Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 9 prej 9
 1. #1
  Hey, how do i look? Maska e Aragorn I
  Anėtarėsuar
  20-09-2003
  Vendndodhja
  Your five years in solitary confinement are at an end. You've paid part of your debt to France.
  Mosha
  38
  Postime
  324
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Gjelle greke - Lepur (Stifadho)

  Edhe nje tjeter, di njeri si gatuhet lepuri (Stifadho). Pa he me tregoni cik se kam ca lepuj ktu mbrapa shpise e kam blere nje pale llastiqe per ta.
  Nga halli,
  derrit i thuhet dajo.

  Ndjesė pastė nėna e shtrenjtė..
  Sa shumė vėllezėr paska patur!

 2. #2
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime

  Lepur i mbyllur

  Ju lutem kush nga ju mund te me thote si behet lepuri i mbyllur me vere?!

  Nese ndonjeri di se si gatuhet ju lutem me jepni nje drejtim se spo di si ta bej

  Faleminderit

  Zemrushja
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  10-05-2006
  Postime
  3,354
  Faleminderit
  249
  46 falenderime nė 39 postime
  nuk e di sa do te ndihmoj po po te them keto qe di pasi kam pare mamin tim kur ben lepur .....

  lepurin sic e ke ose e pret ne thela ,.skuqet perpara,dhe shuhet me vere .
  pastaj ne lyren e mbetur ,skuqet qepa qe eshte e grire shume imet .
  pastaj hedh erezat sipas deshires tende ,mamin kam pare qe i hedh dhe karafil qe te heqin aromen qe mban lepuri ,piper ,salce i hidhet uje dhe i le pak sa te marrin vale pastaj lengu bashkohet me lepurin e skuqur te gjith ose ne racione ,dhe e le te ziej deri sa ta shikosh qe eshte bere ..
  gjithmone mami im perdor tenxheren me presion per kete gjell ....
  KESHTU E PERDORIM NE NE SHTEPIN TONE ..
  shpresoj te kem ndihmuar .

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e elen
  Anėtarėsuar
  07-01-2005
  Vendndodhja
  United States of Albania
  Postime
  924
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Mire e ke shkruajtur .Ne e bejme dhe comlek,dmth me qepet e vogla (qepujka ) me te njejten menyre.
  Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-09-2003
  Vendndodhja
  varavingo
  Mosha
  43
  Postime
  1,087
  Faleminderit
  6
  9 falenderime nė 7 postime
  Une kisha ne plan me dal te djelen per gjah. Por meqe qeka kaq shume bela me e gatu lepurin spo dal fare se ndosha vras ndonje lepur ene me ngel ne dore pa u gatu

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,601
  Faleminderit
  3
  2 falenderime nė 2 postime
  Une e bej si alnosa por kur e skuq edhe e i hedh veren e le nja 10 min sa te marri ngjyre edhe pastaj e heq nga tigani edhe ne ate lengun e lepurit te skuqur bej salcen.Pasi ka marr valen qe duhet salca hedh lepurin te marri valen e fundit.Zakonisht nga qe e kam mesuar nga nje chef kete ne hotel ai e bente me pilaf kurse une me pelqen me shume ashtu me salce pa pilaf ose pa asnje gje.

 7. #7
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Yasmin me ca e ben salcen?
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 8. #8
  *~100% Shqiptare~* Maska e Zemrushja
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Larguar!!!!!
  Postime
  2,800
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Flm alnosa, elen, dhe Yasmin

  U be dicka me te vertet shume e shijshme

  ps. sme dolen te qarta fotot prandaj spo i postoj por si shije doli hmmm yami thx all
  Jeta eshte labirinth.. nese do ta fitosh.. zbuloje

 9. #9
  ciao belli !!! Maska e donna76
  Anėtarėsuar
  30-08-2005
  Mosha
  44
  Postime
  1,496
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 4 postime
  Iiiii i shkreti lepur! aman moj ndrojani titullin kesaj teme se na e shpifet
  gjynah lepuri i shkrete ...i mbyllur ...ku eshte mbyllur...ne tenxhere ...po piqet...

  s'ju vjen cik keq juve .
  "Mi dissero che per farla innamorare dovevo farla ridere. Ma ogni volta che ride, m'innamoro io."

Tema tė Ngjashme

 1. Mban peng pėr 2 vjet brenda nė shtėpi gruan dhe djalin
  Nga Lioness nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 28-08-2006, 14:42
 2. Njė vrasės i mbyllur nė kafkėn time
  Nga eris nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-08-2006, 19:56
 3. Presidenti grek anullon takimin me presidentin shqiptar nė Sarandė
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 146
  Postimi i Fundit: 23-11-2005, 18:57
 4. MIRC nė rrjet tė mbyllur
  Nga ermali21 nė forumin Rrjeti kompjuterik
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 12-12-2004, 08:38

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •