Close
Faqja 0 prej 21 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 407
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,028
  Postimet n Bllog
  3

  Prshndes stafin e #shqiperia

  Ju prshendes nga Forumi Shqiptar dhe uroj qe te jeni duke kaluar nje kohe sa me te mire ne kanal nen shoqerine e njeri-tjetrit. Nje pershendetje e vecante per stafin e perkushtuar te #shqiperia qe po ben nje pune shume te mire.

  Albo

 2. 2 antart m posht falenderuan Albo pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Izabela m (29-10-2013),{A_N_G_E_L_69} (15-01-2017)

 3. #2
  taekwon-do {ITF} Maska e golemasi
  Antarsuar
  09-04-2006
  Vendndodhja
  greqi
  Postime
  23
  nje pershendetje dhe per ty ne emer te stafit
  njeriu kerkon pafundesine e pafundesia kerkon njeriun

 4. #3
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Antarsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  2,071
  Citim Postuar m par nga Albo
  Ju prshendes nga Forumi Shqiptar dhe uroj qe te jeni duke kaluar nje kohe sa me te mire ne kanal nen shoqerine e njeri-tjetrit. Nje pershendetje e vecante per stafin e perkushtuar te #shqiperia qe po ben nje pune shume te mire.

  Albo
  Gjithashtu nje pershenjdetje nga zemra te urojme dhe ne ty, qe na ke mundesuar qe te hyje ne chat nga Albasoul.com dhe te kemi nje Forum te mrekullueshem ForumiShqiptar.com.
  Po ashu pershendetja ime i shkon dhe atyre personave qe nuk dalin ne skene asnje here por qe kane ndihmuar dhe vazhdojne te ndihmojne per kontributin e Forumi
  Nga Zemra Ju Pershendes
  Bledari

 5. #4
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Antarsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,540
  Albo pershendtje dhe ty shoku ne 9 vjet karriere qe po baj ketu ne chat si @aop hera e 3 qe flasim bahu noihere i gjalle anej nga chati
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 6. #5
  CIA Maska e Tekanjozja
  Antarsuar
  23-04-2002
  Vendndodhja
  Here, there, everywhere!!
  Mosha
  42
  Postime
  106
  Te pershendes edhe una qe shyj mo ne chat e qe kam harru si esht .......
  Ne boten e fjaleve qeshim
  Ne boten e fjaleve qajme
  Ne boten e fjaleve heshtim
  Dhe gjithe boten ne boten e fjaleve e mbajme..........

 7. #6
  Larguar Maska e Gerrard
  Antarsuar
  29-04-2002
  Vendndodhja
  Anfield Road
  Postime
  1,603
  Gjithashtu Edhe Ne Te Pershendesim Albo. Faleminderit Qe Na Ke Krijuar Mundesin Qe Te Flasim Me Miq/Shok/Shoqe Nepermjet Albasoul.com dhe Forumishqiptar.Com. Uroj Te Kaloni Sa Me Mire Te Gjithe..

  Me Rrespekt Endri.
  Liverpool is now where it belongs
  The cry was no surrender,
  We'll fight for the boys in red,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The team that Shankly bred.
  We'll fight for Alun Evans,
  We'll fight for Ian St.John,
  We'll fight, we'll fight for Liverpool,
  The pride of division one - two- three - four
  Listen to the Kopites roar

  LIVERPOOL - LIVERPOOL - LIVERPOOL

 8. #7
  Akulli Maska e DiGiTeX
  Antarsuar
  30-04-2002
  Vendndodhja
  Diku Rreth Botes
  Postime
  368
  Pershendetje edhe nga mua!!
  Meqenese mua me jepet mundesia dhe rasti tju pershendes te gjitheve juve antar te stafit virtual te Albasoul Network ju pershendes nga thellesija e zemres te gjithe juve qe jeni aktualisht dhe te gjithe ata qe jane larguar nga staffi per shume arsye.
  Gjeje mundesine nepermjet forumit te pershendes edhe albo dhe ti uroj atij dhe te gjitheve Operatoreve te serverit si @Aop,@Sop,Irc-Op tju uroj gjithe te mirat ne jeten e tyre reale dhe pacin sa me shume fat mbaresi dhe harmoni ne te!!

  Kalofshim sa me kendeshem dhe tani duhet punuar me shume se kure,(Duhet korrur ajo qe kemi mbjellur neve "Te Rinjte")

  Me Respeket dhe Dashamirsi VISI !
  "Merrja te mirėn tė ardhmes, hidhja te keqen tė kaluarės"

 9. #8
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Pershendetje Edhe Nga Une Ilirjan Flm shume per komplimentet po mos te ishe ti nuk do te kishim aritur te krijojme nje shoqeri te tille

  Me Respekt RaPSOuL

 10. #9
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,210
  Gjithashtu edhe nga une ke pershendetje Albo Gjith te mirat
  Me rrespekt Mariachi  Albasoul

 11. #10
  DaJeTiRoNe SOP Maska e Visushi
  Antarsuar
  28-01-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  20
  Me vjen mire qe jam pjese e ketij staffi dhe un tashme, dhe perfitoj nga rasti te pershendes te gjithe anetaret e ketij staffi te perkushtuar te Albasoul.Com.
  Albo, dhe per ty ka nje pershendetje te vecante qe ke mundesuar kete mardhenie shoqerie me shqipetaret anekend botes.
  Nga zemra ju uroj fat mbaresi para e gjithshka qe deshironi ...!
  Me shume respekt
  ViSi.
  Shqiptar ne shpirt ...
  Tironc ne zemer...

 12. #11
  i/e regjistruar Maska e HoteL-MadriD
  Antarsuar
  25-05-2004
  Vendndodhja
  Rheinfelden - Baden-Wrttemberg
  Mosha
  33
  Postime
  739
  Ajt pershendetje edhe per ty albo.

  Edhe per te gjith stafin #Shqiperia.nga @KnaQu

  Mpuq all
  Forca MILAN - is Champion and only Champion!

 13. #12
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,092
  Edhe une bashkohem me urimin e Albos dhe persh gjith koleget tjere te stafit.

  Homza perndryshe numri njo i stafit pastaj vjen Albo etj etj.

 14. #13
  Like The Dead Maska e Erindi
  Antarsuar
  12-07-2002
  Vendndodhja
  Ka Fry Era
  Mosha
  34
  Postime
  203
  PerShendetje Te Gjitheve!
  Dio C'

 15. #14
  ► ☆☆☆ ◄
  Antarsuar
  26-10-2005
  Vendndodhja
  Mmdhe
  Postime
  4,834
  Flm qe na kujton dhe gjithe te mirat

  Lindi

 16. #15
  Ultras Maska e KUSi
  Antarsuar
  30-11-2006
  Vendndodhja
  Tetov
  Postime
  3,050
  pershendetje stafi jein te mrekulluashem ....... vazhdoni
  UN JAM MIR KUR ASHT MIR SHQYPNIA!

 17. #16
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Antarsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Gjermani
  Postime
  17,465
  Citim Postuar m par nga Albo
  Ju prshendes nga Forumi Shqiptar dhe uroj qe te jeni duke kaluar nje kohe sa me te mire ne kanal nen shoqerine e njeri-tjetrit. Nje pershendetje e vecante per stafin e perkushtuar te #shqiperia qe po ben nje pune shume te mire.

  Albo
  Nje her kisha pasur deshire qe te ju falenderoj shume qe na keni krijuar mundesi per komunikim chatim.Irc.Albasoul.Com Thjesht Me Afer Per Te Gjith

 18. #17
  BeLeGu Maska e KaLajsi
  Antarsuar
  19-05-2004
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  38
  Postime
  365
  Pershendetje edhe nga une Albo te pershendes ty edhe te gjith stafin #shqiperia
  Jufka ime ...

 19. #18
  i/e regjistruar Maska e BaBa
  Antarsuar
  12-03-2006
  Vendndodhja
  Facebook.com/BabaAlbanian
  Mosha
  36
  Postime
  4,063
  Pershendetje Stafi #Shqiperia

 20. #19
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  37
  Postime
  11,960
  Si ish-pjesetar i ketij stafi te mrekullueshem ju pershendes perzemersish dhe ju uroj te kaloni kendshem ne frekuencat e AlbaSoul-it.
  My silence doesn't mean I am gone!

 21. #20
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,891
  RrespekTe Per ty si Lider i keti STAFI dhe per gjithe koleget e mi te palodhshem )

  Falenderoje userat dhe gjithe vizitoret e keti forumi per kenaqesin qe na dhurojne.

  PershendeTje Dj [-_^]
  Feel the pump √

Faqja 0 prej 21 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Ju pershendes
  Nga harro n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 24-04-2007, 06:50
 2. Ju pershendes
  Nga GjilaniLover n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 15-10-2004, 21:24
 3. Ju pershendes te gjitheve!
  Nga epiriot n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 24-06-2003, 07:05
 4. Ju pershendes te gjitheve
  Nga ximiiii n forumin Prezantoni veten n forum
  Prgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 14-06-2003, 22:56

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •