Close
Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 195
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Antarsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime

  pini birre se ju bo mire per shendetin

  po lexoja nji artikull for shnetin sot dhe pashe qe birra ju beka mire per gjithe trupin biles me mire se vera dhe njerezit qe pin vere tashi jane merzit dhe jane bo xheloza keshtu qe pini birre por mos u deheni sidomos alvi 1 birre a day no 6packs ok .oh po meqe keta te forumit ketu jane i cike si shume te rrepte per temat po fus i recipe:si te bejme birre marrim i cike maja birre marrim dhe i cike alkohol i fusim ne nje shishe kaq di une po dini me shume plotesojeni ju lutem

 2. #2
  MODERATOR Maska e Letersia 76
  Antarsuar
  23-06-2002
  Vendndodhja
  OXFORD ENGLAND
  Mosha
  44
  Postime
  731
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  Fantastike fare cfare birre na rekomandon ti e stella......nice fare eshte.....

  shendet........
  Pr, mallkue njaj bir Shqyptari,
  Qi ket gjuh t Perends,
  Trashigim, qi na la i Pari,
  Trashigim s'i a ln ai fms;
  Edh atij i u thaft, po, goja,
  Qi e perbuz ket gjuh hyjnore;
  Qi n'gjuh t'huej, kr s'sht nevoja,
  Flet e t'veten ln mbas dore.

  AT Gjergj Fishta

 3. #3
  alvi
  i/e ftuar
  Masi fut mojen e birres ne shishe me alkol, nga ai i instrumentave, i fut i te tunme te forte dhe ja ku bone birre.
  Per u qe doni ta provoni shpejt e shpejt, hani i kac maja birre, majeni ne goje, pini i cik alkol ene boni gargare.
  Per ju qe jeni me suar tju ushqejne, merrni te dashuren, futini i cik maje birre dhe alkool ke gjoseni, mulljani komet dhe veni makarenen e lejeni ta suni tumen dhe pastaj pijeni. Po e desheet te ftofet, futni kai kallup aklli ke gjoseni dhe pijeni te ftofet.
  Pinkie, shpresoj se e kam plotesuar receten.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e ChuChu
  Antarsuar
  03-06-2002
  Vendndodhja
  nyc
  Postime
  3,417
  Faleminderit
  0
  16 falenderime n 16 postime
  O Alvo mire e ke ti o vlla, po une as shqip nuk te kuptoj dot ty. O letersi, birra me e mire eshte ajo me ngjyre te erret, po vetem nje gote ne dite jo me shume.

 5. #5
  alvi
  i/e ftuar
  JO mi Pinkieo, se na flliqe. Tashi do me duket vetja sikur folkam si cecen.
  Hajt mo u pa puna si zemergjon qi jom, me thuj ca s'kishe morr vesh ti se ta shpjegoj una me shqipe letrare tyve.lol

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  14-04-2003
  Postime
  200
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  carlsberg eshte birra me e mire ne bote !!

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-03-2003
  Vendndodhja
  NEW JERSEY
  Mosha
  39
  Postime
  15
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Une per here te pare provova PSHORR bire-prodhim gjerman dhe jo vetem qe me nxori mallin e birres se shqiperise,por ishte nje mrekulli.Te vinte keq ta pije,sepse lezetonte edhe gojen.
  BURRI KA QENE DIKUR
  SIMBOLI I TROJES
  POR TANI KA KATANDIS
  FSHESA E ZOJES!!!!

 8. #8
  pla te preft Maska e PLaku-i-Detit
  Antarsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  176
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Kaq poshte me birre qe ste gacmon fare frenat e trurit.))))  Meerrrni ndonje gote raki apo me sholl me se do e pini edhe andej nga bregu detit me gjeni )
  " not yet "

 9. #9
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Antarsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,722
  Faleminderit
  0
  10 falenderime n 10 postime
  Na bej hesapin mire
  sa birra kemi pire
  Hanxheshe ,hanxhiu te rrofte na mbush dhe nga nje gote.
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 10. #10
  The F Word- Feminism Maska e HootieX
  Antarsuar
  20-11-2002
  Vendndodhja
  Fundi I Botes...
  Mosha
  34
  Postime
  61
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  viva birra tirana....ja ku e keni birren qe ju ben me mire
  i'm going to love you more than anyone...g

 11. #11
  Perjashtuar nga Mod. Maska e Klevis2000
  Antarsuar
  21-02-2003
  Vendndodhja
  Ne jeten reale
  Postime
  1,122
  Faleminderit
  0
  11 falenderime n 11 postime
  pastaj kujdes se loboratorit te trupit(melcise) i ben dem alkoli megjithese ka shume pak dobi por demi i tij eshte me i madh do kish deshire tiu bija demet e alkolit ne pergjithesi por ..... .pini birra pa alkol

 12. #12
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime n 58 postime

  far birr preferoni?

  kot per kuriozitet cfare birre ju pelqen?un kam provuar shum lloj birrash(ceke,italiane,hollandeze,meksikane.etj)po si birra gjermane nuk ka.birrat qe shiten ne shqiperi jan si leng frutash.

 13. #13
  ...... Maska e ooooo
  Antarsuar
  15-09-2004
  Postime
  1,305
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  lager, jo pils

 14. #14
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime n 58 postime
  un preferoj pils.knig pilsner

 15. #15
  Shih me sy,s`jam per ty! Maska e juliana_86
  Antarsuar
  21-05-2007
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Birra Tirana
  "T hM hpt M,

  'R Th L р I 4 TH WծL KP"

 16. #16
  I love god
  Antarsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime n 58 postime
  Citim Postuar m par nga juliana_86 Lexo Postimin
  Birra Tirana
  vetem ajo eshte e mir ne shqiperi

 17. #17
  Shih me sy,s`jam per ty! Maska e juliana_86
  Antarsuar
  21-05-2007
  Postime
  183
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga drague Lexo Postimin
  vetem ajo eshte e mir ne shqiperi
  E di, prandaj e thashe

  Ndersa ktu ku rri une me pelqen: BECK`S & Budweiser.
  "T hM hpt M,

  'R Th L р I 4 TH WծL KP"

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e pellumbi
  Antarsuar
  30-04-2005
  Mosha
  40
  Postime
  320
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  corona.................................... dhe Birra Korca eshe e mire................ por jo e zeza,,,,,,
  Nese ajo qe do te thuash nuk eshte me e mire se heshtja atehere me mire hesht.

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e Endless
  Antarsuar
  17-08-2007
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  5,212
  Faleminderit
  0
  22 falenderime n 17 postime
  Korona me duket shume birre femerore.

  Preferoje Cheke dhe Amstel(keshtu me pelqen)
  Without deviation from the norm, progress is not possible

 20. #20
  BeRaCi_Me_GjYsEm_PaPuCe Maska e ^_BIM_BUM_BAM_^
  Antarsuar
  24-04-2007
  Vendndodhja
  Auckland, New Zealand
  Mosha
  95
  Postime
  1,562
  Faleminderit
  0
  6 falenderime n 6 postime
  drer dhe korona
  Ajde ketu moj....mua nuk me iken dhia ne maje te malit...do me ikesh ti ne buze te trotuarit

Faqja 1 prej 10 123 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Cfar ngjyre preferoni n rroba ...??
  Nga Piskavica_ n forumin Bukuri dhe estetik
  Prgjigje: 147
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 16:17
 2. Ciln pije freskuese preferoni ?
  Nga km92 n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 112
  Postimi i Fundit: 23-06-2008, 14:40
 3. Cfare lloj lojrash elektronike preferoni me shume?
  Nga soKKol n forumin Lojra n kompjuter
  Prgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 01-03-2007, 05:29
 4. Ciln organizat rinore preferoni?
  Nga GJENERALI n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-07-2006, 21:30
 5. Cilin instrument muzikor preferoni?
  Nga Kryeplaku n forumin Votime dhe sondazhe
  Prgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 27-04-2006, 07:38

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •