Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
  1. #1
    i/e regjistruar Maska e asopaj
    Anėtarėsuar
    15-07-2007
    Vendndodhja
    Prishtine
    Postime
    55

    Cfare forumi eshte ky...

    Po i drejtohem moderratorit Zeri i Miredites dhe atyre qe merren me fshirjen e postimeve.

    Tema ime Kush jam une tek rubrika e prezantimeve mund te jet e pa vend, por nuk ishte qellimi me e hape nje teme ankese, thjesht per te then se une me nuk jam pjese e ketij forumi dhe se nuk ka rendesi me se kush jam me, per ju (antaret).
    Forumet jane vende ku diskutohet dhe debatohet ne lidhje me X qeshtje. Ju nuk dini se cfare eshte debati prandaj edhe i fshini temat, thjesht se ju pelqen juve. Nuk keni cfare beni gjate dites dhe duhet me u marr me dicka. Madje as qe merrni mundimin te jepni nje arsye kur fshihen!
    Postimet e fundit qe me jane fshire ishin tek nje teme me titull Burimet e Kuranit.
    Une nuk shava njeri qe te fshihen postimet. Tensionet qe ngriten ne tema jane normale, ne nuk jemi parazit ose parashtazore sic njihen ne biologji qe vetem te presim apo te jemi pasiv.

    Sido qe te jet, ju uroj suksese te gjitheve.

    P.S. Mund ta fshini emrin tim nga ky forum. Ka mjaft vende tjera ku jam i lumtur dhe i lire, derisa nuk e cenoj lirin e tjetit!

  2. #2
    progress Maska e BvizioN
    Anėtarėsuar
    18-03-2005
    Vendndodhja
    UK
    Postime
    3,119
    asopaj

    Pjesa e forumit Prezantoni veten ne forum eshte enkas per anetaret e rinj apo anetaret e larguar prej shume kohesh te cilet deshirojne te bejne te njohur veten e tyre perpara anetareve te tjere.Nese tema jote nuk ishe ankuese (edhe pse ishe e tille) dhe ishe ne formen e pershendetjes para se te largoheshe, atehere do ishe me e pershtatshme te shkruaje tek Pershendetje dhe urime.

    Forumi eshte ndare ne seksione te ndryshme per nga natyra e subjektve qe pemblidhen dhe diskutohen ne ta dhe do ishe kaos nese gjithsecili/a anetar do shkruante sipas deshires pa respektuar udhezimet e parashtruara ne forum.

    Ne lidhje me postimet e fshira, shume thjesht mund te kontaktoje moderatorin perkates ne ate forum ne lidhje me postat e tua, nga i cili besoj se do merrje nje pergjigje.Me ben pershtypje se numri i postave poshte informacionit tuaj eshte 6 (nga te cilat 2 jane ne lidhje me kete subjekt) dhe vras mendjen sa postime mund te jene fshire per te krijuar tek ty nje indinjim kaq te madh qe te shtyn ne largim nga forumi.

    Kontributi i stafit te forumit dhe koha qe stafi dedikon per tu kujdesur ne mirembajtjen e forumit eshte nje nder shume arsye qe forumi gjen nje frekuentim kaq te gjere nga Shqiptaret anembane botes.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga BvizioN : 28-10-2007 mė 12:18
    Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

Tema tė Ngjashme

  1. Forumi Shqiptar numėron 60.000 anėtarė tė regjistruar
    Nga RaPSouL nė forumin Portali i forumit
    Pėrgjigje: 94
    Postimi i Fundit: 15-05-2018, 13:32
  2. Forumi Musliman sulmon shkrimtarin Ismail Kadare
    Nga Davius nė forumin Komuniteti musliman
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 23-06-2006, 08:44
  3. Forumi social botėror nė krizė
    Nga Darius nė forumin Problemet ndėrkombėtare
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 25-03-2006, 11:07
  4. Ndihme per disa test cases...
    Nga BeracakjaKeqe nė forumin Arti i programimit
    Pėrgjigje: 14
    Postimi i Fundit: 29-02-2004, 01:07
  5. Pėrse unė jam pėrjashtuar nga forumi?
    Nga Albo nė forumin Pyetje - pėrgjigje
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 07-02-2004, 00:24

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •