Close
Faqja 3 prej 32 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 60 prej 632
 1. #41
  I Keqi Maska e smajo83
  Antarsuar
  05-12-2006
  Vendndodhja
  TETOVE
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga Balli
  Bohetchi se ka pas per ju...mos e fug mbaj viti grupen....ce paskan dal ene ni grup tjeter Ballistet....

  Nuk e fuga mbaj viti po ne jemi njo dihet ajo a dush ta shohish fotn e atyre tjerve te asaj grupe xhi kan kon

  Dhe shejfe se cfar grupe na paska qen mjerim eshte per ju qe mendoni keshtu

  E kjo eshte dicka tjeter dhe shejfe sa veta e kan Grupin mbaj viti pa mos me dit disa pune mejr eshte qe te mos folet  NJE PER KREJT KREJT PER NJE

 2. #42
  KuMaNoVa Maska e strong_07
  Antarsuar
  06-01-2007
  Vendndodhja
  Ku sjeton ty
  Postime
  2,169
  Faleminderit
  0
  5 falenderime n 5 postime
  kjo fotoja e dyte shum bre tifoz paska po me dikut si ne Kumanov me qen
  Nje gje thuaje:ZOT me ruaj prej MIQEVE se prej ARMIQEVE ruhem vet!!!!!!

 3. #43
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Ballistet jane shume , dhe cdo dit shtohen nga 1
  Sui generis

 4. #44
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga Balli
  Bohetchi se ka pas per ju...mos e fug mbaj viti grupen....ce paskan dal ene ni grup tjeter Ballistet....
  sa kom cesh
  ashtau klinci mund te dalen sa te dun ama kot e kajn
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 5. #45
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-07-2007
  Postime
  86
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Hhaahahahahahahahah o SMAJO jom dhej tu qesh......kto jan trika coullesh be...e paske bo nji foto para se me nejs loja edhe cat e paske postou, hahahah. Nuk kije ke ta rish pervec vitit tond...une e dij se jon ma shoum ene me vejn keq qe sisha ka ana atine...hahahaah


  Tej be gjal mduket thae se do e bojkotojsh lojen, pse erdhe te bojsh foto.... nese ske ardh e paske porosit dikend tjeter...po kkjo ska lidhje ....me rendesi eshte se mendjka te rejn atej....
  Ballistt Tetov

 6. #46
  NoboDy Maska e besar_atb
  Antarsuar
  22-04-2007
  Vendndodhja
  T3TovA
  Postime
  281
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  Citim Postuar m par nga Balli
  Bohetchi se ka pas per ju...mos e fug mbaj viti grupen....ce paskan dal ene ni grup tjeter Ballistet....

  hahaha sa kom chesh..vllaj ama z.Rasimi ka kerkau te hyje ne dialog me Kryetarin e Ballisteve Valdrin Asani se ka thon lus te kthehen ballistet ne tribunen e tyre se ata na duhen neve dhe pres sa me shpejte te kem dialog me kryetarin e ballisteve...kshtuqe smund te thujsh se e ka pas per deni grup tjeter NJO jon Ballistet...smund te jen te ndare ne grupe..

 7. #47
  I Keqi Maska e smajo83
  Antarsuar
  05-12-2006
  Vendndodhja
  TETOVE
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Balli


  Po mendja mka ndejt , me rejn dhe do me reje ene ne te ardhmen per SHKENDIN e nauk per ato bithaxhit

  A une nuk jom tifoz me batarija si dikush p.sh. TEJ se tej ishe aj qe ishe kunder BOJKOTIT po pse nuk shkove ka ana e atinve apo pse kishte diell ate dit e sen e durojsh nje dit per 2 ore duhet te msohesh te qendrojsh ne asi temperatura te qendrojsh e jo te mshehesh nder hije

 8. #48
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Du vaje fundi kit sendeve po kadale shkojn do pune si marin vesht kit njerzit
  Kryesorja du vaje fundi.!!!
  Sui generis

 9. #49
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-07-2007
  Postime
  86
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Citim Postuar m par nga smajo83
  Balli


  Po mendja mka ndejt , me rejn dhe do me reje ene ne te ardhmen per SHKENDIN e nauk per ato bithaxhit

  A une nuk jom tifoz me batarija si dikush p.sh. TEJ se tej ishe aj qe ishe kunder BOJKOTIT po pse nuk shkove ka ana e atinve apo pse kishte diell ate dit e sen e durojsh nje dit per 2 ore duhet te msohesh te qendrojsh ne asi temperatura te qendrojsh e jo te mshehesh nder hije

  Skije faj ktou po une nuk ia kushtoj kit jeten teme shkendijes mrapa te veje dekush ta keqperdore, ose ta mare hazer, shqiptaret nuk meritojn sakrifica se vet i bojn kto situata, kush na ka faj se kur ishim te fort i shejtshim lojat , ene shtej kur ina bo si mamudija kush mron na ngulen perlahena ndermjet vitit.
  Ballistt Tetov

 10. #50
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-07-2007
  Postime
  86
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Une me baterija jom ene tej ije me bateria, vec une skerkoj pare ti mbushi bateriat...
  Ballistt Tetov

 11. #51
  I Keqi Maska e smajo83
  Antarsuar
  05-12-2006
  Vendndodhja
  TETOVE
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po tej shejfesh se sa i prapambetur ije je kap te kjo parja ene catej kallzoma ni fakt tej se une paskam marr pare amen mo nugulesh me ate muhabetin se tej ke marr pare per nje pune qe e ke bo per Shkendin
  A nese dush te ti mbushi bateriat kallzom te ti mbushi ene me pare nuk oshte problemi per pare se pare sa dush kom vec kallzoje vitin e mos rej ne hije po shkruje cat emrin tond

 12. #52
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-07-2007
  Postime
  86
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  O SMAjo .....

  Citim Postuar m par nga smajo83
  Po tej shejfesh se sa i prapambetur ije je kap te kjo parja ene catej kallzoma ni fakt tej se une paskam marr pare amen mo nugulesh me ate muhabetin se tej ke marr pare per nje pune qe e ke bo per Shkendin
  A nese dush te ti mbushi bateriat kallzom te ti mbushi ene me pare nuk oshte problemi per pare se pare sa dush kom vec kallzoje vitin e mos rej ne hije po shkruje cat emrin tond


  O smajo ska lidhje be emri jem, kit njerzit folin per ju, kit u kan inat, kot ene me te cit fakte taj, kot tej de thujsh nouk, pse te ngarendi te ces fakte, tej vet e dish sa ke mar pare ene cfar pune ke bo atej ne shkendi....

  Xhi ka lidhje emri jem.....me rendesi eshte mendimi njerzit xhi kan per ju....une per te mejren tuj u thom largohuni se na kini gerdit, ene ne stadion sem vejhet pi juve....jo vetem mu, po ene plot tjerve.... e pash at dit se shum njerez kishin thkej ne stadion....e mbaj vet mend se vjet ka pas 7000 veta ne lojen me VArdarin...ket vjet ka pas 8000 dmth, ju mashtroni njerzit kur thoni se jeni 1000 veta, ju ne fakt ini hic ma shum se 100.......njer gje ciret u drishkeshin ka hundet, sot mbaheni ULTRAS, een nuk thuhet ULTRAS, po thuhet ULTRA.
  Ballistt Tetov

 13. #53
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga Balli
  O smajo ska lidhje be emri jem, kit njerzit folin per ju, kit u kan inat, kot ene me te cit fakte taj, kot tej de thujsh nouk, pse te ngarendi te ces fakte, tej vet e dish sa ke mar pare ene cfar pune ke bo atej ne shkendi....

  Xhi ka lidhje emri jem.....me rendesi eshte mendimi njerzit xhi kan per ju....une per te mejren tuj u thom largohuni se na kini gerdit, ene ne stadion sem vejhet pi juve....jo vetem mu, po ene plot tjerve.... e pash at dit se shum njerez kishin thkej ne stadion....e mbaj vet mend se vjet ka pas 7000 veta ne lojen me VArdarin...ket vjet ka pas 8000 dmth, ju mashtroni njerzit kur thoni se jeni 1000 veta, ju ne fakt ini hic ma shum se 100.......njer gje ciret u drishkeshin ka hundet, sot mbaheni ULTRAS, een nuk thuhet ULTRAS, po thuhet ULTRA.

  hajde mashkell arabije hajdeeeeeeeeeee kit mileti na gerkojn neve taj sna donke

  shtai ne per qifin tond di lom kit xhojat

  oni vec taj ro ne qeret kit de vdesim
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 14. #54
  I Keqi Maska e smajo83
  Antarsuar
  05-12-2006
  Vendndodhja
  TETOVE
  Postime
  19
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Po tej nuk ije ne rjedha be djal dhe postimi i fundit eshte qe ta kthej se definitivisht nuk qenke prezent te shohish se xhi ndodhen
  A une cfar pune kum bo vec vitit tem dom i kum pa se asniher nuk ja pash hajrin si tej ne kete rast se shaum mejr e di se askush as ni dinar nuk ma dhon po shiqir zotit jom i fort vet a tej si mduket shaum qif i paske pare dhe pele sa ke marr perderisa nuk te njoh rejsh nder hije ateheres tej vet e paske vitin e perlim
  a se folin nja 2-3 veta se kom marr nuk me intereson a ato xhi folin se kina marr pare ato vec per k...

  A per publik e dim fort mejr se sa ka pas ne ket loje publik dhe sa ka pas lojat tjera shiqir zotit foto kemi boll dhe dihet ku mund ti shohish hin shejfi ene bon krahasime mos fluturoni shaum e shaum me mend Ishalla Shkendija mbron me publik mbaj 30 000 mije te me bohet qejfi shaum ma shaum se tej te mblidhen pare sa ma shaum dhe ti pagujn lojtaret sa ma mejr se niher per niher ska pare

  Ok neve sna dun po z.Rasimit i duhena dhe na ben thirje publike poashtu edhe lojtaret e Shkendis a taj se nuk te duhena skina xhi tet bojm se ije vetjak

  A tej bonu fer dhe dil si dal une me identitetin se kto akuzat te bijen ne uje

 15. #55
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-07-2007
  Postime
  86
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Sesht bash cashtu

  A une cfar pune kum bo vec vitit tem dom i kum pa se asniher nuk ja pash hajrin si tej ne kete rast se shaum mejr e di se askush as ni dinar nuk ma dhon po shiqir zotit jom i fort vet a tej si mduket shaum qif i paske pare dhe pele sa ke marr perderisa nuk te njoh rejsh nder hije ateheres tej vet e paske vitin e perlim
  a se folin nja 2-3 veta se kom marr nuk me intereson a ato xhi folin se kina marr pare ato vec per k...

  A per publik e dim fort mejr se sa ka pas ne ket loje publik dhe sa ka pas lojat tjera shiqir zotit foto kemi boll dhe dihet ku mund ti shohish hin shejfi ene bon krahasime mos fluturoni shaum e shaum me mend Ishalla Shkendija mbron me publik mbaj 30 000 mije te me bohet qejfi shaum ma shaum se tej te mblidhen pare sa ma shaum dhe ti pagujn lojtaret sa ma mejr se niher per niher ska pare

  Ok neve sna dun po z.Rasimit i duhena dhe na ben thirje publike poashtu edhe lojtaret e Shkendis a taj se nuk te duhena skina xhi tet bojm se ije vetjak


  Ishalla osht ashtu si thush se sja ke pa hajrin, po une bazohem atej xhi thun njerzit, edi se ato fo9lin kotekot deniher, ama kur folin cac shoum per dekend atehere ka denise atej....ene une besoj se ka keqperdorime nga ana juj, se shpesh kini shejt majca, dresa, shalla, bileta ne finale, ato senet nuk i kini bo kotekot....i kini bo kit per te mar pare.

  Sa i perket thirjes se Sametit, dyshohet se dekush i BDI-s ia kercnuar kaubojski tu mare mrenda ne stadiion, ndoshta pi presionit e ka bo, ama deklarata ene veprimi ka shoum dallim, de shejfet matiqe xhi de bohet....
  Ballistt Tetov

 16. #56
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-07-2007
  Postime
  86
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Angry ska lidhje me muhabetin

  Citim Postuar m par nga KUSi
  hajde mashkell arabije hajdeeeeeeeeeee kit mileti na gerkojn neve taj sna donke

  shtai ne per qifin tond di lom kit xhojat

  oni vec taj ro ne qeret kit de vdesim
  ska lidhje me muhabetin
  Ballistt Tetov

 17. #57
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-07-2007
  Postime
  86
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Sa per ato fotografite ma nalt, jom tu kerkou fotografi te asaj lojes, sedi a de xhoj, ishalla de xhoj, ta shofish o smajo se ka ene do qer xhi mund tu paririn juve per ne stadion.
  Ballistt Tetov

 18. #58
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  Faleminderit
  0
  3 falenderime n 3 postime
  Citim Postuar m par nga Balli
  ska lidhje me muhabetin
  shajfe majr se ta kom bo me bolld une ataj ku kom desht te citoj
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 19. #59
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime n 97 postime
  Forca Ballistet

  Forca Shkendija
  Sui generis

 20. #60
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  09-07-2007
  Postime
  86
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Deshprim i madh...... a ka deni sponzor te ri...... si mduket prap de kerkojna sponzor....
  Ballistt Tetov

Faqja 3 prej 32 FillimFillim 1234513 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. 2 muaj para zgjedhjeve
  Nga Alienated n forumin Shqipe nga Maqedonia
  Prgjigje: 41
  Postimi i Fundit: 18-02-2009, 06:16
 2. Tetov - Edicioni i XII i Festivalit Ndrkombtar t Poezis
  Nga Fiori n forumin Enciklopedia letrare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-11-2008, 21:03
 3. Masakra e Monopolit 1944 - Tetov
  Nga Davius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 14:21
 4. Nuse shqiptare n Tetov, pr 500 euro
  Nga ArberXYZ n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 10-07-2005, 13:19

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •