Close

Rezultati i Sondazhit: SA E PERDORNI PIJEN NUMER 1 NE BOTE : COCA COLA ???

Votues
122. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • PO,SHUME

  47 38.52%
 • PO,PAK

  24 19.67%
 • SHUME PAK

  24 19.67%
 • ASPAK SEPSE MENDOJ SE ESHTE E DEMSHME

  27 22.13%
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 89
 1. #1
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  134
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  A e preferoni Coca Cola-ėn ???

  A E Perdoni Coca Colen Pijen Me Te Njohur Ne Bote,te Cilen Mund Ta Gjesh Kudo....

 2. #2
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  12-06-2007
  Postime
  134
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Nuk Eshte Ndonje Gje Shume Sekrete Pradaj Eshte Vote Publike

 3. #3
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Votova --> PO,SHUME
  Sui generis

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime nė 24 postime
  PO,SHUME eshte pija ime e preferuar
  #VamosArgentina

 5. #5
  Fine Wine Maska e ildushja
  Anėtarėsuar
  06-12-2002
  Vendndodhja
  Rr. A Kasemi, N'ajėr
  Postime
  832
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Shume pak, tvetmet pije me gaz qe i pi rregullisht jan birra dhe red bulli... kto te tjerat po piva nje kanoce n'jav eshte jave e demshme..

  Go H2O!
  "and..nothing makes us so lonely... as our own secrets..."-Nebelstern

 6. #6
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  E perdori dhe ate shume

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,354
  Faleminderit
  249
  46 falenderime nė 39 postime
  shume e kam perdorur rreth 4 - 5 cola ne dite .
  po nuk eshte gje e mire ,keshtu qe mos e perdorni

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-12-2004
  Postime
  1,683
  Faleminderit
  2
  25 falenderime nė 22 postime
  Citim Postuar mė parė nga MASTER_94
  A E Perdoni Coca Colen Pijen Me Te Njohur Ne Bote,te Cilen Mund Ta Gjesh Kudo....
  Ajo eshte pija me e demshme qe mund te egzistoje me te ne shqiperi lajne gomat e makinave se dalin te zeza si te reja , fut nje monedhe te piset ne coca cola dhe do ta nxjerresh te paster qelibar reaksioni i saj zhgeryes ne stomak dhe intestino eshte jashtzakonish i demshem nese doni te jetoni ca dite me gjate mos e pini .
  larguar forever

 9. #9
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Cfare ka pije me gaz nuk i pi, se me djegin gjuhen.

  Edhe une si Ildushja e llav H2O-ne.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 10. #10
  Fine Wine Maska e ildushja
  Anėtarėsuar
  06-12-2002
  Vendndodhja
  Rr. A Kasemi, N'ajėr
  Postime
  832
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Citim Postuar mė parė nga MI CORAZON
  Cfare ka pije me gaz nuk i pi, se me djegin gjuhen.

  Edhe une si Ildushja e llav H2O-ne.
  Tokee...
  "and..nothing makes us so lonely... as our own secrets..."-Nebelstern

 11. #11
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  67 falenderime nė 50 postime
  E kam perdor shume,,,tani me ncuk e perdori

  p.s.Ildusheeeee ke humb fare...

 12. #12
  lepurushe Maska e bebushja
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime
  Pijet me gaz nuk i perdore(cola,pepsi,fant) ,vetem leng frutash dhe ate mundesisht te ber ne cast............. mund te pi ndonje redbull tek tuk
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga bebushja : 26-06-2007 mė 12:28
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 13. #13
  Aop tek Shqiperia Maska e Ma-Origano
  Anėtarėsuar
  28-04-2008
  Vendndodhja
  Malesia
  Postime
  20
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  un votova Po Shume ..!!

 14. #14
  I ♥ Tetova Maska e Albanian^Boy
  Anėtarėsuar
  15-02-2006
  Vendndodhja
  Tetovė/Iliridė
  Postime
  501
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po e perdori.Edhe ate pak si teper
  El Real Madrid, campeón de Liga 2007/08.

 15. #15
  i/e regjistruar Maska e Renea
  Anėtarėsuar
  12-08-2007
  Vendndodhja
  andej-kėndej
  Postime
  3,195
  Faleminderit
  1
  24 falenderime nė 22 postime
  nganjeher e teproj , pi mbi 1 liter pernjeher , nganjeher shkon 1 jav fare nuk pi , pra sjam i varur .
  Shqiperi eshte edhe Cameria

 16. #16
  In GoD We TrUsT !!! Maska e SaS
  Anėtarėsuar
  28-11-2005
  Postime
  2,801
  Faleminderit
  0
  7 falenderime nė 7 postime
  e konsumoj te pakten njehere ne jave !!! ka raste edhe me shume !!!
  YoUr DrEaM Is YoUr DeStInY...

 17. #17
  DuRrSaKe Maska e Elena__Dr
  Anėtarėsuar
  28-11-2007
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Postime
  252
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shum pak nuk me pelqen shum .
  ♥I love INTER♥

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e suada dr
  Anėtarėsuar
  04-04-2008
  Postime
  653
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  E perdor shum edhe pse e di qe ste ben mire tpakten keshtu kam degjuar por arsyet si di

 19. #19
  Erando
  Anėtarėsuar
  19-07-2004
  Vendndodhja
  Perendim
  Postime
  887
  Faleminderit
  0
  19 falenderime nė 19 postime
  pi perdit dhe minimalja esht 6 kokakola ne dite.

 20. #20
  INTER Maska e Fittox
  Anėtarėsuar
  05-12-2007
  Postime
  1,152
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  PO SHUMĖ ...


  Ēdo Ditė!!.. Mesatarishte 0.5 - 1L nė Ditė


  Inter Campione d'Italia!!
  2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013... 2500

Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Cfarė ngjyre preferoni nė rroba ...??
  Nga Piskavica_ nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 147
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 16:17
 2. Cilėn pije freskuese preferoni ?
  Nga km92 nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 112
  Postimi i Fundit: 23-06-2008, 14:40
 3. Cfare lloj lojrash elektronike preferoni me shume?
  Nga soKKol nė forumin Lojra nė kompjuter
  Pėrgjigje: 31
  Postimi i Fundit: 01-03-2007, 05:29
 4. Cilėn organizatė rinore preferoni?
  Nga GJENERALI nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 21-07-2006, 21:30
 5. Cilin instrument muzikor preferoni?
  Nga Kryeplaku nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 27-04-2006, 07:38

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •