Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Borix
  Anėtarėsuar
  17-01-2003
  Postime
  2,318

  Post Citime nga Shkrime te Anetareve te Forumit

  Ne kete teme, mund te paraqesni ndonje fjali/shprehje te marre nga postime te anetareve ne tema te ndryshme dhe ne kohe te ndryshme. Fjalia/shprehja mund te jete dicka qe ju ka terhequr me shume vemendjen, per mire ose per keq. Te jepet emri i anetarit dhe tema ku eshte shkruar.

  Po e nis une me nje shembull gje gjeta rastesisht duke kerkuar forumet.

  Ai s'ishte heroi im, pra jo, s'meriton gje. Po qe ashtu do i benim bust cdo kacaku qe del ne qerkullim.
  - Lunesta, ne temen: "A duhet vendosur busti i A Hajdarit ne Parkun Rinia?"

  P.S.: Lunesta eshte perjashtuar??
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Borix : 19-04-2007 mė 09:53
  "The rule is perfect: in all matters of opinion our adversaries are insane." (M. Twain)

Tema tė Ngjashme

 1. Rregullorja e Forumit Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 01-02-2015, 15:33
 2. Gjilani
  Nga cod3r nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-05-2009, 13:18
 3. Ortodoksia dhe Shqipėria
  Nga shendelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 258
  Postimi i Fundit: 07-04-2004, 18:16
 4. Publikohet portali i forumit
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2003, 12:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •