Close
Faqja 24 prej 24 FillimFillim ... 14222324
Duke shfaqur rezultatin 461 deri 480 prej 480
 1. #461
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,410
  hahhaa po re e kemi marr sponsor
  Gjergj Kastrioti org

 2. #462
  I vete perjashtuar! Maska e GeNi_25
  Anėtarėsuar
  25-05-2005
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  562
  Citim Postuar mė parė nga King_Arthur Lexo Postimin
  hahhaa po re e kemi marr sponsor
  Pse gezohesh kaq shume mre?

  Ne nje ane hedh nje dore parash, ne nje ane tjeter hedh 1 ton pluhur.
  Shyqyr qe filo-greket nuk administrojne dhe kete nen-forum te Forumit Shqiptar!

 3. #463
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,410
  Citim Postuar mė parė nga GeNi_25 Lexo Postimin
  Pse gezohesh kaq shume mre?

  Ne nje ane hedh nje dore parash, ne nje ane tjeter hedh 1 ton pluhur.
  pse mos gezohem une qe kurum eshte sponsor i elbasanit ? ajo puna e pluhurit ska te beje fare me sportin me ate merren ata qe e kan per detyre.
  Gjergj Kastrioti org

 4. #464
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,410

  Elbasani mendon edhe fitoren me Dinamon

  Verdheblutė janė optimistė dhe nuk e mendojnė aspak dėshtimin me kampionėt nė fuqi

  Ndeshja e fundit e fituar me Bylisin me rezultatin minimal 1 0 ka kėnaqur drejtuesit e Elbasanit, por ka shtuar edhe dozat e optimizmit te lojtarėt verdheblu. Kjo pėr vetė faktin se, me kėtė fitore, Elbasani vazhdon tė jetė i barabartė nė pikė me skuadrat e tjera pretendente. Natyrisht qė nga kjo ndeshje pritej edhe njė rezultat mė i thellė, duke parė rastet e humbura nga lojtarėt e Elbasanit, por nuk duhet tė harrojmė se Elbasanit i mungonin lojtarė kryesorė, si Bejzade, Fagu dhe Stojku. Gjithsesi, Bylisi ėshtė kaluar me sukses dhe tashmė kampi verdheblu ėshtė i pėrqėndruar nė ndeshjen e radhės pėrballė kampiones nė fuqi, Dinamos. Duke parė vetė rėndėsinė e kėsaj ndeshje, ekipi ėshtė pėrqėndruar maksimalisht pėr tė dalė kokėlartė nga ndeshja me Dinamon. Madje nga ekipi mėsohet se synohet qė nė kėtė ndeshje tė merren edhe tri pikėt, pėr tė ruajtur hapin me peretendentėt e tjerė. Kėtė gjė e pranon edhe korēari Stavrion Lako, i cili pėr “Sportin shqiptar” deklaron se, Elbasani shkon pėr fitore nė pėrballjen e kėsaj jave me Dinamon. “Nė ndeshjen me Bylisin u munduam qė tė japim mė tė mirėn edhe arritėm tė fitonim. Pavarėsisht se rezultati ėshtė minimal, nuk duhet tė harrojmė se ekipi ynė shpėrdoroi mjaft raste dhe miqtė ishin mjaft tė ngjeshur nė mbrojtje. Gjithashtu, nuk duhet tė harrojmė se nė kėtė ndeshje ne kishim shumė mungesa, tė cilat kanė detyruar trajnerin tė bėjė njė pėrshtatje tė formacionit, por nė rezultat ka ndikuar edhe stėrvitja intensive qė kemi zhvilluar gjatė pushimit tė kampionatit”, shprehet mbrojtėsi Lako, i cili sė bashku me Shetėn, formon qendrėn e mbrojtjes. “Besoj se nė kėtė ndeshje u pėrshtata mjaft mirė dhe u mundova tė jap mė tė mirėn, duke iu pėrgjigjur trajnerit, pasi tek Elbasani janė tė gjithė lojtarė tė mirė dhe ėshtė trajneri ai qė e vendos formacionin. Pėr sa i pėrket sfidės sė kėsaj jave me Dinamon, mund tė them se ėshtė njė ndeshje e vėshtirė, tė cilėn e kemi vlerėsuar shumė. Natyrisht, qė pėr njė ekip si Dinamo, duhet tė kesh respekt, por nuk duhet tė harrojmė se Elbasani ėshtė njė nga pretendentėt pėr titullin kampion dhe nuk duhet tė harrojmė se ka njė kontigjent tė mirė lojtarėsh. Ne do tė japim maksimumin dhe do tė bėjmė qė Elbasani tė dalė krenar dhe me pikė nga kjo pėrballje, duke vazhduar serinė e rezultateve pozitive pėr skuadrėn tonė. Them kėshtu, pasi kjo ėshtė njė ndeshje e fortė dhe e hapur, ku janė tė pranueshme tė tri rezultatet, pasi gjithēka mund tė ndodhė nė futboll. Mendoj se ekipi ėshtė i karikuar dhe mbėshtetja e drejtuesve na bėn qė ta kalojmė me sukses kėtė pėrballje, duke justifikuar besimin dhe shpenzimet e bėra nga drejtuesit elbasanas. Prandaj jam i mendimit se Elbasani nė kėtė ndeshje luan pėr fitore ndaj Dinamos, edhe pse kjo e fundit ėshtė e vėshtirė pėr t’u mundur nė fushėn e saj”, pėrfundon mbrojtėsi Stavrion Lako. Ndėrkohė mėsohet se ende nuk ėshtė pėrcaktuar rikthimi i Gentian Stojkut, ēka bėn qė tė mbetet e vetmja pikėpyetje pėr kėtė pėrballje tė sė dielės me Dinamon
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Gjergj Kastrioti org

 5. #465
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  Citim Postuar mė parė nga GeNi_25 Lexo Postimin
  Pse gezohesh kaq shume mre?

  Ne nje ane hedh nje dore parash, ne nje ane tjeter hedh 1 ton pluhur.


  ky esht futbolli shqiptar ske ca me ba geni


  king ka te trejt jo te festoj po te hidhet ne qiell se ka fituar skuadrra zemres


  Ec aty Elbasani se e ke myt fare
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 6. #466
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,410
  Klasifikimi i Superliges pas javes se 4

  1. Tirana 10 pike
  2. Shkumbini 9 pike
  3. Elbasani 7 pike (-1)
  4. Vllaznia 7 pike
  5. Flamurtari 6 pike
  6. Dinamo 5 pike (-1)
  7. Apolonia 4 pike
  8. Besa 4 pike
  9. Partizani 3 pike (-1)
  10. Lushnja 3 pike (-1)
  11. Teuta 1 pike (-1)
  12. Bylis 0 pike (-1)

  dita e shtune

  Apolonia Fier 0-2 (0-2) SK Tirana
  Flamurtari Vlore 1-0 (1-0) Vllaznia
  Shkumbini 1-0 (0-0) Besa Kavaje
  Gjergj Kastrioti org

 7. #467
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,410
  Klasifikimi i Superliges pas javes se 4

  1. Tirana 10 pike
  2. Shkumbini 9 pike
  3. Elbasani 8 pike
  4. Vllaznia 7 pike
  5. Flamurtari 6 pike
  6. Dinamo 6 pike
  7. Apolonia 4 pike
  8. Besa 4 pike
  9. Partizani 4 pike
  10. Lushnja 3 pike
  11. Bylis 3 pike
  12. Teuta 2 pike

  dita e shtune

  Apolonia Fier 0-2 (0-2) SK Tirana
  Flamurtari Vlore 1-0 (1-0) Vllaznia
  Shkumbini 1-0 (0-0) Besa Kavaje

  dita e djele

  Bylis Ballsh 1-0 (0-0) Lushnja
  Dinamo Tirana 0-0 (0-0) Elbasani
  Teuta Durrės 0-0 (0-0) Partizani Tirana
  Gjergj Kastrioti org

 8. #468
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,410
  27.09.2008 Besa Kavaje - Teuta Durrės 1-1
  27.09.2008 Lushnja - Dinamo Tirana 1-2
  27.09.2008 SK Tirana - Flamurtari Vlore 3-1
  26.09.2008 Vllaznia - Bylis Ballsh 1-0

  Team GP PTS W D L GF GA +/-
  1. SK Tirana 5 13 4 1 0 8 2 6
  2. Vllaznia 5 10 3 1 1 6 3 3
  3. Shkumbini 4 9 3 0 1 7 4 3
  4. Dinamo Tirana 5 9 2 3 0 5 2 3
  5. Elbasani 4 8 2 2 0 2 0 2
  6. Flamurtari Vlore 5 6 2 0 3 4 6 -2
  7. Besa Kavaje 5 5 1 2 2 4 5 -1
  8. Partizani Tirana 4 4 1 1 2 3 4 -1
  9. Apolonia Fier 4 4 1 1 2 3 5 -2
  10. Teuta Durrės 5 3 0 3 2 1 3 -2
  11. Lushnja 5 3 1 0 4 3 7 -4
  12. Bylis Ballsh 5 3 1 0 4 4 9 -5

  28.09.2008 Elbasani - Shkumbini
  28.09.2008 Partizani Tirana - Apolonia Fier
  Gjergj Kastrioti org

 9. #469
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,410
  ELBASANI 1- 0 SHKUMBINI Minuta 84
  42 Stojku
  Gjergj Kastrioti org

 10. #470
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  1 gol paskan ba re kingo, paska qen gol me vlera ne min, tfunit apapapap ec aty elbasaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 11. #471
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,410
  Citim Postuar mė parė nga BaBa Lexo Postimin
  1 gol paskan ba re kingo, paska qen gol me vlera ne min, tfunit apapapap ec aty elbasaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
  Dhe dy minuta loje ka eshte minuta 88 ore po mjafton nje gol re 3 pike i marrim ne
  Gjergj Kastrioti org

 12. #472
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  baba dy gezime ne nje dite sben
  sot sfitoi elbasani po do humbi milani
  JO SEKS PARA MARTESE

 13. #473
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  09-28 FT Elbasani 1-1 Shkumbini
  09-28 FT Partizani 0-1 Apolonia
  09-27 FT Besa 1-1 Teuta Durres
  09-27 FT Lushnja 1-2 Din. Tirana
  09-27 FT KF Tirana 3-1 Flamurtari
  09-26 FT Vllaznia 1-0 Bylis
  09-21 FT Din. Tirana 0-0 Elbasani
  09-21 FT Bylis 1-0 Lushnja
  09-21 FT Teuta Durres 0-0 Partizani  Click on score for game details  PS: goldian dhe me barazimin jemi te kenaqur


  po ate inter po presim se po mqan shpirti per ca lek
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 14. #474
  I vete perjashtuar! Maska e GeNi_25
  Anėtarėsuar
  25-05-2005
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  562
  Eshte dikush nga Moderatoret qe fshin mesazhet qe postohen tek kjo teme, por e leme kete histori:

  BaBe dhe K. Arthur kaq e pati dhe Elbasani!

  Nuk dua ta ndaloje makinen dhe te zbres! Ju lutem a mund te ma tregoni targen e Dinamos?
  Shyqyr qe filo-greket nuk administrojne dhe kete nen-forum te Forumit Shqiptar!

 15. #475
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,009
  Elbasani Do Rikthehet
  Javen Qe Vjen Do Fitoj Ashtu Si Dhe Vllaznia
  JO SEKS PARA MARTESE

 16. #476
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Anėtarėsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  Citim Postuar mė parė nga GeNi_25 Lexo Postimin
  Eshte dikush nga Moderatoret qe fshin mesazhet qe postohen tek kjo teme, por e leme kete histori:

  BaBe dhe K. Arthur kaq e pati dhe Elbasani!

  Nuk dua ta ndaloje makinen dhe te zbres! Ju lutem a mund te ma tregoni targen e Dinamos?


  po dhe mua me fshin i postim ketu, ku tu drejtova ty geni,
  te thash shkruaj si ti tifoz qe je jo si garip, me fie spango po kto e paskan fshi meiher .  geni pse paska ble dinamo maqine ?! hahahahahhaha
  Dhe kau i mirė po s'e ngacmove, s'tėrheq nė brazdė.

 17. #477
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,410
  Citim Postuar mė parė nga GeNi_25 Lexo Postimin
  Eshte dikush nga Moderatoret qe fshin mesazhet qe postohen tek kjo teme, por e leme kete histori:

  BaBe dhe K. Arthur kaq e pati dhe Elbasani!

  Nuk dua ta ndaloje makinen dhe te zbres! Ju lutem a mund te ma tregoni targen e Dinamos?
  mesazhet e di une kush i fshiu dhe ja kerkova une , nqs nuk flet si njeri dhe si tifoz do te fshihen serisht per kete te jesh i sigurte .

  dhe sa per targen te ishit ekip i mire na rrifnit ne ndeshje direkte ju .

  sa per ndeshjen me shkumbinin ishte derbi ajo keshtu qe cdo rezultat pranohet .
  Gjergj Kastrioti org

 18. #478
  I vete perjashtuar! Maska e GeNi_25
  Anėtarėsuar
  25-05-2005
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  562
  Citim Postuar mė parė nga BaBa Lexo Postimin

  po dhe mua me fshin i postim ketu, ku tu drejtova ty geni,
  te thash shkruaj si ti tifoz qe je jo si garip, me fie spango po kto e paskan fshi meiher .


  Nuk mbaj mend te kem shkruar ndonje gje banale sa per tu fshire! Sa per garipin ne Dinamovitet nuk kemi nevoj te dukemi se na tregon vete uniforma e policise!
  Dhe kujdes se ...... Lere se na fshihet postimi


  Citim Postuar mė parė nga BaBa Lexo Postimin
  geni pse paska ble dinamo maqine ?! hahahahahhaha


  Po shita ca skrap ne Elbasan dhe me parate qe fitova thashe po hajde mo le te blej nje makine!


  Ēuna ju pershendes!

  ps: Nuk kemi patur as do te kemi probleme me tifozat verdh e zinj! Problem kam makinen para dhe jo ate qe vjen nga mbrapa!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga GeNi_25 : 02-10-2008 mė 05:22
  Shyqyr qe filo-greket nuk administrojne dhe kete nen-forum te Forumit Shqiptar!

 19. #479
  I vete perjashtuar! Maska e GeNi_25
  Anėtarėsuar
  25-05-2005
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  562
  Citim Postuar mė parė nga King_Arthur Lexo Postimin  dhe sa per targen te ishit ekip i mire na rrifnit ne ndeshje direkte ju .

  Kete mos e thuaj dhe kur dolem kampion vjete me Elbasanin lame pike ne fushen tone dhe sivjet po e njejta gje, sepse Dinamo gjithmone e ka nenvleresuar kundershtarin dhe te gjithe e dine sot po e nenvleresove kundershtarin e ke punen keq!

  Megjithate eshte merite qe dolet me 1 pike nga ndeshja ne kryeqytet!
  Shyqyr qe filo-greket nuk administrojne dhe kete nen-forum te Forumit Shqiptar!

 20. #480
  Pasioni pėr shkencėn Maska e King_Arthur
  Anėtarėsuar
  27-04-2006
  Vendndodhja
  Detroit U.S.A por me zemer dhe shpirt ne elbasanin tim.
  Postime
  2,410
  Citim Postuar mė parė nga GeNi_25 Lexo Postimin
  Kete mos e thuaj dhe kur dolem kampion vjete me Elbasanin lame pike ne fushen tone dhe sivjet po e njejta gje, sepse Dinamo gjithmone e ka nenvleresuar kundershtarin dhe te gjithe e dine sot po e nenvleresove kundershtarin e ke punen keq!

  Megjithate eshte merite qe dolet me 1 pike nga ndeshja ne kryeqytet!
  e cfare do te thuash ti me kete ? po ju keni portierin elbasanlli more , pastaj mire qe moret ju 1 pike se desh humbet dhe jo ne , se fundja ishim ekipi mik hajde se do e shohim fazen tjeter kur te vini ne elbasan.
  Gjergj Kastrioti org

Faqja 24 prej 24 FillimFillim ... 14222324

Tema tė Ngjashme

 1. Tifozėt e Super Kampiones Tirana
  Nga BlueBaron nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 157
  Postimi i Fundit: 26-02-2006, 22:05
 2. Elbasani, atje ku pluhuri mbyt ajrin
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 22-11-2005, 19:10
 3. Elbasani do rikthejė femrat nė stadium
  Nga Brari nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-11-2005, 16:54
 4. Njėzet e dy korona: Elbasani
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-09-2005, 18:05
 5. Elbasani
  Nga erzeni nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-10-2002, 14:02

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •