Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
  1. #1
    Moderator Maska e Pratolini
    Anėtarėsuar
    10-01-2007
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    724

    Kerkese urgjente !

    Duke qene se nuk jam mesuar te veproj ne menyra shume private dhe te fshehura alla-shqiptarce, vendosa te kerkoj publikisht :

    Arsye nga supermoderatorja Shigjeta per levizjen, censurimin dhe modifikimin e nje prej temave te mia me te klikuara "Cfare seksi kane engjejt"

    Nuk mund te pranoje ne asnje menyre qe nje person me kaq pak aftesi moderuese te ndikoje konkretisht ne nje prej postimeve te mia pa te drejte. Nuk me intereson aspak se si ke arritur te jesh aty ku je dhe nuk dua as te ve ne dyshim aftesite e tua por : te quash kete teme te papershtatshme per filozofine (engjejt nuk kane lidhje fare me fene, jane trajtuar si nje koncept filozofik por edhe sikur ashtu te ishte, duhet ta dish qe nje prej nen-ndarjeve me te rendesishme te filozofise eshte pikerisht teologjia), dhe aq me teper ta spostosh ne Toleranca Fetare ku sinqerisht une nuk shof se ku qendron lidhja me temen qe une kam hapur, per me teper ti ndryshosh emrin temes duke ja vene Cfare jane engjejt ???????????

    Kerkoj :
    1: Ne menyre urgjente te rivendoset tema ku ishte dhe ti rivihet titulli i saj origjinal
    2: Falje publike nga ana e supermoderatores per kete nderhyrje te papershtatshme !

    Faleminderit !

  2. #2
    E gjithe jeta eshte filozofi. Edhe se si behet qumshti kos, ka filozofine e vet. Ndaj forumi eshte i organizuar ne menyre te tille qe gjithesecili te shpreh pyetjet dhe pikpamjet e tij/saj ne nen-forume te ndryshme ku adresohen dhe diskutohen tema perkatese.

    Pergjigjen e keni dhene vete, nuk e kuptoj per cfare e keni hapur kete teme.

    ... duhet ta dish qe nje prej nen-ndarjeve me te rendesishme te filozofise eshte pikerisht teologjia
    (forumi ne te cilin ndodhet tema tani)

    Gjithe te mirat
    Mos shkruaj gjė kur je me nerva, sepse, ndėrsa plaga e gjuhės ėshtė mė e keqe se e shpatės, mendo ē’ka mund tė jetė ajo e pendės

Tema tė Ngjashme

  1. Njė shtet paralel qė po kėrcėnon shoqėrinė shqiptare
    Nga DYDRINAS nė forumin Problematika shqiptare
    Pėrgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 18-01-2010, 17:22
  2. Kerkese per Acc ne ne dhomat #shqiperia dhe #ndihme
    Nga cun_sexy nė forumin Na bashkoi Albasoul
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 07-04-2009, 20:33
  3. Thirrje urgjente pėr ti ndihmuar shqiptaret ne veri
    Nga biligoa nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
    Pėrgjigje: 22
    Postimi i Fundit: 07-11-2008, 23:26
  4. I nderuar Administrator, kam nje kerkese .
    Nga deshmuesi nė forumin Komuniteti protestant
    Pėrgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 12-06-2002, 20:17

Regullat e Postimit

  • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
  • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
  • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
  • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
  •