you say-ye’,
    ti si u pergjigje?

    Une s'po pergjigjem per akuzat per rracizem me lart, se jam shprehur ne kete teme. Por ceshtja e "vlerave" eshte dicka tjeter. Ti Merita di ndopak nga biogriafia e 50 cent? Nena e tij e lindi kur ishte 15 vjec. U rrit pa baba, ne moshen e 8 vjec i vdiq e ema, mbidose droge (por ka dhe teori te tjera). Qe ne moshen 11-12 vjec shiste droge, crack, heroine, cocaine, u kap me revole dhe droge ne shkolle, u arrestua, pastaj u arrestua prape sepse i shiti cocaine nje police undercover. Ne 2000 u qellua 9 here, por shpetoi. (S'besoj se e qelluan se ishte burre i ndershem.) Qe kur u be star, eshte vene ne sherr me gjysmen recording agencies, ndermjet tyre dhe P. Daddy, etj.

    Tani me thuaj ti se cfare "vlerash" do marre rinia shqiptare nga ky individ?

    Per vleren e muzikes se tij, (e para "rap" s'eshte muzika e tij) por te flasim per vlerat e kengeve te tij. Keto vlera jane kritikuar e sulmuar nga shume ne US (se me zune gishtat kallo duke e shkruar) kenget e tij jane ofenduese, shkaterruese te fibrit social, dhe perfaqesojne llumin e mentalitetit te getove.

    Tani me thuaj ti se cfare "vlerash" do marre rinia shqiptare nga muzika e tij?

  5. #185
    Gezuar Kosoven e Pavarur Maska e dodoni
    Anëtarësuar
    07-11-2002
    Postime
    3,393
    Citim Postuar më parë nga Lioness Lexo Postimin
    Edhe njehere shtrohet pyetja:

    Kur pyeti PIMP:



    ti si u pergjigje?

    Une s'po pergjigjem per akuzat per rracizem me lart, se jam shprehur ne kete teme. Por ceshtja e "vlerave" eshte dicka tjeter. Ti Merita di ndopak nga biogriafia e 50 cent? Nena e tij e lindi kur ishte 15 vjec. U rrit pa baba, ne moshen e 8 vjec i vdiq e ema, mbidose droge (por ka dhe teori te tjera). Qe ne moshen 11-12 vjec shiste droge, crack, heroine, cocaine, u kap me revole dhe droge ne shkolle, u arrestua, pastaj u arrestua prape sepse i shiti cocaine nje police undercover. Ne 2000 u qellua 9 here, por shpetoi. (S'besoj se e qelluan se ishte burre i ndershem.) Qe kur u be star, eshte vene ne sherr me gjysmen recording agencies, ndermjet tyre dhe P. Daddy, etj.

    Tani me thuaj ti se cfare "vlerash" do marre rinia shqiptare nga ky individ?

    Per vleren e muzikes se tij, (e para "rap" s'eshte muzika e tij) por te flasim per vlerat e kengeve te tij. Keto vlera jane kritikuar e sulmuar nga shume ne US (se me zune gishtat kallo duke e shkruar) kenget e tij jane ofenduese, shkaterruese te fibrit social, dhe perfaqesojne llumin e mentalitetit te getove.

    Tani me thuaj ti se cfare "vlerash" do marre rinia shqiptare nga muzika e tij?

    Luaneshe,

    Po te pergjigjem une ne vend te Merites.

    Edhe une nuk pajtohem me deklaraten e tij, bile deklarata te tilla ne koncerte te tilla duhet te eliminohen me cdo kusht, se pari nga ana e vet organizatoreve.

    Rinia kosovare do i marre nga ai, te njejtat vlera qe marrin qindra mijera e miliona fansa te muzikes se tij rreth e qark botes. Shiko numrin e pjesemarresve ne koncertet e tij ne gjithe boten, Amerike, Gjermani, Itali, Angli, etj., pastaj numrin e CD-ve te shitur nga ai ne gjithe boten etj. etj. Po te ishte aq i demshem per rinine, se pari vet amerikanet nuk do e lejonin te kendonte dhe te dilte para rinise se tyre fare.

    Biografia e tij ka edhe anen pozitive sepse rinia boterore mund te marrin shume mesime nga ajo biografi se si marrja me pune te liga e te pista te sjell vetem plumba, arrestime, e probleme tjera, kurse marrja me kenge, art, etj. te con drejt sukseseve etj.

    Edhe njehere, gjerat qe kane rendesi nga ky koncert jane: rinia jone u argetua dhe kenaq ate nate nen tingujt e muzikes se tij, dhe Kosova u paraqit ne lajmet boterore me lajme argetuese, normale, dhe si nje vend ndryshe nga si eshte mesuar te paraqitet ne te kaluaren si vend krizash dhe lufterash.
    Ndryshuar për herë të fundit nga dodoni : 22-12-2007 më 18:21
    Leje mos m'trano, pashe zotin!!!!

    Rrofte Shqiperia Etnike

  6. #186
    .... ...
    Anëtarësuar
    30-01-2005
    Postime
    4,049
    Citim Postuar më parë nga dodoni Lexo Postimin
    Po te ishte aq i demshem per rinine, se pari vet amerikanet nuk do e lejonin te kendonte dhe te dilte para rinise se tyre fare.

    Biografia e tij ka edhe anen pozitive sepse rinia boterore mund te marrin shume mesime nga ajo biografi se si marrja me pune te liga e te pista te sjell vetem plumba, arrestime, e probleme tjera, kurse marrja me kenge, art, etj. te con drejt sukseseve etj.
    Sepse eshte i demshem, Oprah, Bill Cosby, church ministers etj nga vete komunitetit negro po dalin kunder tij, dhe te tjereve si puna e tij (psh Ludacris.) Une nuk jam kunder hip-pop/rap. Will Smith (Just the two of us etj) eshte nje nga gershetimet me te kendshme.

    Nje pjese tjeter problematike eshte pikerisht ajo qe cfare perfaqesojne keta kengetare dhe si i e shtyjne rinine, dmth e vetmja menyre e daljes nga getoja eshte te behesh rap artist, ndersa edukimi shkollor, respekti ndaj rregullave sociale etj, nuk hyjne ne pune.

    Dhe ne fund, lirikat e kengeve te tij ngrejne ne qiell jeten e kriminelit te Pimp, te drogave, te mosrespektimit te femrave etj. Ne asnje nga kenget e tij nuk ben thirrje per te kunderten. Ndaj dhe kritikohet.

    Nejse, cuditem qe s'je ne dijeni te ketij debati qe po zhvillohet ne US perderisa ke jetuar ketu. Gjithesesi secili ka mendimin e vet. Persa i perket perse lejohet 50 cent te kendoje, it's a free country lol, liria e fjales. Por nqs cd e tij i blen ne wal mart apo dyqane te ngjashme, apo nqs i degjon ne radio, kenget e tij jane te mbushura me "blip blip" per te mbuluar fjalorin e "kendshem."

  7. #187
    heretic Crusoe Maska e darwin
    Anëtarësuar
    25-08-2004
    Vendndodhja
    under the microscope
    Postime
    1,918
    Citim Postuar më parë nga Meritaaa Lexo Postimin
    Pershendetjet te gjitheve, i lexova komentet e juaja dhe me vie keq qe ende paske njerez te ketille qe kane kete nivel dhe menyre te menduarit. Nuk arrij me kuptu pse vallei urreni zezaket aq shume dhe jeni keshtu racista. Ku do te shkoni me kete mendje, mos valle mendoni me kete menyre te menduarit do te hyni ne evrope , kur te drejtat me elementare te njeriut nuk i respektoni. Keshtu nuk bejne njerezit e ndritur dhe keshtu bota perendimore nuk do ju pranon,kot e keni.
    Sa per info,zezaket jane shume te njohur ne muzike ( kush bene muziken me te mire ne Amerike - pikerisht keta zezaket- e dini nga Tina Turner dhe te tjeret qe konsiderohen baba te muzikes) dhe sport pastaj gjithashtu dhe politike. Mund te thuhet qe ne cdo fushe jane shume te njohur, normale se edhe ata jane njerez si te bardhet. turp te keni ju qe jeni racista, edhe ti morning star.

    Ata qe kane diskutuar per cmimin e biletes ne koncert sa ishte vetem 50 cent. Ej po ju nuk jeni ne dijeni sa eshte paguar ai kengetar nga IPKO prandaj mos folni. Se ai kengetar eshte paguar shume shtrejte nga IPKO dhe kjo puna e 50 cent biletes ka qene sa per tu shitur numri me shume. Po ju pyetni sa eshte nje bilete koncerti e 50 cent ne Amerike apo Kanada do ju thone qe me shume se 100 dollar nuk eshte prandaj mos folni palidhje per nje kengetar aq te mirenjohur siq eshte 50 cent.

    50 cent nuk eshte reper kosovar apo evropian , ai bene muzike qe ta degjon bota dhe nuk eshte kengetar kot. Eshte nje kengetar qe ka marr cmime nga MTV dhe tjera.

    Ju krahasoni kengetarin 50 cent me grupet tjera dhe kengetar kosovar , po talleni ncncncnnc.....


    Shume ka qene cool koncerti ate nate dhe jemi knaq dhe e kam pare qe rinia shqiptare ka me shume nevoj per kengetar te tille siq eshte 50 cent--- kengetar me Vlera. Muzik me vlere. qaq


    tra-la-la teta, ke zënë një duzinë me gala dhe mirë që të bën të qeshësh me 'britmën' që lëshon, se nëse duke të lexuar një njeri mendohet seriozisht , ti, me këto tru që ke, as fosil nuk duhesh lejuar.


    "Këngëtari 50 Cent - Muzikë që e dëgjon gjithë bota - MTV - etj"

    Eh, edhe ty të ka dhuruar natyra 2 veshë.. po kot që të pyes, a kap ndonjë tingull, që nxjerr ky "këngëtari i shquar"? Muzikë që dëgjon gjithë bota thua ti.. a thua se përqindja idiotëve në atë botën, që ti e mat me MTV, ka tendencë rënieje dhe jo shtimi.. jeni shumë, dhe kjo është shqetësuese deri sa kaloni adoleshencën..


    Racizëm, hë? Fjala më e keqpërdorur në këtë temë.. se çfarë ka për racizëm në kundërshtimin ndaj "kulturës" R(etards) A(ttempting) P(oetry), këtë vetëm copa mishi 'liberalë o-kë-bë-istë' si ti e të tjerë e dini.. se si një kulturë që sulet të shfaqë si imazh të saj kryesor, shëtitje vetëm me Bentley apo Rrolls nga shimpanze të tillë që kanë bërë a nuk kanë bërë një ditë punë dhe tre ditë shkollë gjithë jetën, se sa e mundimshme është të kesh një qafë afro-amerikani duke qenë se po kësaj qafe do i duhet të mbajë, ngaqë i ka rënë për hise, nja 4 kg flori (flori, rigorozisht i gjetur duke ecur në trotuar apo në ndonjë stol parku), se sa bukur është të jesh apo rritesh si një 'gangsta' dhe (për fat të keq shumë e vështirë për ty e të tjerë si ty që votojnë te MTV) sa qejf është të bëhesh gjenetikisht një 'nigga' pra të gëzosh një jetë të mbushur me adrenalinë, ritëm, dëfrim dhe ku punës nuk i duket as nami e as nishani.. dhe ku bushtrat femërore (më fal për fjalën që po e marr hua nga kjo lloj -'kulture') të rrethojnë gati çdo moment të javës..

    Nqs të qan zemra për barazi dhe kundër racizmit dhe tregon madje arritje të pamohueshme, ti zgjidh muzikantë - këngëtarë me ngjyrë që janë të tillë, jo majmunë recitues si ky australopiteku që ti këmbëngul se ka titull 'këngëtar'..



    Për ty, "Vodoo chile" nga ky këngëtari dhe muzikanti (i vërtetë, jo si ai babuini juaj)-
    (shikoje njëherë se mos e njeh këtë kokën që i përngjason një llampe)




    "..I WANT TO SAY ONE MORE LAST THING
    I DIDN'T MEAN TO TAKE UP ALL YOUR SWEET TIME
    I'LL GIVE IT RIGHT BACK TO YOU ONE OF THESE DAYS.."


    e mbyll dhe bukur..


    "IF I DON'T MEET YOU NO MORE IN THIS WORLD THEN UH

    I'LL MEET YOU ON THE NEXT ONE

    AND DON'T BE LATE

    DON'T BE LATE"



    Urdhëro, ilustrohu këtu pastaj, kur retë e inatosjes t'i afrohen horizontit tënd egalitar:

    http://www.reuters.com/article/latestCrisis/idUSN26420967


    (nuk e di a do nxjerrësh ndonjë ide nga ky linku më lart, po si vështirë e ke)


    Mirupafshim prej meje, o plebe i automatizuar, i së ardhmes.
    Ndryshuar për herë të fundit nga darwin : 23-12-2007 më 00:55
    Prektora

  8. #188
    i/e regjistruar Maska e derjansi
    Anëtarësuar
    14-04-2005
    Postime
    6,730
    sot per sot hip hop asht muzika ma e nigjume ne bote ndash tu pelqeje rracistave shqiptare ndash mos

    ju qe se pelqeni shkoni e nigjoni bethovenin te gershetum me pleqt e krujes se jeni mir.
    JO NEGOCIATA VETËVENDOSJE

  9. #189
    o djalë, ça sindromi ki ti? lexo dhe niher shkrimin e darwinit

  10. #190
    i/e regjistruar Maska e Auroraa
    Anëtarësuar
    02-07-2007
    Vendndodhja
    KOSOVA dhe USA
    Postime
    399
    Citim Postuar më parë nga darwin Lexo Postimin
    tra-la-la teta, ke zënë një duzinë me gala dhe mirë që të bën të qeshësh me 'britmën' që lëshon, se nëse duke të lexuar një njeri mendohet seriozisht , ti, me këto tru që ke, as fosil nuk duhesh lejuar.


    "Këngëtari 50 Cent - Muzikë që e dëgjon gjithë bota - MTV - etj"

    Eh, edhe ty të ka dhuruar natyra 2 veshë.. po kot që të pyes, a kap ndonjë tingull, që nxjerr ky "këngëtari i shquar"? Muzikë që dëgjon gjithë bota thua ti.. a thua se përqindja idiotëve në atë botën, që ti e mat me MTV, ka tendencë rënieje dhe jo shtimi.. jeni shumë, dhe kjo është shqetësuese deri sa kaloni adoleshencën..


    Racizëm, hë? Fjala më e keqpërdorur në këtë temë.. se çfarë ka për racizëm në kundërshtimin ndaj "kulturës" R(etards) A(ttempting) P(oetry), këtë vetëm copa mishi 'liberalë o-kë-bë-istë' si ti e të tjerë e dini.. se si një kulturë që sulet të shfaqë si imazh të saj kryesor, shëtitje vetëm me Bentley apo Rrolls nga shimpanze të tillë që kanë bërë a nuk kanë bërë një ditë punë dhe tre ditë shkollë gjithë jetën, se sa e mundimshme është të kesh një qafë afro-amerikani duke qenë se po kësaj qafe do i duhet të mbajë, ngaqë i ka rënë për hise, nja 4 kg flori (flori, rigorozisht i gjetur duke ecur në trotuar apo në ndonjë stol parku), se sa bukur është të jesh apo rritesh si një 'gangsta' dhe (për fat të keq shumë e vështirë për ty e të tjerë si ty që votojnë te MTV) sa qejf është të bëhesh gjenetikisht një 'nigga' pra të gëzosh një jetë të mbushur me adrenalinë, ritëm, dëfrim dhe ku punës nuk i duket as nami e as nishani.. dhe ku bushtrat femërore (më fal për fjalën që po e marr hua nga kjo lloj -'kulture') të rrethojnë gati çdo moment të javës..

    Nqs të qan zemra për barazi dhe kundër racizmit dhe tregon madje arritje të pamohueshme, ti zgjidh muzikantë - këngëtarë me ngjyrë që janë të tillë, jo majmunë recitues si ky australopiteku që ti këmbëngul se ka titull 'këngëtar'..



    Për ty, "Vodoo chile" nga ky këngëtari dhe muzikanti (i vërtetë, jo si ai babuini juaj)-
    (shikoje njëherë se mos e njeh këtë kokën që i përngjason një llampe)




    "..I WANT TO SAY ONE MORE LAST THING
    I DIDN'T MEAN TO TAKE UP ALL YOUR SWEET TIME
    I'LL GIVE IT RIGHT BACK TO YOU ONE OF THESE DAYS.."


    e mbyll dhe bukur..


    "IF I DON'T MEET YOU NO MORE IN THIS WORLD THEN UH

    I'LL MEET YOU ON THE NEXT ONE

    AND DON'T BE LATE

    DON'T BE LATE"



    Urdhëro, ilustrohu këtu pastaj, kur retë e inatosjes t'i afrohen horizontit tënd egalitar:

    http://www.reuters.com/article/latestCrisis/idUSN26420967


    (nuk e di a do nxjerrësh ndonjë ide nga ky linku më lart, po si vështirë e ke)


    Mirupafshim prej meje, o plebe i automatizuar, i së ardhmes.


    Pse po shikoni biografin e kengetarit , ketu po flitet per muziken qe bene ai njeri dhe zerin dhe kenget e mrekullueshme qe i kendon. Tash kur po jep mendim edhe dikush si Darwin- me vleresu kush eshte kengetar e kush jo atehere me mire mos te ishte hapur kjo teme fare. ncncnncnc

    Vet fakt qe degjohet muzika e keti kengetari aq shume nga te rinjet tregon per vlerat e ti. Ti dole Darwin edhe po tregon se kush eshte ky ncnncncn ti ne radh te pare se besoj qe njeh vetveten po don ta njohesh kete kengetarin. Ai bre njeri shko mbytu se lidhje me jete nuk paske.

    Shikoni kete kengen e 50 cent qe e ka me Justin Timberlake dhe timberland - kenge e mrekullueshme. Ayo Technology






    Ciooo take it easy ppl
    Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

  11. #191
    i/e regjistruar Maska e Auroraa
    Anëtarësuar
    02-07-2007
    Vendndodhja
    KOSOVA dhe USA
    Postime
    399
    ncncncnnc Pse Darwin na tregon edhe thua neve cka me degju , degjoje per vete ate muzike se cdo njeri nga ne e di cka pelqen edhe cka me degju .. pappaa ncncncn a deri ne kete pike erdhe, kush ta dha ateleje. baju tash - mbytu , lidhje me muzike as me jete nuk paske.


    50 cent the best
    Ndryshuar për herë të fundit nga Auroraa : 23-12-2007 më 09:32
    Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

  12. #192
    me 40 hajdutë Maska e alibaba
    Anëtarësuar
    12-12-2005
    Vendndodhja
    Ne shpellen e pirateve
    Postime
    5,671
    Ti alibaba ncuk normal a. ncncncncnnc cka po i pshtjell senet keshtu. kot po flet. u bere edhe ti me fol per 50 cent a ncncncncnnccn ik shko fli se u be vone per ty .
    Ani po shkoj, nardhsh mem vnu ngjum

  13. #193
    Restaurator Orbis Maska e Baptist
    Anëtarësuar
    20-11-2004
    Postime
    8,690
    Tezja merritaaa nuk po e kupton pike se pari dallimin prej muzikes se "ngjyrosur" dhe asaj te pangjyrosur. Ose color-neutral. Justin Timberlake qe permendi dikush eshte i ngjyrosur - pra ai ben muzike neger. (Sado qe nuk eshte tipike e zeze ajo eshte mulate). Pataj keto FTA kanalet qe rriteni ju me to fatkeqsisht jane kanale te berllogut te muzikes boterore ose te klaseve me te uleta sic tregove nje hre me larte diku. Ato jane falas sepse nuk kane vlere kurse ju merrni shembull te kualitetit prej tyre - eh fukarallaku... Tento te shikosh MTV kanalet e koduara ndonje here do ta zbulosh nje bote te tere te re qe ke menduar se nuk ekziston fare. 50 cent do te mbesin 50 fening...

    Sa per informim: Hendrix ka bere muzike te "bardhe". Njesoj sikur edhe te tjeret nga me te medhenjte e muzikes qe me lindje jane te ngjyrosur... - te pelqen L. Kravitzi, ben muzike te bardhe edhe ai etj etj....
    Ndryshuar për herë të fundit nga Baptist : 23-12-2007 më 22:58
    Aeneas Dardanus
    Lavdi, pasthirrme fosilesh, germadhash e rrenojash vershelluese. -Eja pas meje!...

Faqja 10 prej 10 FillimFillim ... 8910

Tema të Ngjashme

  1. "Revolucioni vonuar" dhe Ahmet Krasniqi
    Nga Brari në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 214
    Postimi i Fundit: 20-09-2018, 13:55
  2. Debati i Knusve (gjelave)
    Nga Brari në forumin Problematika shqiptare
    Përgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 09-11-2010, 05:15
  3. Forcat ushtarake serbe mobilizohen përgjatë vijës administrative me Kosovën
    Nga ARIANI_TB në forumin Tema e shtypit të ditës
    Përgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 03-04-2006, 15:11
  4. Dëshmitë e të huajve për luftën në Kosovë
    Nga Klevis2000 në forumin Çështja kombëtare
    Përgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 09-12-2005, 04:49

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund të hapni tema të reja.
  • Ju nuk mund të postoni në tema.
  • Ju nuk mund të bashkëngjitni skedarë.
  • Ju nuk mund të ndryshoni postimet tuaja.
  •