Close
Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 89

Tema: Elvana Gjata

 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-04-2007
  Postime
  26
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ze i mire premtues nese vazhdon keshtu. urime...........................

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Fabio_gr
  Anėtarėsuar
  18-02-2006
  Vendndodhja
  Grecce (Thessalonikh)
  Mosha
  33
  Postime
  128
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Dihet se cila eshte Elvana,nje femer e bukur,kengetare e plotesuar(edhe pse persosmeria nuk ka limit)
  dhe eshte per te ardhur keq qe te mos kete sukses.....!!!
  fabi..

 3. #23
  Besimtar Musliman Maska e strange
  Anėtarėsuar
  31-10-2006
  Postime
  4,325
  Faleminderit
  1
  5 falenderime nė 5 postime
  hey a munet kush textin e kenges me ma gjet breeeee please flm
  Mėso Islamin nga Kur'ani e jo nga myslimanet!

 4. #24
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  33
  Postime
  1,277
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Hmm si vajze shume e lazdruar paraqitet ne clipe, nuk le pershtypje qe ta duash.
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 5. #25
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-06-2007
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hello elvana je shum cool.kenget e tua jan shum te mira dhe ke nje ze shum shum te mir!!! tung nga krenari e admiri kalofsh mir

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Kristiano
  Anėtarėsuar
  15-01-2007
  Vendndodhja
  Lezhe
  Mosha
  35
  Postime
  476
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Eshte e papare fare.Ka ze te mrekullueshem dhe i uroj suksese.

 7. #27
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Postime
  110
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Elvana Gjata-Mames, Vlersimi i Albumit 4/5 yje–Flori kopjon Missy Elliot?Ncuq ncuq…!!!
  Written by Elbino

  Albumi i ri i Elvanes, sjell me shume hite te vjetra sesa kenge te reja,por gjithsesi eshte nje prej albumeve me te mire te ketij viti.Gjithsej albumi permban nente kenge si dhe dy bonuse.Prej tyre pese kenge i kemi degjuar,ndersa kater te tjerat jane kenge te reja.

  Prej kengeve te reja, vetem “Ani Ani” premton te jete hit,ndersa te tjerat nuk munden te kalojne pertej stilit monoton qe mbush albumet e shume kengetareve shqiptar sot.”Jeton pa mua ai” tenton te jete balada e albumit,por prishet nga sterrhollimet e zerit te Elvanes.Mos me keqkuptoni ne fillmi duket bukur,por deri ne kengen e trete tere ato zgjatjee lakime te zerin te lodhin e behen te bezdisshme.Ajo ka nje ze super,por kjo s’do te thote qe cdo kenge duhet zbukuruar me uuuuuneeeee aaaaAAAAiiIII. U beme te gjithe xaxa bre! “Nushu ime” versioni origjinal, eshte nje prej realizimeve me cool ne muziken tone.Me pelqen menyra sesi eshte eksperimentuar me ritmin.Dhe versioni remix i kesaj kenge eshte gjithashtu shume i bukur dhe ben pjese ne listen e “Albaniac 10 Vera Dance” seleksionim i dhjete kengeve me te mira dance te stines,pergatitur nga Albaniac,liste qe do postohet se shpejti.Pervecse si kengetare,emri i Elvanes shfaqet ne kete album dhe nen tekstin e kenges “vetem ty te kam”.Kenget jane pergatitur me se shumti prej Flori Mumajesit i cili (po bej si shume i zhgenjyer ketu) ne kengen “Vetem Zoti e di” ja ka vjedh komplet ritmin kenges “All In My Grill” te Missy Elliot.Pra…jo vetem Zoti e di lol, dhe ne e dina tash. Ne pergjithsi albumi eshte cool dhe kenga promovuese e ardheshme prej ketij albumi duhet te jete 100% “Ani Ani”. Nese kjo kenge nuk behet hit ne Shqipe, une ja kam borxh leket e klipit Elvanes lol.
  Ani loqka jemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!


  mare nga albaniac.com

 8. #28
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-07-2006
  Vendndodhja
  tirane
  Postime
  858
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime
  ka ze te bukur..kjo po qe ka te ardhme

 9. #29
  Barcelona
  Anėtarėsuar
  01-08-2007
  Vendndodhja
  n'KS !
  Postime
  743
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  mas pari mvjen mir qe ka nderpre bashkpunim me Geti , geti eshte hajni ma i madh i muzikes kshtu qe edhe elvana ket muziken MAMES ka sene tvjedhme...

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e MARADONESSI
  Anėtarėsuar
  22-08-2007
  Postime
  1
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  nje gje nuk e kuptoj, kalon kjo me getoarin? i mean, are they in love?

 11. #31
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  27
  Postime
  437
  Faleminderit
  2
  0 falenderime nė 0 postime
  elvana gjataaaaaa
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 12. #32
  Jeto qe te mesosh Maska e CuLi-GoaL
  Anėtarėsuar
  08-11-2007
  Vendndodhja
  GJAKOVA CITY
  Mosha
  27
  Postime
  437
  Faleminderit
  2
  0 falenderime nė 0 postime
  ja risi te elvana gjates
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 13. #33
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-05-2007
  Postime
  110
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Elvana nuk e tradhton dot Beyoncen.

  Pas 2 vitesh merr pjese ne Kenga Magjike por edhe kete here nuk rrezikon te vishet ndryshe nga idoli i saj Beyonce Knowles.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   

 14. #34
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  42
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  63 falenderime nė 54 postime
  Elvana Gjata

  Ka Mbaruar Shkollen E Mesme Tek Gjimnazi Partizani


  Un Elvanen E Njof Personalisht Pasi Kam Punuar Ne Nje Disco Ne Tirane Dhe Elvana Dhe Disa Shoqe Te Saj Ndermjet Tyre Dhe Orinda Huta Ishin Klientet Me Te Regullta, Flas Kur Elvana Ka Qen Nga Viti I Pari Dhe Deri Ne Vitin E Katert Te Shkolles Se Mesme

  Elvana Eshte Shum Goce E Mire Dhe Shum E Respektueshme Dhe Nuk Eshte Mendjemadhe Sic Eshte Orinda Huta, Pasi Kam Kaluar Rreth Per 3 Vjet Ne Shoqerin E Gocave Nepermjet Punes Qe Beja Dhe Sot E Kesaj Dite Kam Shoqeri Me Kto Goca Pervec Orindes Qe Sic E Thash Me Larte Eshte Shum Mendjemadhe.


  Elvana Gjata Nje Yll Me Nje Te Ardhme Te Padiskutushme...
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 15. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar EDUARDI pėr postimin:

  {A_N_G_E_L_69} (08-06-2017)

 16. #35
  i/e regjistruar Maska e Auroraa
  Anėtarėsuar
  02-07-2007
  Vendndodhja
  KOSOVA dhe USA
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Amor Lexo Postimin
  Pas 2 vitesh merr pjese ne Kenga Magjike por edhe kete here nuk rrezikon te vishet ndryshe nga idoli i saj Beyonce Knowles.


  hahhahahaha si ta tradhetoj Beyonce kur ate e ka idol. Po se kuptoj pse gjithe ky kopjim se. Kur Elvana si Elvane mundet te dal shume me e mire nese behet vertet Elvana si eshte e jo keshtu duke kopjuar kengetaret si Beyonce. Ne kemi nje Beyonce qe degjojme askush nuk deshiron te degjoj nje kengetare qe kopjon ate , si ne menyren e te kenduarit ashtu edhe te veshjes.
  Kjo eshte irituese sepse kjo Elvana nuk po eshte vetevetja as qe po perpiqet te jete se - aty eshte krejt problemi. Nese e keni pare Ethet e se premtes mbrema aty ishte real - e vertet Elvana jo kjo tani.( Ne ethet e se premtes mbrema edhe pse kendonte kenget e kengetareve tjere ishte Elvana e vertet , po si u be kohen e fundit kjo pas disa kengeve qe i kendoj ne festivale, pas takimit me Getoarin - ai ndoshta e mesoj te kopjoj - e i tha dua te behesh Beyonce per mua- ne endrrat e ti - iluzione- Kishte qene nen ndikimin e substancave ai si gjithmon ... Po kjo Elvana si Beoynce nuk mund te jete kurr - duket shume fallco , aktron gjithe kohen. nuk eshte vetevetja ncnncnc ncncnncnc

  Si mundet se ?
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Auroraa : 02-12-2007 mė 22:57
  Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

 17. #36
  i/e regjistruar Maska e Auroraa
  Anėtarėsuar
  02-07-2007
  Vendndodhja
  KOSOVA dhe USA
  Postime
  399
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga Amor Lexo Postimin
  Pas 2 vitesh merr pjese ne Kenga Magjike por edhe kete here nuk rrezikon te vishet ndryshe nga idoli i saj Beyonce Knowles.


  Edhe dicka se harrova . ajo perpiqet ta kopjoj por eshte e KOT se si kengetaret si Beyonce qe i njeh bota dhe si kengetaret qe dalin nga Amerika ( edhe Kanada dhe Anglia) nuk mund te jene dot- KURR -NEVER i them Elvanes www.harro.com . Ata jane kengetar verteti qe muziken e tyre kur e degjon rrite zerin deri ne fund, nuk ta demton veshin muzika e tyre... e jo si kjo muzika shqiptare pak sa ta degjosh te dhembin veshet por edhe koka prej muzikes aq te keqe qe bejn ncncncnncnc
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Auroraa : 02-12-2007 mė 23:01
  Always do right - this will gratify some and astonish the rest.

 18. #37
  i/e regjistruar Maska e fatua01
  Anėtarėsuar
  09-12-2006
  Vendndodhja
  kosove
  Mosha
  38
  Postime
  55
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Komercializmi e ka detyruar te fut elemente nga gjuha e bastarduar e getoarit,kjo eshte per te ardhur keq.Me ka pelqyer shume kur kendonte me gjuhe te paster shqipe.

 19. #38
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-09-2007
  Vendndodhja
  Nė Kosoven e pa Rrym...
  Postime
  200
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Asgje ma teper se sa nji kengetare Famkeqe - Kopjace.

 20. #39
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  33
  Postime
  1,277
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Keto ne keto foto te fundit sduket fare si Elvana, duket me ne moshe me e plakur, ndoshta grimi qe vendon si shkon per shtati
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 21. #40
  Perjashtuar Maska e _Matrix_
  Anėtarėsuar
  07-06-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Mosha
  36
  Postime
  489
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  elvana perendoi aq e pati nuk esht me ajo goca e re e lezetshme qe ka qen

Faqja 2 prej 5 FillimFillim 1234 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Dhuna ndaj grave
  Nga blondina nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 343
  Postimi i Fundit: 24-11-2017, 03:59
 2. Tingulli 3
  Nga SUPERSTAR_N1 nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 94
  Postimi i Fundit: 15-12-2010, 11:16

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •