Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 12
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2007
  Postime
  86

  Pershndetje Te Gjithe Shqiptareve Ne Uk

  Nga Zemra Ju Pershendes Te Gjitheve

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  37
  Postime
  4,061
  Pershendetje ''JM'' , ec pim nai got re meqe
  Pershendete Shqiptaret, ca te shtyhu njeri,
  apo kshu tkapi ataku zemres Shqiptare

  Respekt.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2007
  Postime
  86
  po si me ja ba se spi hiq,dhe malli e zjarrin qe kam ne shpirt spo kam me qa me e shu

 4. #4
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,464
  Pershendetje Dhe Per Ty JM

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2007
  Postime
  86
  lene ma se ataku na kapi nga vdekja e vilsonit...

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-04-2007
  Postime
  4
  pershendes te gjithe shqiptaret kudo qe jan

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e angel^boy
  Anėtarėsuar
  27-11-2003
  Vendndodhja
  tetove
  Mosha
  39
  Postime
  2

  hej

  hej ju pershendes gjithve ja kalofshi shum shum shum mire poashtu edhe baba ja kalofsh bukur caoooo..
  007

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2007
  Postime
  86
  ku jeni mar shqipe sikur ska mbet asnje mar ...apo tesh po keni hall per britishat e skeni kohe me u marre me kete pune e??

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e ^AngeL^
  Anėtarėsuar
  14-08-2002
  Vendndodhja
  U.k . London
  Mosha
  35
  Postime
  2,169
  pershendetje te gjithe shqiptareve ne uk

  doja dhe te ju njoftoja per nje party qe do behet me daten 13 maj qe do jete bomb fare dhe uroj qe te vini te mbiledhi te gjithe se bashku me bashkatdhetaret tane dhe te festojme me muzik shqip,do jete nje mbremje te pa harruar


  Ne 13 Maj SOUND London ne Leicester Square hap dyert per rinine shqiptare nga ora 8 PM - 3 AM.

  Jeni te mirepritur te festojme te gjithe sebashku nen tingujt e muzikes shqiptare dhe ne nje ambient te mrekullueshem sic eshte SOUND.


  Two Heart, Two Minds, In Time, Did Find, One Love, One Aim, Two Paths, The Same

 10. #10
  lepurushe Maska e bebushja
  Anėtarėsuar
  21-02-2006
  Vendndodhja
  N18-1HG
  Postime
  1,886
  Pershendetje te gjithve paperjashtim per shqiptaret ne UK
  Asgje nuk e tradheton me teper karakterin e nje njeriu se sa gjerat me te cilat ai tallet.

 11. #11
  revolucionar Maska e bOndi_oo7
  Anėtarėsuar
  18-10-2005
  Vendndodhja
  Shkup
  Mosha
  39
  Postime
  704
  Tungi,

  Filloi festivali i kenges evropiane "Eurovision" . Mos harroni se duhet votuar per Shqiperine.
  Punė, djersė, dashuri mes njerėzve dhe ndaj atėdheut.

 12. #12
  The day will come Maska e Mr_Right
  Anėtarėsuar
  12-10-2003
  Mosha
  34
  Postime
  285
  Pershendetje edhe nga une te gjthe Shqiptareve ne UK .

Tema tė Ngjashme

 1. Dosja antishqiptare e Greqisė, 1912-2007
  Nga BARAT nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 645
  Postimi i Fundit: 15-10-2007, 19:27
 2. Origjina pagane e Islamit
  Nga Matrix nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 278
  Postimi i Fundit: 04-04-2007, 14:43
 3. Mbi priftėrinė
  Nga I KTHYERI nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-12-2006, 10:49
 4. Azem Hajdari, Hero?
  Nga Seminarist nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 187
  Postimi i Fundit: 12-06-2003, 13:08

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •