Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 49 prej 49
 1. #41
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-12-2012
  Postime
  225
  Faleminderit
  3
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Bjeshket e Nemuna ky film gjithmone me bene te qaj

 2. #42
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,145
  Faleminderit
  81
  795 falenderime nė 648 postime

  Pėr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Lidhjet e filmave nuk ishin funksionale dhe tani u rregulluan. Mund te shikoni mbi 70 filma shqiptare me lart. Mos harroni te lini komente ne temat e filmave tuaja me te preferuar.

  Albo

 3. #43
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-10-2013
  Postime
  2
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Deshiroj qe ta shtoj poashtu edhe nje film tjeter: Skenderbeg: The Warrior King - Historia e te madherishmit Skenderbeu, biografia e tij dhe lufterat qe ai i beri per nder te kombit Shqiptar. Faliminderit rrishlir qe e ke hostuar kete film

 4. #44
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-12-2015
  Postime
  3
  Faleminderit
  1
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Gjeni informacione per turizmin tek kjo faqe YesAlbania

 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2015
  Postime
  91
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 14 postime

  Pėr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Per nje liste me filma shqiptar ku mund te shikoni vizitoni: pulti.org/filma-shqip/

 6. #46
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2016
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Citim Postuar mė parė nga ^_BIM_BUM_BAM_^ Lexo Postimin
  Kush Mundet Te Me gjej Kete Filem
  tungjat jeta shoku une e kam filmin Balada e kurbinit por nuk e di si me ta dergu

 7. #47
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,652
  Faleminderit
  633
  179 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Citim Postuar mė parė nga essie Lexo Postimin
  Bjeshket e Nemuna ky film gjithmone me bene te qaj
  Po kqyr filmin ....DAKET !
  Ka disa titra aqe

 8. #48
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,652
  Faleminderit
  633
  179 falenderime nė 161 postime

  Pėr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Citim Postuar mė parė nga martini1984 Lexo Postimin
  Po kqyr filmin ....DAKET !
  Ka disa titra aqe
  Shikim te mbare dhe ka te beje EDHE me BASTA

  Eshte shfaqur dhe ne kinemate shqiptare.
  Naten e mire.
  GREATE MOVIE

 9. #49
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-03-2006
  Postime
  296
  Faleminderit
  15
  35 falenderime nė 33 postime

  Pėr: Shikoni Filma Shqiptare: Lista e Filmave Shqiptarė

  Databazėn mė tė madhe e kinematografisė shqiptare dhe teatrit mund ta gjeni kėtu

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

 1. Video e ushtarėve grekė nė Internet indinjon shqiptarėt
  Nga Ingenuous nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 207
  Postimi i Fundit: 22-09-2011, 15:58
 2. Si mund tė ulet ndikimi grek nė shqipėri ?
  Nga Anton nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 192
  Postimi i Fundit: 14-08-2011, 18:46
 3. Ortodoksia Shqiptare sot
  Nga Orientalist nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 08-09-2010, 11:11
 4. Permbysja e rregjimit ne 97, Revolucion komunist?
  Nga Seminarist nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 66
  Postimi i Fundit: 29-05-2003, 00:29

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •