Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 22 prej 22
 1. #21
  Super Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,758
  Faleminderit
  69
  192 falenderime nė 177 postime

  Pėr: Lloje te ndryshme tavash me peshk

  Ka shije si peshku apo ndryshe?
  Po aromen e ka si peshku apo ndryshe?
  Po pati shije peshku sja vlen te humbesh kohen
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

 2. #22
  Omelsin me krip Maska e Busy Girl
  Anėtarėsuar
  04-02-2012
  Vendndodhja
  Here and there I'm everywhere
  Postime
  4,496
  Faleminderit
  313
  506 falenderime nė 424 postime

  Pėr: Lloje te ndryshme tavash me peshk

  edhe ka edhe ska mua ajo cipa zeze me ben te vjell fhe sinqerisht skam arritur ti ndjej shije nga neveria����
  "Mundohu te jesh i lumtur me ato qe ke dikush tjeter buzeqesh edhe pse ska asgje"

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Sallata juaj e preferuar? Receta e saj
  Nga Resto nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 06-05-2012, 14:19
 2. Peshku Koran I Pogradecit
  Nga KLAURENCI nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 02-03-2009, 08:07
 3. Peshku mbron diabetikėt nga dėmtimet nė veshke
  Nga YlliRiaN nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-12-2008, 16:05
 4. Hudhra me kredi
  Nga PLaku-i-Detit nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2004, 08:33
 5. Peshkatari dhe peshku...
  Nga Estella nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2002, 21:35

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •