Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 54
  1. #21
    In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
    Anėtarėsuar
    28-11-2005
    Postime
    2,792
    Citim Postuar mė parė nga Blue_sky Lexo Postimin
    Jo,jo, une thashe qe martesa ne moshe te re eshte budallik. Pse te martohesh direkt? Fejohu, nderkohe ndiq karrieren, fito njefare pavaresie ekonomike qe ti behesh krah dhe te fejuarit ne blerjen e shtepise e pastaj rritjes te kalamajve. Mua mosha ideale per te krijuar familje me duket aty nga 27 vjetet.
    ke te drejte me kete qe ke thene !!! mund te fejohesh ne moshe te vogel po spate kushte ekonomike edhe shkollen edhe pastaj mund te marresh nje hap te rendesishem !!! hera e pare qe jam dakort me ty :P
    YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

  2. #22
    Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Postime
    2,300
    Citim Postuar mė parė nga SaS Lexo Postimin
    ke te drejte me kete qe ke thene !!! mund te fejohesh ne moshe te vogel po spate kushte ekonomike edhe shkollen edhe pastaj mund te marresh nje hap te rendesishem !!! hera e pare qe jam dakort me ty :P
    Po ti ne te shumten e rasteve ben sikur s'je dakord me mua, por thelle-thelle je qe c'ke me te

    P.s. Dhe fejesa nen 25 vjetet me duket budallik. Vazhdon te jesh dakord me mua? hahahaha
    Kam vetem nje limit: qiellin!

  3. #23
    In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
    Anėtarėsuar
    28-11-2005
    Postime
    2,792
    Citim Postuar mė parė nga Blue_sky Lexo Postimin
    Po ti ne te shumten e rasteve ben sikur s'je dakord me mua, por thelle-thelle je qe c'ke me te

    P.s. Dhe fejesa nen 25 vjetet me duket budallik. Vazhdon te jesh dakord me mua? hahahaha


    jo jo sjam dakort ne shumicen e rasteve !!!


    nejse fejesa behet atehere kur e ndien edhe kur je koshient per ate qe po ben !!!

    sjam dakort me ata qe i fejojne qe ne djep ose i martojne sa per ti hequr nga shpia !!! ska asgje te keqe te fejohesh nen moshen 25 vjec !!! kam raste te fresketa qe jane fejuar biles jane martuar kur kane pasur kushtet ekonomike edhe pse kane qene te 'vegjel' ne mosh sic i konsideron ti blue sky !!! nejse prandaj eshte e bukur jeta se ka tipe tipe !!!

    vazhdoj te mos jem dakort me mendimin qe nen 25 vjec eshte budallallik !!!
    YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

  4. #24
    i/e regjistruar Maska e hope31
    Anėtarėsuar
    23-11-2002
    Vendndodhja
    ketu
    Postime
    1,054
    une mendoj se ka ndikim, ose me mire presion social, jo pse u fejua apo u martu tjetri, por mentaliteti qe te rrethon

    nje vajze te pafejuar akoma aty nga mosha 25 i thone te gjithe he cfare po ben ti, akoma ti, boll ke zgjedhur, he tani beja bum etj.........
    ndersa per cunat them se eshte nje moshe e mevonshme
    Fjalet e pa thena nuk lendojne kurre.
    Don't wait for extraordinary circumstances to do good,try to use ordinary situations
    :^proton

  5. #25
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    17-10-2007
    Vendndodhja
    Ne Mesfush!!
    Postime
    387
    Citim Postuar mė parė nga jesu Lexo Postimin
    Une personalisht s'ndihem gati per nje vendim te tille, gjithashtu per mua martesa ''celebrimi'' eshte dicka zytrare nje firme per sy te botes. Nga momenti qe une jam me njeriun qe dua e qe me ben te lumtur nuk nxitohem aspak qe ngjis shkallet e bashlise, te arijme me pare ato qe ka thene e me larte dhe me pas me bekimin e zotit pse jo dhe po martohemi e tju shperndajme llokume ;-)
    D.m.th po na premton Llokuma kur te martohesh ,por qysh poe shof keto llokuma nuk po mundeshim ti hajm pa i mbush 30 vjet ti...ehheh

    Por un i kam 23 vjet dhe jam ne perfundim te studimeve dhe qysh po e shof un po dueshna te shperndaj llokume ketu ...Hajtt se me post e keni nga nje llokume nga unė....(Me Arra apo pa Arra)

  6. #26
    Perjashtuar
    Anėtarėsuar
    17-10-2007
    Vendndodhja
    Ne Mesfush!!
    Postime
    387
    Para ca kohesh kisha nje bisedė me nje mik timin (moshatar i imi) dhe po e pyes se kur ehste koha ideale qe ne te martohemi ,ai po thot se pa i mbush 30 vjet un nuk martona ...

    Une po i them se kur ti bej 23 vjet do fejohem ndersa 25 vjeq martohem...

    dhe ne fund i thash ,se te mos te quditesh ne te ardhmen ne rast se ndodh qe femija im te behet mesues i femijes suaj apo te i jap mesim...

    ai mbet i deshpruar ne fund heheh

  7. #27
    In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
    Anėtarėsuar
    28-11-2005
    Postime
    2,792
    Citim Postuar mė parė nga gatusso Lexo Postimin
    Para ca kohesh kisha nje bisedė me nje mik timin (moshatar i imi) dhe po e pyes se kur ehste koha ideale qe ne te martohemi ,ai po thot se pa i mbush 30 vjet un nuk martona ...

    Une po i them se kur ti bej 23 vjet do fejohem ndersa 25 vjeq martohem...

    dhe ne fund i thash ,se te mos te quditesh ne te ardhmen ne rast se ndodh qe femija im te behet mesues i femijes suaj apo te i jap mesim...

    ai mbet i deshpruar ne fund heheh
    di edhe une nje histori qe mbase femija im behet politikani qe i shton pensionin femijes tend qe eshte ne azilin e pleqeve !!! me kuptove ??? shpresoj qe po !!!

    mos merrni kshu historish per te vertetuar qe martesa qenka e mire edhe ne moshe te vogel edhe e gabuar ne mosh te modhe !!! martesa eshte e mire kur behet ne kohen e duhur se kur eshte kjo kohe e vendosin vete ciftet !!!
    YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

  8. #28
    beby Maska e jesu
    Anėtarėsuar
    08-10-2006
    Vendndodhja
    Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
    Postime
    354
    Citim Postuar mė parė nga gatusso Lexo Postimin
    D.m.th po na premton Llokuma kur te martohesh ,por qysh poe shof keto llokuma nuk po mundeshim ti hajm pa i mbush 30 vjet ti...ehheh

    Por un i kam 23 vjet dhe jam ne perfundim te studimeve dhe qysh po e shof un po dueshna te shperndaj llokume ketu ...Hajtt se me post e keni nga nje llokume nga unė....(Me Arra apo pa Arra)
    E sigurisht me arra mos u bej dhe cigun ne diten e martetses. :-)
    Edhe une jam afer moshes tende 22dhe se shpejti perfundoj studimet qe kam nisur, por qellimi s'eshte vetm te mbaroj vetem keto studime para se te marohem. Duhet te formohemi ne cdo aspekt.
    Megjithate secili prej nesh e di vete kur eshte gati per te krihuar familje qofte ajo ne moshe te vogel apo te madhe. Por te kesh parasysh nje gje se ne pergjithsi ciftet qe krijojne familje ne moshe te madhe kane me sukses per te perballuar jetem bashkeshortore me te mirat e te keqiat e saj(sepse duam apo sduam i permban te dyja).
    Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

    Fuqia ekziston brenda teje!!!

  9. #29
    i larguar :-)) Maska e albunkers
    Anėtarėsuar
    10-04-2007
    Vendndodhja
    .............
    Postime
    139
    po he a e vendoset se kur esht mosha e pershtatshme me u martu,,, se un per vedi paskam kalu ne te zeze,,, pasi i kam kalu edhe jeshilen deri ne 22 edhe te kuqen deri ne 26
    tani nje pyetje kam per ata qe thone me u martu vone( un anoj me shume kendej)
    ca bajne ne shqiperi per ate punen e tan asaj energjie qe ka nevoje me u shkarku diku nese ata nuk jane ne nje lidhje, e them kete pasi ne shqiperi nuk eshte se gocat qe perfshihen ne marredhenie intime i shohin me sy te mire
    ateher me duket se ka nje arsye te mire per tu martuar ne vend qe te lesh te te ikin ditet me te mira per nje karriere qe nuk e di nese te ben me mire a me keq,,, jan ca gjera,,, fjala bjen ora kronologjike qe vrapojne,,, dhe nese nuk shprehesh seksualisht deri ne njefare moshe sidomos per vajzat a thua do te jete me mire qe ata jane te gatshme qe 13 dhe per kete te presin deri 30 kur nuk i mbeten as 10-15 vjet per te qene produktive?! pra i bie qe me shume qe gjysmen e produktivitetit ta hedhin ne lum,,, me dashje,,,!? nuk e di si qendron puna////
    mgjths mendoj se duhet te presin para se te behet hapi i madh per tu martuar personalisht mendoj se femrat ndryshe nga meshkujt nuk duhet te presin shume gjate,,, se ju ecen koha pak me shpejt se meshkujve,,, tani nuk e di por un si jam nise po e kaloj edhe te zezen dhe nuk di se ne ngjyre do dal deri sa te marr vendimin
    tung s.o
    .....................................

  10. #30
    Citim Postuar mė parė nga Morning star Lexo Postimin
    Poshte Thashethemet
    c'eshte kjo pune kshu mo amani martohu ti se u martuan gjith kta t'lagjes pfffffffffffffff e kujt i plasi... e para qe njeriu martohet ateher kur i vjen vakti jo pse po i thon te tjeret he se u bere vone ja tu jap un nje shembull konkret: nje kushurire e imja leng pas lengu muhabeti i shkuan babit te saj si i thon mo me lajmesi a me shkuesi ku ta di un dhe i thot ky cuni un o marr gocen tende per nuse o bej namin, ajo ne ate kohe ishte vit i 3 ne gjimnaz mendoni ju tani... kjo po si goce e vonuar se i kishte ikur dhe mosha (ta shikosh eshte alamet) thot "po" ketij. e qe thoni ju ca kohe te fejuar keta te dy, kjo ne vit te fundit ne gjimnaz ... i fejuari ja beri baaaaaaaam e la me barre, vinte ne shkolle kjo e mencura jone me barkun te goja, nuk ka shum qe beri nje djale, dhe detaji i fundit qe do jepja ajo tani eshte 19 vjec dhe ai po shkon per 32
    e ku na ngeli ne influenca e lagjes ketu ... qe u rente nje pike se dhe mua njeher e nje kohe per pak sa nuk me moren ne qafe faqezinjte
    nuk po ma ndjen mua se me tha tezja, halla, daja ( xhaxha s'kam) komshinjte e ku ta di un kush tjeter he ca pret... kur ti kem plotesuar ato qellime qe un i kam ven vetes ateher them se do kthehem e te mendoj per martese... dmth pa mbaruar shkollen as qe me shkon nder mend nje gje e tille, dhe pa arritur nje fare niveli financiar, qe te pakten ne nje te neserme kur te vije koha per te krijuar familje, mos ti nglesh peshqesh burrit ne dere

  11. #31
    Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Postime
    2,300
    Citim Postuar mė parė nga gatusso Lexo Postimin
    ...
    Une po i them se kur ti bej 23 vjet do fejohem ndersa 25 vjeq martohem...
    Dude, keto bisedat e tilla behen mes meshkujsh qe i kane arritur 23 dhe jane akoma te virgjer. Meshkujt normale qe njoh une, as qe do iu binte nder mend te fejoheshin pa mbaru shkollen mire.

    Po normale qe do fejoheni qe ne moshe te re kur s'keni ngrohtesi seksuale Ky s'eshte presion social por hormonal
    Kam vetem nje limit: qiellin!

  12. #32
    In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
    Anėtarėsuar
    28-11-2005
    Postime
    2,792
    Citim Postuar mė parė nga Blue_sky Lexo Postimin
    Dude, keto bisedat e tilla behen mes meshkujsh qe i kane arritur 23 dhe jane akoma te virgjer. Meshkujt normale qe njoh une, as qe do iu binte nder mend te fejoheshin pa mbaru shkollen mire.

    Po normale qe do fejoheni qe ne moshe te re kur s'keni ngrohtesi seksuale Ky s'eshte presion social por hormonal


    blu sky sa per ate presion hormonal prosti ka sa te duash edhe mund ta shfrysh presionin !!! te gjitha kushtet jane per ta shfryre presionin kshu qe mos i ki merakun cunave !!! po shiko se kane dal edhe gocat kshu tani
    YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

  13. #33
    Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Postime
    2,300
    Prosti ka por s'ka para Pastaj une fola per ngrohtesi seksuale, nuk fola per shfryrje hormonale. Tani une keshtu teorikisht mendoja qe kishte diference, te pakten keshtu na kane mesuar ne fakultet. Ndoshta mund te jem dhe gabim hahaha. Ja, ma thuaj ti

    SaS, une jam per barazine e sekseve. Te jene si te duan gocat dhe cunat, jeta e tyre s'me intereson, ajo qe me intereson eshte jeta ime.

    Citim Postuar mė parė nga angel_ j Lexo Postimin
    i fejuari ja beri baaaaaaaam e la me barre, vinte ne shkolle kjo e mencura jone me barkun te goja, nuk ka shum qe beri nje djale, dhe detaji i fundit qe do jepja ajo tani eshte 19 vjec dhe ai po shkon per 32
    Hall i madh te jesh 32 vjeē dhe te mos dish te mbrohesh nga shtatzanite e padeshiruara. Po dhe ajo paska qene e pagdhendur, nje femer ne ate moshe te pakten veten duhet te dije ta mbroje.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Blue_sky : 29-10-2007 mė 15:30
    Kam vetem nje limit: qiellin!

  14. #34
    beby Maska e jesu
    Anėtarėsuar
    08-10-2006
    Vendndodhja
    Reklamat nuk lejohen pa lejen e admin
    Postime
    354
    Citim Postuar mė parė nga heathcliff Lexo Postimin
    po he a e vendoset se kur esht mosha e pershtatshme me u martu,,, se un per vedi paskam kalu ne te zeze,,, pasi i kam kalu edhe jeshilen deri ne 22 edhe te kuqen deri ne 26
    tani nje pyetje kam per ata qe thone me u martu vone( un anoj me shume kendej)
    ca bajne ne shqiperi per ate punen e tan asaj energjie qe ka nevoje me u shkarku diku nese ata nuk jane ne nje lidhje, e them kete pasi ne shqiperi nuk eshte se gocat qe perfshihen ne marredhenie intime i shohin me sy te mire
    S'do te thote se vendosja e marteses ne nje moshe te madhe nuk lejon dhe lidhjen deri sa te arrish ne ate vendim. Ti personin qe deshiron e dashuron mund ta kesh gjetur shum me shpejne dhe akoma s'jeni gati te merni vendimin te martoheni, ateher mund te mbani lidhje me njeri-tjetrin deri sa te vij mosha apo momnti perkates per ju. Kjo sdo te thote se ju keni vendosur te martoheni ne nje moshe te madhe do humbni dhe dashurine te cilen mund t'ju lind brenda jush ne nje perjudhe me te shpejte.
    Mjafton te gjesh dashurine e vertete, martesa sic kam deklaruar dhe me larte me teper eshte nje firme per sy te botes. Atehere, te mesojme te jetojm per veten dhe jo per syte e botes.
    Jeta eshte e bukur mjafton te dish ta jetosh!

    Fuqia ekziston brenda teje!!!

  15. #35
    In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
    Anėtarėsuar
    28-11-2005
    Postime
    2,792
    Citim Postuar mė parė nga Blue_sky Lexo Postimin
    Prosti ka por s'ka para Pastaj une fola per ngrohtesi seksuale, nuk fola per shfryrje hormonale. Tani une keshtu teorikisht mendoja qe kishte diference, te pakten keshtu na kane mesuar ne fakultet. Ndoshta mund te jem dhe gabim hahaha. Ja, ma thuaj ti

    SaS, une jam per barazine e sekseve. Te jene si te duan gocat dhe cunat, jeta e tyre s'me intereson, ajo qe me intereson eshte jeta ime.

    edhe une prandaj mora ne shkolle lenden me zgjedhje barazia gjinore dhe ligji qe tiu beja qejfin juve !!!:P


    ju thate fejoheni sepse nuk keni ngrohtesi seksuale edhe kjo eshte e kuptueshme sepse nuk eshte presion social por hormonal !!!

    pra ngrohtesine seksuale e barazove me presionin hormonal !!! apo jo ???
    YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

  16. #36
    Citim Postuar mė parė nga Blue_sky Lexo Postimin
    Hall i madh te jesh 32 vjeē dhe te mos dish te mbrohesh nga shtatzanite e padeshiruara. Po dhe ajo paska qene e pagdhendur, nje femer ne ate moshe te pakten veten duhet te dije ta mbroje.
    jo nuk eshte hall, po ai e dinte shum mire se ca kerkonte nga jeta, se te priste sa te arrinte ajo deri nje fare moshe pastaj te beheshin me femije... nuk i therrisnin me babi po gjysh loooooooool, vec kesaj ndoshta iu duk menyra me e mire per ta lidhur akoma me shum pas vetes mqs kishin diference te madhe ne moshe, dhe ato thashethemet qe e shtyne per tu martuar do benin punene e vet ne nje te neserme tek veshet e nje vajze te papjekur duke e shtyre ate ne mendime te tipit "sa me paskan marre trute ere qe i bera vetes gropen qe ne ket moshe"... dhe nuk do shum mend qe kur ajo te shofi se ku kan arrit brezi i saj qe nuk e paten mendjen te burri, do behet pishman si dreqi... po ja qe nuk ka nga ja mban se pervec lumturise se saj duhet te mendoje dhe per ate te femijes tani.

  17. #37
    Citim Postuar mė parė nga angel_ j Lexo Postimin
    c'eshte kjo pune kshu mo amani martohu ti se u martuan gjith kta t'lagjes pfffffffffffffff e kujt i plasi... e para qe njeriu martohet ateher kur i vjen vakti jo pse po i thon te tjeret he se u bere vone ja tu jap un nje shembull konkret: nje kushurire e imja leng pas lengu muhabeti i shkuan babit te saj si i thon mo me lajmesi a me shkuesi ku ta di un dhe i thot ky cuni un o marr gocen tende per nuse o bej namin, ajo ne ate kohe ishte vit i 3 ne gjimnaz mendoni ju tani... kjo po si goce e vonuar se i kishte ikur dhe mosha (ta shikosh eshte alamet) thot "po" ketij. e qe thoni ju ca kohe te fejuar keta te dy, kjo ne vit te fundit ne gjimnaz ... i fejuari ja beri baaaaaaaam e la me barre, vinte ne shkolle kjo e mencura jone me barkun te goja, nuk ka shum qe beri nje djale, dhe detaji i fundit qe do jepja ajo tani eshte 19 vjec dhe ai po shkon per 32
    e ku na ngeli ne influenca e lagjes ketu ... qe u rente nje pike se dhe mua njeher e nje kohe per pak sa nuk me moren ne qafe faqezinjte
    nuk po ma ndjen mua se me tha tezja, halla, daja ( xhaxha s'kam) komshinjte e ku ta di un kush tjeter he ca pret... kur ti kem plotesuar ato qellime qe un i kam ven vetes ateher them se do kthehem e te mendoj per martese... dmth pa mbaruar shkollen as qe me shkon nder mend nje gje e tille, dhe pa arritur nje fare niveli financiar, qe te pakten ne nje te neserme kur te vije koha per te krijuar familje, mos ti nglesh peshqesh burrit ne dere

    Po sa bukur qe flet.

    Ja cfar shembulli te bukur dha angel me lart, ndaj njerzit sduhet te martohen vetem nga llafet e lagjes, duhet te martohen kur ata ta ndjejn veten gati.

    angel edhe un bashkohem me mendimin tend.

  18. #38
    Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Postime
    2,300
    Citim Postuar mė parė nga angel_ j Lexo Postimin
    jo nuk eshte hall, po ai e dinte shum mire se ca kerkonte nga jeta, se te priste sa te arrinte ajo deri nje fare moshe pastaj te beheshin me femije... nuk i therrisnin me babi po gjysh loooooooool, vec kesaj ndoshta iu duk menyra me e mire per ta lidhur akoma me shum pas vetes mqs kishin diference te madhe ne moshe, dhe ato thashethemet qe e shtyne per tu martuar do benin punene e vet ne nje te neserme tek veshet e nje vajze te papjekur duke e shtyre ate ne mendime te tipit "sa me paskan marre trute ere qe i bera vetes gropen qe ne ket moshe"... dhe nuk do shum mend qe kur ajo te shofi se ku kan arrit brezi i saj qe nuk e paten mendjen te burri, do behet pishman si dreqi... po ja qe nuk ka nga ja mban se pervec lumturise se saj duhet te mendoje dhe per ate te femijes tani.
    Yeah, njoh nje rast te tille tek nje ster-sterkusherire e mamit e larget. Kjo lulka fejuar aty 16-17 vjeēe me nje burre nja 30 vjeē. Familja e kesaj filluar e penduar per kete fejese, kjo vajza poashtu, ca ben ky? E le shtatzene. Kjo u martua 6 muajshe me barre dhe me e forta ishte kur thoshte e ema"ka lindur premature goca "
    Kam vetem nje limit: qiellin!

  19. #39
    Citim Postuar mė parė nga Blue_sky Lexo Postimin
    Yeah, njoh nje rast te tille tek nje ster-sterkusherire e mamit e larget. Kjo lulka fejuar aty 16-17 vjeēe me nje burre nja 30 vjeē. Familja e kesaj filluar e penduar per kete fejese, kjo vajza poashtu, ca ben ky? E le shtatzene. Kjo u martua 6 muajshe me barre dhe me e forta ishte kur thoshte e ema"ka lindur premature goca "
    ja ketij shembullit tend dhe ati qe dhash vet ca me siper i them un "te mbaruara per burre", u iku mosha ketyre, i ngelen familjes ne dere dhe he oooooburra i pari qe troket ne dere

  20. #40
    Trazuar nen qiellin blu Maska e Blue_sky
    Anėtarėsuar
    29-05-2004
    Postime
    2,300
    Citim Postuar mė parė nga angel_ j Lexo Postimin
    ja ketij shembullit tend dhe ati qe dhash vet ca me siper i them un "te mbaruara per burre", u iku mosha ketyre, i ngelen familjes ne dere dhe he oooooburra i pari qe troket ne dere
    Eeeeh, shume nga ne qe po flasim si te urtit e dynjase ketu do kishim perfunduar ashtu po te mos kishim pasur prinder te rrepte e qe kane ditur te mbrojne femijet. Per Zotin s'do ishte mekat as te ju puthnim kembet prinderve per ate qe kane bere per ne, sidomos kur lexon per raste te tilla.
    Kam vetem nje limit: qiellin!

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

  1. Roli ekonomik i familjes fshatare
    Nga PLaku-i-Detit nė forumin Ekonomi & biznes
    Pėrgjigje: 5
    Postimi i Fundit: 04-01-2012, 08:27
  2. Mbidoza e modernizmit tė familjes
    Nga Cimo nė forumin Tema shoqėrore
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 25-03-2007, 18:19
  3. Simboli heraldik i familjes dhe pinjollėve Bua
    Nga Xhuxhumaku nė forumin Historia shqiptare
    Pėrgjigje: 1
    Postimi i Fundit: 23-05-2006, 01:17
  4. Globalizmi dhe Antiglobalizmi
    Nga Enri nė forumin Problemet ndėrkombėtare
    Pėrgjigje: 7
    Postimi i Fundit: 01-04-2004, 21:54

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •