Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
  1. #1
    Not Interested ! Maska e Marijuana85
    Anėtarėsuar
    13-01-2007
    Vendndodhja
    Home for a while and soon back to U.K :)
    Postime
    683

    Nje ankese per stafin

    Pershendetje !

    A mund ta njohim arsyjen pse e keni perjashtuar anetarin BABA ?

    Faleminderit.
    Think only of the past as its remembrance gives you pleasure. J. Austen

  2. #2
    ...beyond Maska e Alienated
    Anėtarėsuar
    19-09-2005
    Vendndodhja
    Cassiopeia Constellation
    Postime
    3,139
    Marijuana85
    Do ishte shume mire sikur Forumi Shqiptar tek kendi i informacioneve te jepte ne nje teme te vecante emrat e antareve te perjashtuar dhe arsyetimin per cdo perjashtim perkates.

    Po veshtire se do e bejne.
    Koha ėshtė e maskarenjėve
    Por atdheu i Shqiptarėve

  3. #3
    i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
    Anėtarėsuar
    29-09-2004
    Vendndodhja
    Bangkok
    Postime
    2,614
    Marjana do beje mire te mos e hapje kete teme, se pa e kuptuar mund te perfundosh dhe ti e perjashtuar.
    Menyra e perjashtimit qe perdor Albo me shoke, eshte per tu admiruar.
    If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

  4. #4
    Perjashtuar Maska e Arsyetimi
    Anėtarėsuar
    09-10-2006
    Vendndodhja
    i zbuluar , tek dy maloret :p INTERIST per jete jam,se per vdekje jan kto milanistat :D
    Postime
    119
    Citim Postuar mė parė nga KOKASHTA Lexo Postimin
    Marjana do beje mire te mos e hapje kete teme, se pa e kuptuar mund te perfundosh dhe ti e perjashtuar.
    Menyra e perjashtimit qe perdor Albo me shoke, eshte per tu admiruar.




    hhahahahaahhaahahah



    PS: per tu admiruar je ti qe fliske sikur e paske baba albon

  5. #5
    Hands up! Maska e Jack Watson
    Anėtarėsuar
    30-04-2007
    Vendndodhja
    Tiron'
    Postime
    4,549
    mir qe e perjshtun, te boje icik pushim. se o lodh i shkreti me pun chati.

  6. #6
    il capitano Maska e SKAFISTI_VL
    Anėtarėsuar
    02-12-2003
    Vendndodhja
    n/a
    Postime
    24
    Citim Postuar mė parė nga Arsyetimi Lexo Postimin
    hhahahahaahhaahahah



    PS: per tu admiruar je ti qe fliske sikur e paske baba albon
    lol...
    " proud to be an Interista "

  7. #7
    lepurushe Maska e bebushja
    Anėtarėsuar
    21-02-2006
    Vendndodhja
    N18-1HG
    Postime
    1,886
    Pse qenka perjashtuar baba????????????
    Ishte lezeti forumit ......... stafit te forumit i binte ne koke ,si e meritonin.
    Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

  8. #8
    i/e regjistruar Maska e elen
    Anėtarėsuar
    07-01-2005
    Vendndodhja
    United States of Albania
    Postime
    919
    Citim:
    Postuar mė parė nga elen
    Mė ndodhi tė mė shuajnė postimet ,,pa problem..
    Mė ndodhi tė mė fshijnė repuatcionin..pa problem..
    Mė ndodhi tė mos gjej mesazh privat..po e kam problem..
    E quaj shkelje tė privacisė time dhe nuk e lejoj..
    Si e komentoni dhe si ju duket qė modsat dhe nė rastin tim Albo ,tju hyjnė tek mesazhet private ,ti lexojnė apo ti shuajnė????


    Asnje anetar i stafit, e ca me pak Albo, nuk i lexon mesazhet private te anetareve. Tani ti mund te mendosh cfare te duash, ky eshte problemi yt e jo i yni.

    Nese vertete je semure nga paranoja se dikush ti lexon mesazhet private, mund te mos pranosh fare mesazhe private nga paneli yt i anetarit.

    Para dy ditesh te fshiva firmen qe ishte nje lidhje jashte forumit dhe mesazhi qe te lashe te tregoja qe lidhjet personale mund ti vendosesh ne profil por jo ne firme, se eshte kunder rregullave te forumit.

    Albo


    Citim:
    edhe une mund te konfirmoj qe mesazhet private monitorohen apo kontrollohen nga stafi i f sh!!
    kete e kam te sigurte pasi nje nga moderatoret e forumit,nuk ka randesi se cili!pasi kishte lexuar mp time ,me ka shkruar dhe me sygjeroj qe mos shkruaj gjera imtime te jetes suaj ne mp ,per arsye se te tjeret ti lexojne!!pas kesaj jam munduar te jem sa me i kujdeseshem!!

    prandaj ju terheq vemendjen qe te keni kujdes,pasi kjo me ka ndollur mua!!


    I vetmi qe mund te lexoje mesazhet private te nje anetari, eshte administratori i serverit ku ruhet informacioni i forumit. Jo administratori i forumit por administratori i serverit, i cili jam une. Tani, nese nje moderator te ka lexuar ty mesazhet private, e ka bere kete per faj te pakujdesise tende e jo per faj te forumit apo stafit te tij. Qellon shpesh qe anetare te forumit qe nuk kane eksperiencen e duhur ne Internet e lene emrin te identifikuar kur futen ne kompjutera ne net kafe, dhe personi tjeter qe futet ne ate kompjuter, ka akses te plote ne emrin tend.

    Stafi i forumit nuk i lexon dot mesazhet private te nje anetari edhe sikur te doje pasi programi i forumit nuk e lejon nje gje te tille!
    Stafi i forumit nuk ka mundesi te shohi as fjalekalimin tuaj, vetem administratoret mund te ndryshojne fjalekalimin tuaj, dhe ate e bejne vetem me kerkese te anetarit kur keta e harrojne (ty ta kemi ndryshuar 2-3 here deri me sot ne kerkesat qe ke nisur me email).

    Nese keni probleme me sigurine ne forum, kjo eshte per faj te paditurise apo pakujdesise tuaj:

    1. Mos u futni nga nje kompjuter publik ne net kafe apo shkolla por nga nje kompjuter personal shtepiak.
    2. Asnjehere mos e lini emrin tuaj te identifikuar ne forum, por dilni prej tij para se te largoheni nga kompjuteri.
    3. Asnjehere mos ia jepni emrin dhe fjalekalimin e llogarise suaj dikujt tjeter dhe ndryshojeni fjalekalimin periodikisht.
    4. Siguroni qe adresa e email qe keni perdorur gjate regjistrimit eshte e sigurt: askush nuk e di pasin e saj. Dikush qe ka akses ne llogarine tuaj te email mund ta ndryshoje fjalekalimin e llogarise suaj ne forum duke bere kerkese per te marre fjalekalimin e harruar.

    Prandaj eshte mire qe te pyesni qe te mesoni si te jeni me te kujdesshem ne Internet dhe si te ruani sigurine e llogarise suaj. Stafi i forumit nuk eshte pergjegjes per pakujdesine tuaj, ajo eshte pergjegjesia juaj.

    Albo

    --------------------------------------------------------------------------------
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 08-09-2007 mė 19:40.


    E para ,ishte mungese edukate te me mbyllesh temen pa me lene te te pergjigjesha,,
    E dyta ,te dergova email privat per te me shpjeguar psene e fshirjes se mesazhit dhe kurre nuk me pergjigje..
    E treta ,mesazhin e fshite dhe nuk ka asnje dyshim,,Ndoshta shpresoje se nuk e kisha lexuar..
    E katerta ,une kurre nuk jam futur ne forum nga kompiuter tjeter,,, nuk e ka fajin njeri i trete..

    Me duket se ketu eshte;;;;
    Topi eshte i imi ,penalltine do ta gjuaj une,,,

    Jam ankuar une ndonjehere me pare ketu e 3 vjet ????Kush mendon ti se do jete arsyeja ta bej tani???
    Me fshive firmen ku kisha vene nje kenge te Enigma nga youtube ...As mu be vone fare ,vura nje firme tjeter ..pse e sjell ketu kete fakt ,nuk e mora vesh...
    Kaq
    Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway

  9. #9
    Shpirt Shqiptari Maska e Albo
    Anėtarėsuar
    16-04-2002
    Vendndodhja
    Philadelphia
    Postime
    30,457
    Postimet nė Bllog
    17
    Citim Postuar mė parė nga Marijuana85 Lexo Postimin
    Pershendetje !

    A mund ta njohim arsyjen pse e keni perjashtuar anetarin BABA ?

    Faleminderit.
    Nisi nje email Babes se perse eshte perjashtuar dhe ta thote. Stafi i Forumit arsyen ia jep atij qe e perjashton, jo cdo anetari qe do te mesoje se perse eshte perjashtuar.

    E para ,ishte mungese edukate te me mbyllesh temen pa me lene te te pergjigjesha,,
    E dyta ,te dergova email privat per te me shpjeguar psene e fshirjes se mesazhit dhe kurre nuk me pergjigje..
    E treta ,mesazhin e fshite dhe nuk ka asnje dyshim,,Ndoshta shpresoje se nuk e kisha lexuar..
    E katerta ,une kurre nuk jam futur ne forum nga kompiuter tjeter,,, nuk e ka fajin njeri i trete..
    Vajze e mire, me ate fjalor qe kishe shkruajtur ne MP, jo vetem qe nuk meritoje pergjigje por po te ishe djale e jo vajze, do kishe flutuar me shkelma nga forumi.

    Nese te ka hipur ne koke se stafi i forumit dhe Albo te lexon mesazhet private, atehere zgjidhja eshte nje nga te dyja:

    a. ose bllokoji fare mesazhet private qe te mos marresh nga njeri.
    b. ose mos merr pjese fare ne nje forum ku te paskan persekutuar per 3 vjet.

    Une nuk ta mbush dot mendjen ty qe askush nuk ti lexon mesazhet private.

    Albo

    P.S Dhe po bere ankese tjeter per te njejten gje, nuk do te denjoj te te kthej pergjigje per here te trete por do te perjashtoj nga forumi.
    Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Albo : 09-09-2007 mė 00:47

Tema tė Ngjashme

  1. Pėrshėndes stafin e #shqiperia
    Nga Albo nė forumin Pėrshėndetje dhe urime
    Pėrgjigje: 406
    Postimi i Fundit: 15-01-2017, 22:17
  2. Parregullsi ne listat e zgjedhesve? Asnje ankese per listat ne KQZ
    Nga flory80 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
    Pėrgjigje: 32
    Postimi i Fundit: 23-06-2009, 15:23
  3. Fotot e Operatoreve ne stafin #shqiperia
    Nga Vinjol nė forumin Humor shqiptar
    Pėrgjigje: 45
    Postimi i Fundit: 15-03-2009, 13:16
  4. Tifozat e Super Kampiones TIRONA <3>
    Nga BlueBaron nė forumin Sporti nėpėr botė
    Pėrgjigje: 274
    Postimi i Fundit: 15-10-2005, 01:39

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •