Close
Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 36

Tema: Duda

 1. #1
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime

  Duda

  Ndodhia qe tronditi gjith gjilanin ishte veprimi i DUDES - raperit shqiptare , i cili nga nervoza per ofendimin e mikut te tij me te ngusht Mony-t plagos nje anetar tjeter te Double-G rende , anetari i plagosur gjendet ne gjendje te veshtire shendetesore dhe shance per shpetim nuk jane pozitive, prej ketij akcidenti nuk dihet asnje shenj nga kengetari DUDA , sipas mediave ai eshte ne ikje nga policia e kosoves nga te cilet dyshohet si fajtor i kesaj ndodhie , kjo gje ndodhi para 3 ditesh reth ore 15 pasdite ne gjilan ne studion e Double-G-Army-s , Me kete veprim ne njeren ane DUDA tregon respektin ndaj Mony-t krahut te tij te djatht mirepo tregon edhe nje nervoz dhe brutalitet ne brendin e tij keshtu qe me kete veprim po u shpall i fajshem DUDA do mungoj nga skena muzikore shqiptare per njer periudh te gjate kohore eshte vertet nje humbje e madhe per repin shqiptar...

  Per informacione te reja sa i perket ksaj teme do informoheni ditet e ardhshme po ne kete teme,...................

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  varavingo
  Mosha
  43
  Postime
  1,087
  Faleminderit
  6
  9 falenderime nė 7 postime
  Kto nuk jane aritiste!

  Kta jane rrugac pashkolle llumi i shoqerise. Nese asht aq burr ky m*ti le te dorrzohet si burrat dhe ska pse fshehet dhelper.

  Edhe nese mendon ti nje kriminel do i mungoj muzikes gabim je. Ne fillim duhet te jesh njeri pastaj muzikant. Ai eshte nje vrases dhe si i till destinacioni i tij duhet te jete denimi kapital dhe jo skena.

 3. #3
  i/e larguar Maska e GL_Branch
  Anėtarėsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  Arbany
  Postime
  1,600
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Sa e di une Duda nuk ka gjujt ndaj tyre por te tjeret.


  Citim Postuar mė parė nga vagabondo_nyc
  Kto nuk jane aritiste!

  Kta jane rrugac pashkolle llumi i shoqerise. Nese asht aq burr ky m*ti le te dorrzohet si burrat dhe ska pse fshehet dhelper.

  Edhe nese mendon ti nje kriminel do i mungoj muzikes gabim je. Ne fillim duhet te jesh njeri pastaj muzikant. Ai eshte nje vrases dhe si i till destinacioni i tij duhet te jete denimi kapital dhe jo skena.
  cfare thua? pse flet kur nuk ke ide per asgje...ai cuni qe u plagos ishte hajdud dhe mafios i qytetit....edhe gjysma e grupit Double-G jane ne fakulltet disa jane ne Tirane e disa ne Tetove....kshtu qe mos llomit ne ajer.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  varavingo
  Mosha
  43
  Postime
  1,087
  Faleminderit
  6
  9 falenderime nė 7 postime
  Nese ngre pushke dhe vret dike sepse te ofendoj do thote je kanibal ske arsyetim.

  ai cuni qe u plagos ishte hajdud dhe mafios i qytetit
  Pse Double G-leshi eshte shtet dhe po e pastro qytetin nga hajduto mafjozet? Bo ekzekutime ne emer te qytetit?

  gjysma e grupit Double-G jane ne fakulltet
  Po gjysma tjeter ku jane?

 5. #5
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  24-04-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  222
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga RaPSouL
  eshte vertet nje humbje e madhe per repin shqiptar...
  Mos, c'humbje, c'tmerr!
  Uroj te sherohet ai zezaku i bardhe qe eshte plagosur dhe ky zezaku tjeter i bardhe te perfundoje tek vendi ku buken e drurin i ka falas.

  Repistat jane pa perjashtim plehra, njerez anti-kulture e pro-krim. Sme cudit ky akt dhe sdo cuditem edhe nese do vriten dhjetra ne te ardhmen. ''Art'' i marre ne rrugicat WC te Afrikes!

 6. #6
  i/e larguar Maska e GL_Branch
  Anėtarėsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  Arbany
  Postime
  1,600
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga vagabondo_nyc
  Nese ngre pushke dhe vret dike sepse te ofendoj do thote je kanibal ske arsyetim.


  Pse Double G-leshi eshte shtet dhe po e pastro qytetin nga hajduto mafjozet? Bo ekzekutime ne emer te qytetit?  Po gjysma tjeter ku jane?
  po ik o cun se ske ide per asgje.....sherret ndodhin kudo pa marr pararysh cfare kategorie i takon...ti vet i quajte maifose kur ne fakt nuk jane por jane provokuar nga ata hajdut. Nisu nga vetja nqs dikush provon te sulmoj ty, ti cfare ben ne ato momente??? apo lejon te vdesesh si martir... mos u bo tash si pape.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga GL_Branch : 15-05-2007 mė 09:50

 7. #7
  i/e larguar Maska e GL_Branch
  Anėtarėsuar
  02-11-2003
  Vendndodhja
  Arbany
  Postime
  1,600
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Citim Postuar mė parė nga Fenomeni
  Mos, c'humbje, c'tmerr!
  Uroj te sherohet ai zezaku i bardhe qe eshte plagosur dhe ky zezaku tjeter i bardhe te perfundoje tek vendi ku buken e drurin i ka falas.

  Repistat jane pa perjashtim plehra, njerez anti-kulture e pro-krim. Sme cudit ky akt dhe sdo cuditem edhe nese do vriten dhjetra ne te ardhmen. ''Art'' i marre ne rrugicat WC te Afrikes!
  nuk jane gjithe ashtu sic mendon ... nuk mundesh me i perfshire gjithe pakten ne ballkan nuk jane as perendim.


  Nese fillon ti me pretendime qe ky art u marr nga zezaket atehere sipas teje nuk duhemi as mjekesine, fiziken, astronomine etj etj. me praktiku sepse disa gjera jane marr nga arabet, kinezet etj.

 8. #8
  Puck Love Maska e Black_Mamba
  Anėtarėsuar
  01-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Mosha
  33
  Postime
  2,506
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Thumbs down

  Citim Postuar mė parė nga Fenomeni
  Mos, c'humbje, c'tmerr!
  Uroj te sherohet ai zezaku i bardhe qe eshte plagosur dhe ky zezaku tjeter i bardhe te perfundoje tek vendi ku buken e drurin i ka falas.

  Repistat jane pa perjashtim plehra, njerez anti-kulture e pro-krim. Sme cudit ky akt dhe sdo cuditem edhe nese do vriten dhjetra ne te ardhmen. ''Art'' i marre ne rrugicat WC te Afrikes!


  Qyqy pse ti qfar ngjyre ke more Zotni ndoshta syt e tu po te njejten ngjyr e qesin tamam ti je ende ne kohen e Tv Bardh e Zi.


  Po more tamam e ki ti se repistat po te gjith qenkan plehra siq thua ti,vetem dicka te them se ai qe mundohet me fol per tjeret mundet te jet vet dhe spo din si me tregu,skam cka shtoj per ty ma shum e kupton ndoshta.

 9. #9
  Reklama Maska e RAPTISHA
  Anėtarėsuar
  11-02-2007
  Vendndodhja
  PR
  Postime
  146
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Vagabondo - pse more vlla po e mundon veten ?? A je i izolum n'NYC ??? a nuk ke pa gjujte t'njerzve? a nuk ke ndi per njerzit qe gjuhen mes veti ?
  pse po e mundon veten...

  Edhe repista nuk ka shoke, Reperat kan ekzistu ma heret, keshtu qe repista munden me u kon zhargon
  Those who deny freedom to others deserve it not for themselves. -Abraham Lincoln

 10. #10
  * Yllėza e forumit *
  Anėtarėsuar
  02-10-2004
  Vendndodhja
  Gjilan
  Postime
  455
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Keshtu ndosh kur kush kendon nen tush ose duke luajtur me femijet e lagjes regjistrojne kenge,dalin lloj -lloj pseudoartistash te tille .Mu ma shpif ky Duda, ma ka zbeh edhe ate simpati minimale qe e kam pas per rapin.
  ArsGothicė

 11. #11
  Juventini Maska e EkOnOmIsTi
  Anėtarėsuar
  22-05-2005
  Vendndodhja
  Pse Do Vish Dhe Ti ?
  Mosha
  35
  Postime
  2,420
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  ca bohet kshu re me vertet e ke ti?

  po cne duda ai kengetar kur na doli terrorist

  nejse ne ket bote ca sndodh!!!!!
  S |< R /\ p /\ |_ |
  Skrapali.Babuc.Pianec.Do.Me.Se.Kam.Sa.Te.Duash

 12. #12
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime

  :)

  Foto Nga Duda
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Sui generis

 13. #13
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Citim Postuar mė parė nga EkOnOmIsTi
  ca bohet kshu re me vertet e ke ti?

  po cne duda ai kengetar kur na doli terrorist

  nejse ne ket bote ca sndodh!!!!!
  Kjo eshte e vertetuar se ka ndodhur , por smund ta quajm terorist duden kur ai i ka dal zot dostit te vet ka treguar ne kokfortesi te madhe qe u del zot shokeve edhe ne qoft se eshte fjala me vdek.
  Sui generis

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-11-2006
  Postime
  12
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Duda Baba I Repit. Hallall Vlla. Vazhdo Kshu. Pease

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-07-2007
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Hem e keni ngatru temen edhe ngjarjen

  Duda nuk ka plagos askend po shoku i dudes po nejse ato le te mbesin veq mos haron senuk i mungon duda skenes se eka perfundu spotin nano tash ka ne plan spotin per qytetin ton ma te mirin ne bot me kangen Italia Vogel edhe shum vizione tjera

  qe kush don me pa spotin http://www.youtube.com/watch?v=ghzEKngrXCw

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e javac
  Anėtarėsuar
  30-10-2005
  Vendndodhja
  GJILAN
  Mosha
  31
  Postime
  35
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hahaha, ylli(i biri i Nehruut), kto informacionet deri sa po shkojne n'memen Shypni, po shtremrohen e po ndrrohen komplet. Qashtu qysh tha ylli osht ngjarja jo qysh pe kallxoni ju!

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-07-2007
  Postime
  41
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga javac
  hahaha, ylli(i biri i Nehruut), kto informacionet deri sa po shkojne n'memen Shypni, po shtremrohen e po ndrrohen komplet. Qashtu qysh tha ylli osht ngjarja jo qysh pe kallxoni ju!
  hehehe edhe ti ktu koke une veq sa jam hi :P
  qashtu jepem kurajo :P

 18. #18
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,485
  Faleminderit
  22
  103 falenderime nė 97 postime
  Foto Ne Studio

  Foto Nga Albumi i Tij "Mallkimi"
  Sui generis

 19. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  28-02-2007
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Njerzi Nuk Po Me Fol Ksi Tema pa Lidhje Terorist Apo Vakabond Apo hajdud Per Duden

  Nuk Bo Te ja Futi Kot Qka Tum Vje Ndermend DHe Ta QUaj Nje Figur PUblike Si Tum Nteket

  Ky Forum Ka Usera Qe Lexojn Ne Gjdo Tem Keshtu Qe
  Me Te Sjellshum Reth Mendimeve Dhe Reth Te Vertetes
  .................................................. .......................................
  Sa Per Ket Pun Qe Esht Gjujt Aj Personi
  Kety Esht Problemi 2 CLANE
  DUBLE_G Dhe M7

  Dhe Ata Qe Punojn NIhen E Nifen
  Ata Qe Spunojn Nermal QE NUk Nihen

  Me 1 Fjal Esht Histori e Gjat Qysh Ka Ardhen Puna e KEti Problemit Dhe Problemet Tjera Qe Dot Behen Ne Te Ardhmen Keto Dy Grupe.....
  E Dojn Me Pas Qka Kam Me Than Qka E Tham
  Me Dit Qka N'Kry Kam

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2007
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  qishtu njerz mos folni palidhje se duda per shokin e vet ehe jeten e jep RESPEKT per Double G

Faqja 1 prej 2 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •