Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 15
 1. #1
  Self Confidence Maska e Gimi3
  Anėtarėsuar
  24-10-2006
  Vendndodhja
  Atje ku Fati i pėrcjell Guximtarėt !
  Mosha
  36
  Postime
  1,028

  Talking Cilat jane dallimet mes burrit & gruas ?!

  Parapelqej te spjegoj disa gjera ketu , tema nuk ka te beje me dicka serioze , kryesisht ka te beje me humorin ,

  " e kush nuk e kupton humorin ka humbur me shume se ndjenjen e humorit "


  1.
  Nje burre i suksesshem eshte ai i cili fiton shume para me qellim qe gruaja e tij ti harxhoje. Nje grua e suksesshme eshte ajo e cila ka fatin te gjeje nje burre te tille

  2. Burrat zgjohen me pamje te bukur ashtu sic eshte rasti kur shkojne te flejne.Grate disi prishen gjate nates

  3. Burri do te paguaj 2 $ per nje 1 artikull qe e deshiron . Gruaja do te paguaj nje artikull 1 per 2 $ te cilin nuk do ta pelqente fare.

  4. Gruaja marton burrin duke shpresuar se ai do te ndryshoje , por ai nuk ndryshon fare. Burrin marton gruan duke shpresuar se ajo s'do te ndryshoje fare , por ja qe ndryshon.

  5. Jane 2 raste kur burri nuk kupton Gruan : Para dhe Pas Marteses

  6. Nje femer brengoset per te ardhmen derisa te gjej nje mashkull dhe te martohet me te . Mashkulli kurr nuk brengoset per te ardhmen derisa te gjeje nje femer te martohet me te.

  7. Me qellim qe te jeshe e lumtur me nje mashkull , duhet ta kuptosh ate shume dhe ta dashurosh pak. Ndersa nese mashkulli don te jete i lumtur me nje femer duhet ta doni shumeee dhe te mos provoni ta kuptoni fare.

  8. Cdo burre i martuar duhet harruar gabimet e bera . Nuk eshte e arsyeshme te kujtosh gabimet e njejta dy here .

  9. Gruaja ka fjalen e fundit ne cdo diskutim . Gjithmone pas asaj cfare flet mashkulli , do te filloje nje diskutim i ri.

  10. Femrat shofin martesen si fillim i nje romanse , perderisa meshkujt martesen e shofin si fund i nje romanse
  Fitorja Vjen Me Durim , Gėzimi Vjen Pas Dėshprimit Dhe Pas Ēdo Veshtirėsie Ka Lehtėsim .

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Anėtarėsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,121
  Ja per shembull keto barcaletat me duken shume per te qeshur lol :


  1. Nje djale pasi kryen maredhenie per here te pare me te dashuren e tij e pyet:<<O zemer here pare ishte qe shkoje me nje mashkull per ty?>> dhe vajza qe ja kthen e irrituar:<< Ouuuuu,po mo zemer hera e pare,TE GJITHE TE NJEJTEN PYETJE KENI JU!>>

  2:
  3 goca,njera brune,tjetra bjonde dhe tjetra flokekuqe qe jetonin ne nje pallat,koincidojne nje dite te treja ne ashensore,dhe aty ne nje moment brunes se si ja kap syri nje si tip sperme te ashensori dhe thote:<<iiiiiiiii,ca eshte kjo si mastic aty!>> hidhet flokekuqja duke e nuhatur nga afer:<<nuk jam shume e sigurte po ngjanka si sperm>> e irrituar dhe kurjoze bjondja ju thote:<<hapuni pak>>dhe tak e prek me dore dhe duke e lepire ju thote<<opo qe eshte sperm kjo se ve ne dyshim une,po nuk qenka e ndonjerit nga keta cunat e pallatit tone>> lol


  Si te duken fisniku?
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 3. #3
  Heavily Equipped Maska e Force-Intruder
  Anėtarėsuar
  04-11-2002
  Postime
  4,911
  Ose kjo :

  Njeri qytetar vendosi te marre nje nuse fshati per grua...duke gjykuar qe keto te fundit jane shume me te ndershme se ato te qytetit. keshtu naten e pare te marteses e shtrin, e zhvesh dhe fillon ta lyeje me krem.
  Pse me lyen me krem ? - e pyet nusja.
  Epo qe te rreshqase dhe te mos vritesh shpirt - ia kthen burri.
  Po ata djemte e fshatit nuk paskan ditur fare qe e lyenin me peshtyme - ia kthen nusja e habitur.

 4. #4
  Self Confidence Maska e Gimi3
  Anėtarėsuar
  24-10-2006
  Vendndodhja
  Atje ku Fati i pėrcjell Guximtarėt !
  Mosha
  36
  Postime
  1,028
  Ja nje barcolete tjeter nga une :

  Ishin gjermani , japonezi dhe shqiptari ... misioni ishte qe shkencetaret duhet nga secili prej tyre te ndanin koken ne gjysme dhe te shifnin se cfare ka ne trurin e tyre!
  E marin te parin gjermanin ja ndajne koken ne gjysme dhe kur cfare te shofin aty plote projekte te ndryshme pune , plot kabllo te ndryshme , thone ta leme kete se mos valle po prishim dicka brenda !
  E marrin te dytin japonezin ja ndajne koken ne gjysme dhe kur cfare te shofin aty plot mikroprocesora , Usb kabllo , ngarkese e madhe e mbyllin me qellim qe mos te prishin dicka aty.

  Te fundin e marrin shqipetarin kur aty afer shkencetareve qellon edhe nje shqipetare tjeter nga kurreshtja i shikon se cfare do te zbulojne ne koken e shqipetarit , kur shkencetaret e ndajne koken e shqipetarit ne gjysme shofin vetem nje " TEL " atehere ky shqipetari qe i shikonte me kurreshtje i propozon shkencetareve duke i thene te lutem " PREJA TELIN " te shof cfare po ndodh , kur shkencetaret ja prejne " TELIN " shqipetarit i hudhen veshet posht d.m.th ai tel ekzistonte vetem si mbajtese e vesheve
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Sherri : 22-11-2007 mė 08:03
  Fitorja Vjen Me Durim , Gėzimi Vjen Pas Dėshprimit Dhe Pas Ēdo Veshtirėsie Ka Lehtėsim .

 5. #5
  Self Confidence Maska e Gimi3
  Anėtarėsuar
  24-10-2006
  Vendndodhja
  Atje ku Fati i pėrcjell Guximtarėt !
  Mosha
  36
  Postime
  1,028
  Nje djalosh- student - kuller i afrohet nje koleges ne biblioteke dhe e shiqon thelle qe vajza te reagoje.
  Kur vajza e heton se djaloshi pe shiqon pandare- i thote:
  -O ti djale mos me shiqo ashtu se zemra ime i takon dikujt tjeter?
  -Djaloshi i a kthen: - Ska lidhje, ti ke edhe organe tjera.
  Fitorja Vjen Me Durim , Gėzimi Vjen Pas Dėshprimit Dhe Pas Ēdo Veshtirėsie Ka Lehtėsim .

 6. #6
  Self Confidence Maska e Gimi3
  Anėtarėsuar
  24-10-2006
  Vendndodhja
  Atje ku Fati i pėrcjell Guximtarėt !
  Mosha
  36
  Postime
  1,028
  Vetem 3 here !

  - grua a me ke tradhetuar ndonjehere? - e pyet futbollisti gruan.
  I dashur , e do te verteten ? - ia kthen ajo
  - po te verteten me thuaj ! - insiston ky
  - mire atehere te kam tradhetuar vetem 3 here ! Dhe kete e kam bere perhere per ty - pergjigjet gruaja
  - po kur ishte hera e 1-re ? - pyet futbollisti i tronditur
  gruaja : a e mban mend kur nuk te donte gjyqtari fare , dhe gati sa nuk te dha kartonin e kuq !
  po me kujtohet ! Pergjigjet futbollisti
  - Menjehere filloi te te doje dhe pas cdo gabimi qe e beje ai denonte lojtarin tjeter. Kjo ishte hera e 1-re - arsyetohet gruaja
  Po mire , po heren e 2-te pse me tradhetove ? pyet perseri futbollisti
  - kishte raste kur trajneri yt nuk te donte dhe nuk lejonte te hysh ne loje.Fjeta me te dhe filloi te te quaj yll . Te kujtohet ? - e pyet gruaja
  - po , po tash po me kujtohet - tha futbollisti , dhe e pyet :
  Po hera e 3-te si ishte kur me tradhetove ?
  Gruaja fillon t'ia rikujtoj ngjarjen e 3-te , a te kujtohet kur te urrente publiku , dhe amenjehere filluan te te adhurojne ty dhe vetem ty ?!- e pyet ajo
  po , me rikujtove - pergjigjet i habitur
  - Ja pra kjo ishte hera e 3-te - fjeta me publikun ?! - ia ktheu gruaja me krenari
  Fitorja Vjen Me Durim , Gėzimi Vjen Pas Dėshprimit Dhe Pas Ēdo Veshtirėsie Ka Lehtėsim .

 7. #7
  Self Confidence Maska e Gimi3
  Anėtarėsuar
  24-10-2006
  Vendndodhja
  Atje ku Fati i pėrcjell Guximtarėt !
  Mosha
  36
  Postime
  1,028
  Rregulluesi i gomave ( gomisteri / vullkanizeri ) i posamartuar, e sjell nusen e re ne banjo, e mbush kaden plote uje dhe i thote:
  -"Zhvishu dua te te provoj se je apo nuk je e virgjer". Nusja zhvishet me habi dhe e pyet:
  -"Po pse ketu, le te shkojme ne shtrat!?"
  -"Hyr ne uje, dhe nese paraqiten fluskat s'kemi pse te shkojme ne shtrat " - pergjigjet ai.

  dashuri me profesion te cuditshem
  Fitorja Vjen Me Durim , Gėzimi Vjen Pas Dėshprimit Dhe Pas Ēdo Veshtirėsie Ka Lehtėsim .

 8. #8
  Self Confidence Maska e Gimi3
  Anėtarėsuar
  24-10-2006
  Vendndodhja
  Atje ku Fati i pėrcjell Guximtarėt !
  Mosha
  36
  Postime
  1,028
  E pyesin nje njeri , a me pare e kishe marr per grua mesuesen apo motren medicinale?ai pergjigjet : mesuesen!
  Pseee?
  Ai pergjigjet :sepse mesuesja gjithnje thot:hajde ta perserisim edhe nihere perderisa motra medicinale thot:hajde tjetri!!!
  Fitorja Vjen Me Durim , Gėzimi Vjen Pas Dėshprimit Dhe Pas Ēdo Veshtirėsie Ka Lehtėsim .

 9. #9
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Qendi
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  2,102
  E pyesin nje njeri , a me pare e kishe marr per grua mesuesen apo motren medicinale?ai pergjigjet : mesuesen!
  Pseee?
  Ai pergjigjet :sepse mesuesja gjithnje thot:hajde ta perserisim edhe nihere perderisa motra medicinale thot:hajde tjetri!!!
  Haha , Keshille e mirė

 10. #10
  I shkreti Mahmut Jihadi Maska e LONDON-TIRONC
  Anėtarėsuar
  08-12-2002
  Postime
  279
  A man wanted to get married. He was having trouble choosing among three likely candidates. He gives each woman a present of $5,000 and watches to see what they do with the money.


  The first does a total makeover. She goes to a fancy beauty salon, gets her hair done, new makeup; buys several new outfits and dresses up very nicely for the man. She tells him that she has done this to be more attractive for him because she loves him so much.

  The man was impressed.

  The second goes shopping to buy the man gifts. She gets him a new set of golf clubs, some new gizmos for his computer, and some expensive clothes. As she presents these gifts, she tells him that she has spent all the money on him because she loves him so much.


  Again, the man is impressed.
  The third invests the money in the stock market. She earns several times the $5,000. She gives him back his $5,000 and reinvests the remainder in a joint account. She tells him that she wants to save for their future because she loves him so much.
  Obviously, the man was impressed.
  The man thought for a long time about what each woman had done with the money he'd given her.
  Then???????. .

  he married the one with the biggest tits.

  Men are like that, you know.


  There is more money being spent on breast implants and Viagra today than on Alzheimer's research. This means that by 2040, there should be a large elderly population with perky boobs and huge erections and absolutely no recollection of what to do with them.
  Kur ne niseshim per marrshim,zuzkat qanit me ngasherim.
  Ne Jarovesh ne po vemi,kush nuk beson borxh nuk ja kemi.

 11. #11
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  ................ veshet L()L
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 12. #12
  BeLeGu Maska e KaLajsi
  Anėtarėsuar
  19-05-2004
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  38
  Postime
  365
  Citim Postuar mė parė nga BaBa Lexo Postimin
  ................ veshet L()L
  Pse veshet ? apo se i ka me me brim femra ngaqe mban vathet :P
  Jufka ime ...

 13. #13
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  Citim Postuar mė parė nga KaLajsi Lexo Postimin
  Pse veshet ? apo se i ka me me brim femra ngaqe mban vathet :P


  po sikur te them e ke gjetur ca do bash ?!!
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 14. #14
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Anėtarėsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  1,966
  Citim Postuar mė parė nga Force-Intruder Lexo Postimin
  Ose kjo :

  Njeri qytetar vendosi te marre nje nuse fshati per grua...duke gjykuar qe keto te fundit jane shume me te ndershme se ato te qytetit. keshtu naten e pare te marteses e shtrin, e zhvesh dhe fillon ta lyeje me krem.
  Pse me lyen me krem ? - e pyet nusja.
  Epo qe te rreshqase dhe te mos vritesh shpirt - ia kthen burri.
  Po ata djemte e fshatit nuk paskan ditur fare qe e lyenin me peshtyme - ia kthen nusja e habitur.
  hahahahahahahaha e fort kjo
  »« ¤ »«Ź£ŠŲ®ĀŠŲ»« ¤ »«

 15. #15
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-09-2004
  Postime
  2,214
  Po sjell ca thenie per femrat dhe per meshkuj
  Burrat e mbajne zemren ne seksin e tyre,grate e mbajne seksin ne zemren e tyre

  Nje grua do vetem nje burre ne jeten e vet,por i jep emra te ndryshem atij.

  Burrat jane si balonat ,sa me shume ti japesh fill,aq me kollaj i mban.

  e fundit
  Po pate frike vetmine mos u marto.

Tema tė Ngjashme

 1. Deklarata universale e tė drejtave tė njeriut dhe Islami
  Nga Cappuccino nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 102
  Postimi i Fundit: 30-11-2013, 13:37
 2. Gruaja nė Islam
  Nga Xhenneta-Morina nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 23-08-2009, 19:32
 3. Tradita ilire tek shqiptarėt e Maqedonisė
  Nga alibaba nė forumin Arkeologji/antropologji
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 19-11-2008, 15:40
 4. Duke pastruar dhomėn gjen poshtė krevatit dashnoren e burrit
  Nga angeldust nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 64
  Postimi i Fundit: 06-01-2006, 17:46
 5. Pėr njė "Islam Evropian"
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 211
  Postimi i Fundit: 09-05-2005, 22:15

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •