Close
Faqja 11 prej 20 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 201 deri 220 prej 395
 1. #201
  Perjashtuar Maska e xnjeri
  Anėtarėsuar
  26-12-2006
  Postime
  267

  Kur tė biem deshmor shkojm ne Xhennet


 2. #202
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-06-2009
  Postime
  782
  Citim Postuar mė parė nga BEHARI Lexo Postimin

  Me vie mir qe eshte renditur nga besimtaret.

  Allahu e meshiroft.

 3. #203
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-06-2009
  Postime
  782

 4. #204
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-06-2009
  Postime
  782
  Kur nje njeri i rendomt konvertohet nė Islam, disa jo-besimtar (jo-musliman) thon qe s'ka degjuar kurr per biblen, per krishtin e krishterizmin,.... por kur vet Priftėrinjt konvertohėn nė Islam ! Atėhere cfar te thon te gjoret ? Asgje ! Le te heshtin e le te degjojn.

 5. #205
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-06-2008
  Postime
  684

  Lightbulb

  Lejohėt thirrja e Ezanit ne disa qytete Gjermane !


 6. #206
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  19-06-2008
  Postime
  684
  Allahu, Allahu, La-ile e il Allah ! 7. #207
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  12-03-2008
  Vendndodhja
  itejdukshem, gjithka
  Postime
  1,536

 8. #208
  i/e regjistruar Maska e Selma*
  Anėtarėsuar
  15-05-2009
  Postime
  405
  Selam

  Kur te jesh ne Xhennet, pyet per mua...


 9. #209
  Robi i All-llahut
  Anėtarėsuar
  09-01-2008
  Vendndodhja
  Nė Itali
  Postime
  1,774
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ramazan_it : 26-05-2010 mė 07:45

 10. #210
  Robi i All-llahut
  Anėtarėsuar
  09-01-2008
  Vendndodhja
  Nė Itali
  Postime
  1,774
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ramazan_it : 26-05-2010 mė 07:51

 11. #211
  Robi i All-llahut
  Anėtarėsuar
  09-01-2008
  Vendndodhja
  Nė Itali
  Postime
  1,774

 12. #212
  i/e regjistruar Maska e Selma*
  Anėtarėsuar
  15-05-2009
  Postime
  405
  Selam


 13. #213
  i rregjistruar Maska e LaCosTa
  Anėtarėsuar
  15-02-2007
  Vendndodhja
  Tetovė
  Mosha
  29
  Postime
  249
  Kjo video me prek shume,e ligjeruar nga Sadulla Bajrami

  Dashuro Nese Done Te Jetosh,Pastaj Jeto Nese Te Lejon Dashuria

 14. #214
  i/e regjistruar Maska e burbuqe1
  Anėtarėsuar
  23-11-2007
  Postime
  197

 15. #215
  i/e regjistruar Maska e Selma*
  Anėtarėsuar
  15-05-2009
  Postime
  405
  A tė do Zoti? - Muhammed Husejn Jakub

  2: 50 min


 16. #216
  "Why do you kill Zaid?" eshte libri i autorit gjerman Jürgen Todenhöfer.
  Jürgen Todenhöfer ka qene per 18 vite ne parlamentin gjerman aktiv me politik, eshte publicist, analist, shkrimtar dhe menaxher ne nje kompani per media.

  Ka bere udhetime te shumta ne lindjen e mesme dhe eshte marr edhe me projekte humanitare per te ndihmuar popullin e pafajshem te cilet vuajne nga pasojat e luftes ne rajon. Me fitimin nga shitja e librave te tij ka ndertuar nje jetimore ne Afganistan dhe nje spital per femije ne Kongo. Nga fitimi i librit "Why do you kill Zaid" planifikon te ndihmoje femijet e irakut dhe te investoje ne nje projekt per bashkepunimin mes paleve Israel - Palestine.

  Me shume rreth autorit dhe punes tij mund te lexoni tek faqja e tij personale:
  Gjermanisht: http://www.warumtoetestduzaid.de
  Anglisht: http://www.whydoyoukillzaid.com


  Nje interviste ne ZDF e titruar anglisht:  Nuk deshta te hapi teme te re per kete interviste thash se tek kjo teme gjithsesi do ta shikoni.
  Librat e tij jan pershkrime reale nga experienca e tij gjate udhetimeve dhe qendrimeve ne irak, afganistan etj.

  Selam alejkum wr wb

 17. #217
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  10-12-2009
  Postime
  489

 18. #218
  i/e regjistruar Maska e Selma*
  Anėtarėsuar
  15-05-2009
  Postime
  405
  Dashurisė - Boonaa Muhammed


 19. #219
  i/e regjistruar Maska e Selma*
  Anėtarėsuar
  15-05-2009
  Postime
  405

 20. #220
  i/e regjistruar Maska e ILMGAP
  Anėtarėsuar
  10-04-2009
  Vendndodhja
  In
  Postime
  2,791
  Citim Postuar mė parė nga Selma* Lexo Postimin
  kush mund tmnimoje ...... kam pare kohe me pare i video ku tregonte ky hoxha se sa njerez vdesin ne dite ne amerike etj., sa vrasje etj.
  Nje pjese njerezish vepron pa menduar,pjesa tjeter mendon,por pa vepruar.

Faqja 11 prej 20 FillimFillim ... 910111213 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Procesi i Pavarėsimit tė Kosovės
  Nga AsgjėSikurDielli nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 167
  Postimi i Fundit: 12-10-2012, 06:23
 2. Lidhja Shqiptare e Prizrenit
  Nga dodoni nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 01-06-2009, 00:29
 3. Si duhet te jete djali/vajza juaj ideal/e?(si karakter dhe fizikisht)
  Nga SKUTHI nė forumin Nė kėrkim tė romancės
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 27-04-2006, 23:34
 4. Papa Gjon Pali i Dyte (Karol Vojtila)
  Nga Tirana nė forumin Historia botėrore
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 05-04-2005, 19:37
 5. Sfida nga Pr-Tech: Pėrpuethshmėria e vargjeve
  Nga edspace nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 02-03-2005, 04:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •