Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 22 prej 22
 1. #21
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,862
  Postimet nė Bllog
  3

  Pėr: A eshte interneti armik i librit ??

  Site ėshtė goxha i dizenjuar mirė, mėkat tė lihet pas dore..

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-07-2021
  Postime
  24

  Pėr: A eshte interneti armik i librit ??

  Jo, ne internet mund te gjesh libra qe mund ti lexosh online, per ata qe kane deshiren per te lexuar nuk eshte aspak armik.

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. Libra te rinj
  Nga dodoni nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 89
  Postimi i Fundit: 11-01-2012, 21:14
 2. Ē'mendim keni pėr internetin?
  Nga AuGuSt_ nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 11-05-2009, 05:17
 3. Vdekja e leximit dhe Kainėt e librit - Agron TUFA
  Nga [xeni] nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-04-2006, 05:19
 4. Lumturia E Librit
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-08-2005, 17:29
 5. Tollovia Dhe Arroganca E Librit Shqip
  Nga Diabolis nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-06-2004, 20:35

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •