Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 13
 1. #1
  ThjeShtENjeMysAfiR Maska e fatijonuk
  Anėtarėsuar
  16-03-2006
  Vendndodhja
  In the land of the unkown man
  Mosha
  40
  Postime
  137

  Disa fotografi nga Shqiperia

  Fotografi nga vizita ime e fundit ne Shqiperi
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 2. #2
  ThjeShtENjeMysAfiR Maska e fatijonuk
  Anėtarėsuar
  16-03-2006
  Vendndodhja
  In the land of the unkown man
  Mosha
  40
  Postime
  137
  nje fotografi tjeter....
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 3. #3
  ThjeShtENjeMysAfiR Maska e fatijonuk
  Anėtarėsuar
  16-03-2006
  Vendndodhja
  In the land of the unkown man
  Mosha
  40
  Postime
  137
  vazhdim...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-07-2005
  Postime
  177
  ajo fotoja e pare eshte fantastike... ..

 5. #5
  ThjeShtENjeMysAfiR Maska e fatijonuk
  Anėtarėsuar
  16-03-2006
  Vendndodhja
  In the land of the unkown man
  Mosha
  40
  Postime
  137
  disa te tjera
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 6. #6
  ThjeShtENjeMysAfiR Maska e fatijonuk
  Anėtarėsuar
  16-03-2006
  Vendndodhja
  In the land of the unkown man
  Mosha
  40
  Postime
  137
  vazhdojme akoma...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 7. #7
  ThjeShtENjeMysAfiR Maska e fatijonuk
  Anėtarėsuar
  16-03-2006
  Vendndodhja
  In the land of the unkown man
  Mosha
  40
  Postime
  137
  udhetimi vazhdon me tej...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 8. #8
  lepurushe Maska e bebushja
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  ajo fotua ke postimi dyte yll fare
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 9. #9
  ThjeShtENjeMysAfiR Maska e fatijonuk
  Anėtarėsuar
  16-03-2006
  Vendndodhja
  In the land of the unkown man
  Mosha
  40
  Postime
  137
  dhe se fundi dy nga fotografite e mija me te preferuara...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 10. #10
  ThjeShtENjeMysAfiR Maska e fatijonuk
  Anėtarėsuar
  16-03-2006
  Vendndodhja
  In the land of the unkown man
  Mosha
  40
  Postime
  137
  Falemiderit per komentet tuaj shpresoj qe sadopak te jeni kenaqur me keto pamje...

 11. #11
  progress Maska e BvizioN
  Anėtarėsuar
  18-03-2005
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  3,120
  Teper te bukura, komplimente.

  Ne vecanti me pelqen shume ura e hekurudhes dhe ajo e fabrikes se nikelit.

  Shpresoj te kesh dhe te tjera.
  Bukuria eshte ngado, varet se nga cfare kendi e shikon.

 12. #12
  ThjeShtENjeMysAfiR Maska e fatijonuk
  Anėtarėsuar
  16-03-2006
  Vendndodhja
  In the land of the unkown man
  Mosha
  40
  Postime
  137
  edhe disa fotografi te tjera nga koleksioni im...
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 13. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-11-2005
  Vendndodhja
  ITALY
  Postime
  166
  Dicka interesante ne fotot tuaja ju lumte, SHQIPERIA me se shumti ua din per nder per kete qe beni.
  Pogradeci fantastik....... dhe ndjej mall per ate vend.

Tema tė Ngjashme

 1. Ismail Bej Vlora (Qemali) [1844-1919]
  Nga erzeni nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 51
  Postimi i Fundit: 17-05-2020, 02:21
 2. Fituesit e llotarisė amerikane pėr vitin 2008
  Nga tani_26 nė forumin Emigracioni
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 12-04-2009, 01:21
 3. Si pozuan burrat e shtetit shqiptar?
  Nga DYDRINAS nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-02-2009, 09:28
 4. Zen Vizion media, ruaj, shiko, muzik, video, fotografi
  Nga benseven11 nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-11-2005, 14:08
 5. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-07-2005, 17:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •