Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  Bl3i Maska e Bl3ri
  Antarsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  34
  Postime
  1,277

  Super Modelet e Bots pr 2007

  "Supermodel" i Ford publikon videot shqiptare online +VIDEO

  Nuk arritet te shikonit finalen e "Suermodel of The World" te Ford? S'ka problem!Klipe me fragmente nga pergatitja e spektaklit dhe momentit kur shpallet fituesja, ju mund ti ndiqni ne internet. Ne faqen e Ford ne Myspace.com jane publikuar shume video te cilat raportojne rreth konkursit te zhvilluar ne Shqiperi (jemi ne pritje te videove nga Kosova).Ne po publikojme ketu, momentin e shpalljes se fitueses shoqeruar me fragmente nga tapeti dhe sfilatat e shfaqes.

  Supermodel of The World Albania & Kosovo - FOTOT ZYRTARE ESKLUZIVE!

  Per here te pare publikojme sot fotot zyrtare prej portofolit te dy fituesve "Ford Supermodel of The World" per Shqiperine dhe Kosoven.Duke ju uruar suksese te dyja vajzave, nuk rri dot pa thene sa shume i ngjan Vanessa Paradis modelja nga Kosova (foto djathtas).Wow!

  Perfaqeson Shqiperine


  Perfaqeson Kosoven (eshte 14 vjecareLiburneta Xhemajli )


  albaniac

 2. #2
  Femme Fatale Maska e Poison_Ivy
  Antarsuar
  01-07-2006
  Postime
  121
  Waaaaa

  Po kte gocen nga Tirana e kam pasur ne klase!!! E ka emrin Xheni.

  Gjejeni se kush i tha te merrte pjese ne konkurs nje vit me pare....

  Nuk eshte ndonje bukuri e rralle por eshte elegante, do te thoja e sojit te Raquel Zimmerman. Nejse, kjo fotoja e Fadilit qenka skandal fare dhe nuk i ngjan aspak!

  Nuk besoj se do te fitoje ndonjera nga tonat ne New York sepse ata tje kerkojne femra jo thjesht terrheqese por shume te bukura (Eshte USA dhe jo Europe!) sic ishte edhe ajo fituesja e dy vjeteve me pare.

  Nejse, i uroj te dyjave shume fat dhe me ndonje kontrate te majme ishallah!
  So the **** whaaaat??!!

 3. #3
  kjo perfaqesuesja e Kosoves si me e bukur mu pa mua.
  Se di per ju.
  urime urime
  "MY LOVE IS YOUR LOVE AND YOUR LOVE IS MY LOVE"

Tema t Ngjashme

 1. "Dr. dituria"
  Nga Sabriu n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 18-12-2008, 06:32
 2. Suplement veror: Bukuria femrore n syt e nj mashkulli
  Nga PLaku-i-Detit n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 06-05-2008, 13:20
 3. Sa ndikojn modelet thatanike te adoloshentet?
  Nga Ermelita n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 16:15
 4. Arti i t emrtuarit t nj makine
  Nga Davius n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-05-2005, 15:34
 5. Historia e bukurise
  Nga Mina n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-06-2003, 10:43

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •