Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 51
 1. #21
  i/e larguar Maska e Tigrimelara
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Mosha
  49
  Postime
  914
  Kane qene kohra kur armiku jone ka qene Shkau
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 2. #22
  i/e larguar Maska e Tigrimelara
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Mosha
  49
  Postime
  914
  vazhdon...............
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 3. #23
  i/e larguar Maska e Tigrimelara
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Mosha
  49
  Postime
  914
  vashdojn.........
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 4. #24
  i/e larguar Maska e Tigrimelara
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Mosha
  49
  Postime
  914
  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura    

 5. #25
  Jaguar Maska e Agon_xh
  Anėtarėsuar
  02-06-2005
  Mosha
  38
  Postime
  252

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e panteri
  Anėtarėsuar
  04-01-2006
  Postime
  196
  Kush e percau UCK-ne?

  Ali Ahmeti me ato shpijunat e shkijeve, xhi i ka ne parti... kashkavall bullgarije hahahah
  Vazhdojmė SHQIP...

 7. #27
  i/e larguar Maska e Tigrimelara
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Mosha
  49
  Postime
  914
  Citim Postuar mė parė nga panteri Lexo Postimin
  Kush e percau UCK-ne?

  Ali Ahmeti me ato shpijunat e shkijeve, xhi i ka ne parti... kashkavall bullgarije hahahah
  Ju lus qe ne kete teme mos debatoni per te sotmen, ktu jane kujtimet, mos i prishni kujtimet.

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e derjansi
  Anėtarėsuar
  14-04-2005
  Postime
  6,730
  tiger ni verejtje te vogel kam qe po pate munsi me vendos emra

  psh kush asht ai me mjekrr qe ka dal ne foto me at fmin?


  teme e bukur pergzime.
  JO NEGOCIATA VETĖVENDOSJE

 9. #29
  i/e larguar Maska e Tigrimelara
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Mosha
  49
  Postime
  914
  Hoxha i Prizrenit (Samidin Xhezairi) ky me femiun, aty me larte jane shume te tjere besoj se i njihni.

 10. #30
  Betimi i Hipokratit
  Anėtarėsuar
  05-06-2004
  Mosha
  49
  Postime
  1,081
  Citim Postuar mė parė nga Tigrimelara Lexo Postimin
  Hoxha i Prizrenit (Samidin Xhezairi) ky me femiun, aty me larte jane shume te tjere besoj se i njihni.
  Nje nder ato 70 vjecari xha Ramazai ose "askeri"
  The good you do today;people will often forget tomorrow;do good anyway

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-05-2008
  Postime
  132
  ani manci mir po thua ti.
  ne fakt ti ke pas deshir me qen ushtar po nuk ke pas guximin me vesh uniformen ne at koh dhe tash po thua keto gjera .
  ti je vetem nje pudrumagji dhe injorant qe se ke shoqin.

  TI JE TRIMI I PAS LUFTES.SHKO DEGJO KENGEN E MAHMUT FERATIT SE E GJEN VEHTEN ATY(per trimat e masluftes)

 12. #32
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  02-05-2008
  Postime
  132
  kohra shum te mira tigri pajtohem me ty.

  PO E DI EDHE NJI GJE SE TIPA SI MANCI NE AT KOH JAN FRIG MA SHUM SE SHKAU.se nuk kishim guximin te bejn punen e nji ushtari.

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Veton Shkupi
  Anėtarėsuar
  07-05-2008
  Vendndodhja
  Shkup
  Postime
  146
  Rrespekt per te gjithe luftaret e UCK-se ne luften e 2001-it!

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e Shkupi
  Anėtarėsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Shkup/Iliri
  Mosha
  52
  Postime
  758
  Rrespektin me te madh per keto djem te cilet rroken armen per ta pare shqipen te lire.Kjo shqipe mbeti prap e burgosur deri ne ditet e sotme.Shqipja e morri denimin me kusht ne Oher 2001 dhe de fakto u burgos me dembellekun dhe inercionin politik te BDI-se gjate 4 viteve sa kane qene ne "vlast". De fakto e de jure u pushkatua me hyrjen e PDSH-se minoritare ne "vlast". Bashkimin kombetar, fuqine politike dhe fuqine e "hekurit" qe e kishte BDI-ja prej 2001-2006 nuk ka per tu perseritur asnjehere tek shqipet e Ilirides. Tash e tutje mund te presim vetem probleme brendashqiptare dhe dhune.Pse ndodhi kjo ndoshta ne ndonje rast tjeter......

 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-07-2006
  Postime
  82
  Citim Postuar mė parė nga bOndi_oo7 Lexo Postimin
  Kujtoj kohen kur qindra te rinj shqiptare rrinim maleve neper istikame, nje pjese bukur e madhe e funksionareve te pasluftes rreziteshin plazheve te durresit e antalise.
  More, kush e hapi kete teme, mos trazoni kujtime .......!
  kadal be bondi mos u nxe menihere heheheheheh

 16. #36
  Perjashtuar Maska e LoG
  Anėtarėsuar
  03-03-2008
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  36
  Citim Postuar mė parė nga Manci Lexo Postimin
  Me kujtohet kur ne kohene luftes bartja ushqim dhe embelsira nga te gjitha llojet per te ashtuquajtur ushtaret e Ushtrise Clirimtare Kombetare, qe tere diten rinin neper shtepi me mobilje me DVD filma porno, satelit dhe me telefona ne dore. Asnjehere nuk benin asgje, aman hic. Dhe ne fund shpallen HERO. Pfyyyy, ja cfare kujtimesh kam une.  Po daja im qe vdiq? ne luft u vra , mos e kan vra vall tu shiku porno ? video ?
  Ti te garantoj me doren ne zemer , me kok , se ti ke qen ne Bodrum 8 muaj , apo?
  S'ma mer mendja se ti ke dal nga Shtėpia! , ti ke luajur , fjaroj fjaroj huti ..

  Kshtu , heren tjeter , kontrollo veten qfar llafesh je ka lshon..

 17. #37
  Demokracia e Re Maska e Progres
  Anėtarėsuar
  27-01-2008
  Vendndodhja
  Shkup
  Postime
  216
  Kujtimi me i mire i Aliut ishte kurr mori infuzion ne Prizren 5 muaj.

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e Shkupi
  Anėtarėsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Shkup/Iliri
  Mosha
  52
  Postime
  758
  Nje popull (apo perfaqesuesit politik jodinjitoz te atij populli) qe nuk ka pergjigje ne nje teme si 2001 i ka punet keq.Sikur qe shihni PDSH-istet e shajne BDI-istet e mbrojne.Askush nuk niset prej faktit se ato disa mijera luftetar ishin atje per ideal te nje jete me te mire per vehte dhe popullin.Ne shqiptaret e ketyre trojeve do te kemi shume probleme ne te ardhmen posacerisht per shkak injoranteve,interesxhive te castit,njerezve pseudo te arsimuar( te sakatosur intelektualisht neper pseudouniversitete politike),paraqitjes se filozofive te mbrapshta te trefertalkave,mosekzistimit te pushtetit ne trojet tona dhe te perzierjes se vlerave dhe antivlerave.E gjithe kjo e ka nje adrese shkavi.Kete kur ta kuptojne Aliu dhe Menduhi atehere gjerat do te ndryshojne.

 19. #39
  Carpe Vinum Maska e Zombi
  Anėtarėsuar
  27-08-2007
  Vendndodhja
  Postime
  1,035
  Kush ka perjetuar kohera te mira ne luftera!? O Arusha e maleve! Lufterat bartin vetem kujtime te tmerrshme. Por, duke perjashtuar keto luftetaret ne foto (lavdi per ata qe nuk jetojne me), ndersa keta tjeter qe tash me jane transferuar nga uniformat ushtarake ne kollare kolltukore. Keto po, mund te thone "kohera te mira". Asgje nuk ka mbaruar. Nuk i dihet nga te vjen shperblimi dhe/ose denimi!

  PS: Me pelqeu ky Komandant Hoxha, vertet paska pasur shume still, si Yll Hollywood-i. E kam paramenduar ndryshe.
  • The rest is silence.


 20. #40
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-07-2006
  Postime
  82
  Citim Postuar mė parė nga Progres Lexo Postimin
  Kujtimi me i mire i Aliut ishte kurr mori infuzion ne Prizren 5 muaj.
  Ka ardhe koha e zullumit tradhetarit i thojne hero a heroit tradhetar, e me flamuj te bardhe me kujtohen insertet e Vojvodes "nis sme za mir tie se bandi" sllogani i njohur i kryefashistit, kshtu e ka. Edhe progresi ska faj Aliu nuk ehste si ato filmat e RAMBOS ka mare infuzion do mer infuzion se eshte i gjalle.
  E verteta eshte ndryshe nga se epershkruani ju te DPA me Vojvoden ne krye. z. Ameti ka qene dhe do te ngelet hero deshtet ju apo nuk deshtet, z.Ameti eshte politikan i mirefillte deshtet ju apo sdeshtet
  SESHTE MIR ETE MOHOHEN VLERAT!

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 59
  Postimi i Fundit: 20-03-2014, 07:01
 2. Kujtime ....
  Nga e-v0gela nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 15-05-2008, 13:59
 3. Komploti boteror
  Nga ORIONI nė forumin Historia botėrore
  Pėrgjigje: 43
  Postimi i Fundit: 31-10-2005, 12:59
 4. Kujtime Maturantėsh.!
  Nga Nice_Boy nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 13-06-2005, 15:50
 5. Ani - Kujtime
  Nga Henri nė forumin Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-10-2004, 10:34

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •