Close
Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 99
 1. #1
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Post Gaming Fanart

  Pershendetje vizitore

  Nuk e di nese te gjith e din kuptimin e fjales fanart apo jo. Fanart quhet kur dikush vizaton vet nje personazh te krijuar nga dikush tjeter, si psh nje personazh lojrash, filmash, etj dhe e vizaton thjesht per qejf sepse eshte fans i tij. Nje her me ndodhi qe skisha ca te beja dhe po shikoja ne deviantart per fanart dhe shifja punimet fantastike te njerezve te tjeshte qe shum mire mund te ishin ato qe kan vizatuar seri anime te sukseshme si Naruto etj. duke par punimet e tyre me shtyu dhe mua qe te mundohem te bej punimet e mia per personazhet e mi te preferuar ( qe jan nga Final Fantasy VII) dhe po mendoja ti postoja dhe me kete rast nqs ka persona te tjere qe kan krijimet e tyre ti postojne dhe ato.

 2. #2
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mos u ankoni per cilesine se skam skaner dhe foton e kam marr me celular.

  Vincent Valentine (Final Fantasy VII)


  Vincent Velentine © Square-Enix

 3. #3
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Cloud Strife (Final Fantasy VII version)  Cloud Strife © Square-Enix

 4. #4
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  E fundit per sot( kam edhe nja 5 punime te tjera dhe do postoj disa nga deviantart qe ti shifni

  tek kjo me pelqen menyra se si i kan dal floket
  Cloud Strife (Final Fantasy VII AC version)


  Cloud Strife © Square-Enix

 5. #5
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Gerdi ma ke rritur numrin e syzeve nja 3 numra... apo ulur?...eh nejse. Me pelqen ajo poza dinamike qe i ke dhene Vincent tek piktura e pare (megjithese Vincent s'e perdorja ngaqe nuk kontrollohet pas Limit Break). Une kam patur shume te tilla vizatime para disa vitesh por s'e di nga i kam.
  Kjo e para eshte Scorpion nga Mortal Kombat. Ne fakt e kam vizatuar duke pare filmin por hajt me!

  Ky eshte nje gif qe e bera per shaka ne nje website tjeter ngaqe s'me pelqen Megaman. S'e di se si e kam ngaterruar gishtin.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Harakiri : 20-04-2007 mė 00:15
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 6. #6
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  lol, do gjej nje skaner qe ti skanoj se dhe mua sme pelqen ti kem keshtu :/ Detajet e fytyres te scorpion te kan dal vertet mire

 7. #7
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Kete e kam bere ka vite, kur me pelqente Counter-Strike.
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 8. #8
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ja nje nga vizatimet e mia te preferuara, nuk e mbaj mend emrin e aktorit. eshte vizatuar me dore dhe pastaj perpunuar me photoshop

 9. #9

 10. #10
  Moderator Maska e lojaxhiu
  Anėtarėsuar
  27-01-2004
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  34
  Postime
  409
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ca vizatime te bukra ketu, sidomos keto te stilit manga, me pelqejne. Mua s'ma jep fare per vizatim me then te drejtem keshtu qe s'kam cfare te paraqis.

 11. #11
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Po fus ketu edhe digital art :P kam filluar kohet e fundit te merrem me photoshop dhe forum signatures dhe keto jan 2 nga te parat qe kam per:
  Dante nga DMC3


  Dhe Cloud nga Kingdom Hearts  Me thoni ca mendoni ;p

 12. #12
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ja dhe 2 te tjera qe bera per nje shok dhe per nje shoqe me pak a shum te njejtin stil
 13. #13
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ja dhe nje e fundit qe kam ber me Snake (Big Boss) nga MGS Portable Ops


 14. #14
  i/e regjistruar Maska e P@R4nOi@C_LorD
  Anėtarėsuar
  05-05-2006
  Postime
  2,426
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Kur te marr skanerin do postoj dhe un ca piktura.
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 15. #15
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ja dhe 2 te tjera qe kam ber nje me Dante per veten dhe nje me Kratos nga God of War per nje shok

 16. #16
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime  ky eshte punimi i fundit

 17. #17
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime


  Ja dhe e fundit qe bera sot, Cloud nga FFVII AC

 18. #18
  eKoSoul Maska e Gerdi
  Anėtarėsuar
  29-05-2004
  Vendndodhja
  echoKinetics
  Postime
  906
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime


  Rikku nga Kingdom Hearts II

 19. #19
  Ego? Superego? Maska e Harakiri
  Anėtarėsuar
  07-10-2004
  Postime
  640
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Jepi Gerd! Mua ajo e DMC me pelqen me shume nga te gjitha. Kjo nga KH sikur me bezdis ana e djathte.
  "Kto pershembull i kput ai neni per pervetsimin e burrave t'martum"

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-07-2007
  Postime
  6
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  shum te forta bree njeri

Faqja 1 prej 5 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •