Close
Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 73
 1. #1
  ...beyond Maska e Alienated
  Anėtarėsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  40
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime

  Talking Cfare eshte PAIDHAQE

  Kam pare ne Shqiperi (sidomos) ne disa restorane Fast Food fjalen PAIDHAQE.

  Ma thote njeri ca eshte sepse si fjale me tingllon shume interesante, lol.
  Koha ėshtė e maskarenjėve
  Por atdheu i Shqiptarėve

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,601
  Faleminderit
  3
  2 falenderime nė 2 postime
  Paidhaqe eshte mish qengji pa kocka qe piqet ne skar me qymyr ,perdoret me shume ne Greqi.Paidhaqe eshte fjal Greke por se di se per cfare e perdorin ne Shqiperi kete fjal sepse Paidhaqe eshte 100% fjal greke.

 3. #3
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  me thene te drejten as un nuk e di dhe as kam hanger ndonjeher.jam shum kurios.

 4. #4
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  ca ishte kjo faqe moj yasmin

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga YaSmiN Lexo Postimin
  Paidhaqe eshte mish qengji pa kocka qe piqet ne skar me qymyr ,perdoret me shume ne Greqi.Paidhaqe eshte fjal Greke por se di se per cfare e perdorin ne Shqiperi kete fjal sepse Paidhaqe eshte 100% fjal greke.
  korrigjim.paidhaki nuk eshte mish pa kocka,perkundrazi,eshte cdo brinje e kafshes se vogel e prere bashke me mishin rrotull si berxolle e pjekur ne skare.Nqse neShqiperi e bejne si ketu,eshte shume e shijshme.

 6. #6
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  domethene berxolle qingji

 7. #7
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  domethene berxolle qingji
  bravo.do te doja ti piqja njehere dhe tju beja ftese per darke

 8. #8
  lepurushe Maska e bebushja
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga drague Lexo Postimin
  domethene berxolle qingji
  jo brinje qengjit te pjekura
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 9. #9
  I love god
  Anėtarėsuar
  23-02-2007
  Postime
  8,130
  Faleminderit
  113
  64 falenderime nė 58 postime
  bebushe un po gatuaj berxolla qingji me pilaf per pak mu dogjen.

 10. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,601
  Faleminderit
  3
  2 falenderime nė 2 postime
  Me duket ne mos gaboj sepse kam ngrene ne nje restorant ketu Amerikan edhe ata i ben njesoj si paidhaqe por i quajne Barbique :S

 11. #11
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga bebushja Lexo Postimin
  jo brinje qengjit te pjekura
  ti e the me nje fjale.Dy here bravo.

 12. #12
  KORCARE 4 EVER Maska e zhorzhi
  Anėtarėsuar
  09-01-2007
  Vendndodhja
  atje ku lindja e diellit te jep nje shprese te re....
  Postime
  610
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  eh tani mjaft na hapet orexin per te ngrene......

 13. #13
  ...beyond Maska e Alienated
  Anėtarėsuar
  19-09-2005
  Vendndodhja
  Cassiopeia Constellation
  Mosha
  40
  Postime
  3,143
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga zhorzhi Lexo Postimin
  eh tani mjaft na hapet orexin per te ngrene......
  Te them te drejten, kur e degjoj si fjale, me hapet oreksi per dicka tjeter
  Koha ėshtė e maskarenjėve
  Por atdheu i Shqiptarėve

 14. #14
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga Alienated Lexo Postimin
  Te them te drejten, kur e degjoj si fjale, me hapet oreksi per dicka tjeter
  Per cfare se une jam pak budallacke...

 15. #15
  Perjashtuar Maska e land
  Anėtarėsuar
  12-12-2003
  Postime
  7,818
  Faleminderit
  0
  31 falenderime nė 30 postime
  Citim Postuar mė parė nga augusta b Lexo Postimin
  Per cfare se une jam pak budallacke...
  Nuk e kupton,qe e ka me te ngulur,paidh,ne te folmen dibrane domethene,ajo gjeja pra,sexi i femres,aty e ka fjalen,per ate ka oreks.
  PS.ēa jan kto tema tendencioze mer jahu??????

 16. #16
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga billy the kid Lexo Postimin
  Nuk e kupton,qe e ka me te ngulur,paidh,ne te folmen dibrane domethene,ajo gjeja pra,sexi i femres,aty e ka fjalen,per ate ka oreks.
  PS.ēa jan kto tema tendencioze mer jahu??????
  aaaa e kuptova!ato te qengjit mashkull te shikosh sa te mira jane te pjekura

  PS.pa qellim te keq e them

 17. #17
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Uh shume e lezetshme osht
  Sui generis

 18. #18
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga RaPSouL Lexo Postimin
  Uh shume e lezetshme osht
  do te doja te thoshja ketu se shume fjale greke jane futur ne gjuhen shqipe dhe nuk tingellojne bukur.Sidomos ne qytetet ku gjuha greke eshte pothuajse e panjohur.Tjeter fjala telefon qe e njohim te gjithe,tjeter fjala paidhakie qe nuk e di asnje.

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-09-2006
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Fjala paidhaqe eshte fjale greke dhe perdoret per brinjet e qengjit ose te kecit te pjekura ne qymyr.

 20. #20
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  07-10-2007
  Vendndodhja
  ne syte e tu qe adhurojne syte e mi.ne buzet e tua,qe puthin te miat cdo cast.ne frymen tende,se eshte dhe imja.ne gjakun tend,qe vlon per mua.zemra ime,Land.
  Postime
  794
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga drenushe Lexo Postimin
  Fjala paidhaqe eshte fjale greke dhe perdoret per brinjet e qengjit ose te kecit te pjekura ne qymyr.
  OK.Ate e shpjeguam qe ne dreke para se te hanim.Tani pergatitemi te hame darken.Γεια

Faqja 1 prej 4 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •