Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 23
 1. #1
  lexuesi Maska e harro
  Anėtarėsuar
  10-07-2005
  Vendndodhja
  diku, larg ne mergim
  Postime
  4

  Smile Ju pershendes

  Tungjateta antare te ketij forumi.


  Ju pershendes te gjithve,

  Me pelqen qe te lexoj shkrime te shkruara nga Shqiptaret, sepse mesoj dicka rreth jetes se tyre ne Shqiperi dhe ne mergim. Me pelqen se duke ju lexuar ju un mesoj edhe dicka per kulturen Shqiptare dhe mesoj edhe dicka me shume rreth identitetit dhe vete jetes time te dikurshme ne Shqiperi.


  Shpresoj qe do t'ja kaloj mire ketu.
  Rendesi ka qe shyqyr qe jam gjalle.

 2. #2
  M1ST3R10Z3 @k47 Maska e Michaela
  Anėtarėsuar
  27-03-2007
  Vendndodhja
  BrEnDa NjE mIsTeRi
  Postime
  487
  Mire se erdhe edhe kalofsh sa me mire!
  GjERMONE E LOGEL SA NJE GOGEL!

 3. #3
  Ultras Maska e KUSi
  Anėtarėsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  3,050
  mire se na erdhe , bofsh qef
  ” UNĖ JAM MIRĖ KUR ASHT MIRĖ SHQYPNIA! ”

 4. #4
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,754
  Mire se erdhe

  Kalofsh sa me mire mes nesh

  ps. mire do beje te ishe prezantuar dhe pak me shum mbi veten tende

  Zemrushja
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 5. #5
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465

  Hi

  Mire Se Erdhe Shpresoj Te Kalosh Sa Me Mire
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 6. #6
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,891
  Mire se erdhe !!
  Feel the pump √

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  Mir se erdhe bofsh qejf mes nesh
  #VamosArgentina

 8. #8
  Mire se erdhe e t'ja kalosh sa me mire ne F/SH

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  Mir se ke ardh harro , ja kalofsh mire ne F/Shqiperia .

 10. #10
  kosova Maska e xhati
  Anėtarėsuar
  09-12-2006
  Vendndodhja
  n`T.B.A
  Postime
  22
  Mir se erdhe ne forumi me te mir ne botė
  i ja kalofsh me se mir

 11. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,600
  Mire se Erdhe.Kalofsh mire midis nesh.

 12. #12
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,410
  harro mire se na erdhe tja kalosh sa me mire
  Gjergj Kastrioti org

 13. #13
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834
  Mire se na erdhe dhe kalofsh mire.

 14. #14
  lexuesi Maska e harro
  Anėtarėsuar
  10-07-2005
  Vendndodhja
  diku, larg ne mergim
  Postime
  4
  Ju falenderoj te gjithve per mirpritjen.
  Rendesi ka qe shyqyr qe jam gjalle.

 15. #15
  human Maska e LAINA
  Anėtarėsuar
  13-03-2007
  Vendndodhja
  waiting...
  Mosha
  41
  Postime
  349
  Mireseerdhe, ja kalofsh mire ne forum!
  ....asgje teper e bukur ose teper e shemtuar zgjat per nje kohe teper te gjate....

 16. #16
  Wćy ųf tħé Šąwņ Maska e _Elena_
  Anėtarėsuar
  06-02-2006
  Postime
  975
  Mire se erdhe ne F/Sh kalofsh bukure

 17. #17
  tutto il mondo č paese! Maska e guernica
  Anėtarėsuar
  12-10-2006
  Vendndodhja
  italia
  Mosha
  36
  Postime
  99
  mire se erdhe dhe gjithe te mirat nga itali!
  gur gur behet mur

 18. #18
  i/e regjistruar Maska e KOKASHTA
  Anėtarėsuar
  29-09-2004
  Vendndodhja
  Bangkok
  Postime
  2,614
  Mire se erdhe midis nesh.

  Kalofsh bukur!
  If you tell a big enough lie and tell it frequently enough, it will be believed.

 19. #19
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Nolird
  Anėtarėsuar
  19-04-2007
  Vendndodhja
  Tetove
  Postime
  466
  Mireserdhe ja kalofsh sa me mire ne F/SH

 20. #20
  Larguar Maska e Gerrard
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Anfield Road
  Postime
  1,603
  Mire se erdhe ne F/SH.

  Te uroj te kalosh sa me mire.

  T-B
  Liverpool is now where it belongs
  The cry was no surrender,
  We'll fight for the boys in red,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The team that Shankly bred.
  We'll fight for Alun Evans,
  We'll fight for Ian St.John,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The pride of division one - two- three - four
  Listen to the Kopites roar

  LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Ju pėrshėndes
  Nga FsHaTaRi nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 18-08-2005, 14:01
 2. Ju pershendes
  Nga GjilaniLover nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 15-10-2004, 21:24
 3. Ju pershendes te gjitheve
  Nga ximiiii nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 14-06-2003, 22:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •