Close
Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678
Duke shfaqur rezultatin 141 deri 143 prej 143

Tema: Muzika sot

 1. #141
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,381

  Pėr: Muzika sot

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Inis Neziri - 1st LIVE night at “New Wave Festival 2019” in Sochi, Russia
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 29-08-2019 mė 10:14

 2. #142
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,381

  Pėr: Muzika sot

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Inis Neziri - PIEDESTAL , 2nd LIVE night at “New Wave Festival 2019” in Sochi, Russia

  Kompozimi: GRIDI KRAJA - Poezia: FLORION ZYKA

 3. #143
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,381

  Pėr: Muzika sot

  Premierė

  Citim Postuar mė parė nga sirena_adria Lexo Postimin
  Bebe Rexha - Not 20 Anymore

Faqja 8 prej 8 FillimFillim ... 678

Tema tė Ngjashme

 1. Muzika klasike, 101 pjesėt mė tė bukura
  Nga Tannhauser nė forumin Muzika botėrore
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 28-04-2021, 19:38
 2. Muzika popullore ne dileme.
  Nga ChuChu nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 04-05-2009, 16:00
 3. Muzika, si po deformohen shijet
  Nga Davius nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-03-2007, 21:03
 4. Muzika - thjesht njė melodi, apo ndoshta njė gjenerator ndjenjash dhe emocionesh?
  Nga EXODUS nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-02-2004, 12:00
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 31-05-2003, 18:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •