Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  albert-art
  Anėtarėsuar
  28-03-2007
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  25

  Arti Dhe Kritika

  EEE !!! NJč raport i ēuditčshm, plot me contradizione dhe sintonira.
  Pa Art nuk do tč eksistonte as Kritika....
  Kritika čshtč ajo vallč qč vendos pčrkufizimin "Art"?
  Sa rol tč rčndčsishčm luan kritika pčr Artin nč ditčt e sotme ku ka ndryshuar shumč mčnyra e komunikimit?

  Kritika mund tč paraprij tendencat bashkohore madje edhe ti krijoj vet Ato?

  Mbasi ke pčrseritur disa herč tč njčjtin mčnyrč veprimi, veshje,.nuk ke kontribuar nč lindjen e njč tendenze o tč njč Mode tč re espresive?

 2. #2
  albert-art
  Anėtarėsuar
  28-03-2007
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  25

  Arti & Kritika

  Citim Postuar mė parė nga alberts-art
  EEE !!! NJč raport i ēuditčshm, plot me contradizione dhe sintonira.
  Pa Art nuk do tč eksistonte as Kritika....
  Kritika čshtč ajo vallč qč vendos pčrkufizimin "Art"?
  Sa rol tč rčndčsishčm luan kritika pčr Artin nč ditčt e sotme ku ka ndryshuar shumč mčnyra e komunikimit?

  Kritika mund tč paraprij tendencat bashkohore madje edhe ti krijoj vet Ato?

  Mbasi ke pčrseritur disa herč tč njčjtin mčnyrč veprimi, veshje,.nuk ke kontribuar nč lindjen e njč tendenze o tč njč Mode tč re espresive?
  http://alberts-art.blogspot.com/

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  10,939

  Pėr: Arti Dhe Kritika

  Cfare eshte arti?” What’s Art? Fjalen e ka Kritiku?!

  https://albakepiblog.wordpress.com/2...E2%80%99s-art/

Tema tė Ngjashme

 1. Mexhit Prenci
  Nga Diabolis nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-07-2012, 16:19
 2. Kritika e interpretimit Protestant tė Biblės
  Nga Tannhauser nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 97
  Postimi i Fundit: 23-08-2009, 07:39
 3. Keshilla,Sygjerime dhe Kritika Rreth Temave Te Caktuara!!
  Nga fisniku-student nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-04-2009, 09:09
 4. Lothar Matheus pritet me kritika nė Brazil
  Nga Davius nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-01-2006, 09:54
 5. Perspektiva e njė letėrsie pa kritikė
  Nga Diabolis nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-10-2004, 10:08

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •