Close

Rezultati i Sondazhit: Zone e Lire ! Thjesht me i ndjekuri apo edhe me i miri ?

Votues
6. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Thjesht me i ndjekuri

  4 66.67%
 • Gjithashtu me i miri

  2 33.33%
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #-19
  Moderator Maska e Pratolini
  Anėtarėsuar
  10-01-2007
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  724

  Zone e lire ! Emisioni me i mire apo thjesht me i ndjekur ?

  Te gjithe jemi te ndergjegjshem per superaudiencen e emisionit Zone e Lire !
  Por a do te thote kjo qe ky eshte produksioni me serioz dhe i realizuar i medias vizive shqiptare ?!! Kerkoj mendimin tuaj (nese mundet te argumentuar )

 2. #-18
  ► ☆☆☆ ◄
  Anėtarėsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mėmėdhe
  Postime
  4,834
  Per mua nuk qendrojne asnjera nga mundesite qe jane shfaqur aty.I ndjekur mund te jete shume por jo me i ndjekuri nga te gjithe.Po ashtu nuk eshte emisioni me i mire.Aty trajtohen shume tema te ndryshme dhe interesante,por disa jane dhe shume bajate ,kot me kot,per te plotesuar emisionin dhe orarin qe ka ne dispozicion.Ka plot emisione dhe spektakle me te bukura dhe me te ndjekura se zone e lire.

  Ciao
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga AlbaneZ : 07-03-2007 mė 10:03

 3. #-17
  ~*---LEPURUSHKE---*~ Maska e 100% BRUNE-BABY
  Anėtarėsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  Nuk eshte puna jote!E more vesh?????
  Mosha
  31
  Postime
  168
  mua me pelqen!
  se shoh na fillimi ne fund po shoh vetem kengetaret!
  me pelqejne!
  po ai gazetari eshte teper banal!
  DEUTSCHLAND & LUKAS PODOLSKI=NUMBER 1

 4. #-16
  i/e regjistruar Maska e Fabio_gr
  Anėtarėsuar
  18-02-2006
  Vendndodhja
  Grecce (Thessalonikh)
  Mosha
  34
  Postime
  128
  per mendimin tim duhet ndonjehere edhe te flasesh pa dorashka ose te flasesh gjuhen e perditshme edhe ne emision(nuk them te behet balte fare)aty trajtohen shume tema te dites dhe jetes shqiptare pse jo mos ta ndjekesh nje emision te tille kur a permban nga pak te gjitha fushat e jetes!aty ke humorin kengetare,politakanet qe ne vet i kemi zgjedhur p
  nejse shkurt mua me pelqen si emision...kaq kisha ....ufffffff
  fabi..

 5. #-15
  Larguar Maska e Gerrard
  Anėtarėsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Anfield Road
  Postime
  1,603
  Citim Postuar mė parė nga 100% BRUNE-BABY
  mua me pelqen!
  se shoh na fillimi ne fund po shoh vetem kengetaret!
  me pelqejne!
  po ai gazetari eshte teper banal!
  Pershendetje!!

  Ai banaliteti dhe ajo e hequra si naiv e ben me interesant ate emision, nuk mund ta quaja si emisioni me te mire pasi eshte "OPINION", "SHQIP", Ke emisione dhe spktakle si "PORTOKALLI", "ZIP" qe as i afrohet ne tematika dhe ne formulimin e pyetjeve te emisioni "ZONE E LIRE", ne ate orar dhe ne ate dite qe eshte ai emision ndiqet pasi nuk ka pasuri me spektakle te tjera dhe ka marr famen.

  Kalofshi Mire

  T-B
  Liverpool is now where it belongs
  The cry was no surrender,
  We'll fight for the boys in red,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The team that Shankly bred.
  We'll fight for Alun Evans,
  We'll fight for Ian St.John,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The pride of division one - two- three - four
  Listen to the Kopites roar

  LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL

 6. #-14
  human Maska e LAINA
  Anėtarėsuar
  13-03-2007
  Vendndodhja
  waiting...
  Mosha
  41
  Postime
  349
  Eshte thjesht nje emision i ndjekur, nuk u afrohet dhe aq shume emisioneve te mire....
  ....asgje teper e bukur ose teper e shemtuar zgjat per nje kohe teper te gjate....

 7. #-13
  ExceLlenCe Maska e LlaCiPaCi
  Anėtarėsuar
  10-01-2004
  Vendndodhja
  InsaNe In The MembranE
  Mosha
  33
  Postime
  895
  Jo thjesht eshte nje emision progresist, Ka shume gjera qe te lene per te deshiruar...gjithsesi ka tendence realiste ne temat e folura aty.

Tema tė Ngjashme

 1. Qenia njerezore: thjesht nje maske apo person?
  Nga Seminarist nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 46
  Postimi i Fundit: 14-10-2010, 04:42
 2. Si vjen bashkimi kombėtar?
  Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 487
  Postimi i Fundit: 22-02-2004, 00:19
 3. Hitleri ishte nje gjeni apo thjesht nje psikopat?
  Nga Duke_Of_Arberia nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 118
  Postimi i Fundit: 17-02-2004, 02:13
 4. Lidhja student-pedagog e mundur apo thjesht platonike?
  Nga eva_luna nė forumin Pyetni psikologun
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 13-11-2003, 22:05
 5. Thjesht nje Moment
  Nga tironce85al nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-10-2002, 19:27

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •