Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 45
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 21 postime
  www.jpilot.com por vetem duhet ta bleni me $ 49.99 $ Tony-Londer..
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 2. #22
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-06-2007
  Postime
  3
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Sa e perfundova faqen qe e chatit

  www.klosi.org/bisedoni/

  Do hy atomatikisht ne dhomen #Shqiperia dhe #Dardania (sbesoj se te prish pune Gjilanasi_CSi )

  klosi ~klosi =VtKW3Q8D15.ipt.aol.com * KLOSI.ORG - Portali me i madh Shqiptar!
  klosi #shqiperia #dardania
  klosi shqiperia.albasoul.com Albasoul.Com - Shpirti i Shqiptarit
  klosi ka veshe teper te ndjeshem
  klosi idle time: 70 sec.
  klosi signon time: Sun Jul 08 20:46:28 BST 2007
  klosi Fundi i listes /WHOIS.


  Shpresoj tu pelqej dhe te pranohem ne listen e Albascipt

  p.s. webi ska mbaruar akoma jam ne punim

  Tony

 3. #23
  taekwon-do {ITF} Maska e golemasi
  Anėtarėsuar
  09-04-2006
  Vendndodhja
  greqi
  Postime
  23
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  na tregoni me saktesisht se si mund ta formojem faqen e chatit ne domain

  edhe une kam nje domain www.myspace.com/gjirokastriti

  me tregoni me sakt se si mund ta vendose chatin java script
  njeriu kerkon pafundesine e pafundesia kerkon njeriun

 4. #24
  FlashcRew's Maska e [^DANZEL^]
  Anėtarėsuar
  07-05-2007
  Vendndodhja
  C:\WINDOWS\system32
  Mosha
  30
  Postime
  53
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Kam Dhe Un Nje webs te paguar me .net
  Dhe Dua te Lidh Me Kanalin Shqipera ..

  dhe nqs i lidhi
  a perfitoj gje me kete un ....
  FlashcRew's

  Albanian Ethernet Organisation ..!~

 5. #25
  FlashcRew's Maska e [^DANZEL^]
  Anėtarėsuar
  07-05-2007
  Vendndodhja
  C:\WINDOWS\system32
  Mosha
  30
  Postime
  53
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  AlbTeam-us is ~AlbTeam@88.202.127.VG224= * Useri Mes Alb-Team.Net *
  AlbTeam-us on #shqiperia
  AlbTeam-us using shqiperia.albasoul.com Albasoul.Com - Shpirti i Shqiptarit
  AlbTeam-us Fundi i listes /WHOIS.
  FlashcRew's

  Albanian Ethernet Organisation ..!~

 6. #26
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,551
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  1. www.AlbFirst.com
  2. www.AlbFirst.de
  3. www.AlbParty.com
  4. www.Luleshtrydhja.com


  « AlbFirst-De » Emri I Plot: :::::: Mire se vini ne dhomen #Party ! Ketu bisedohet Shqip -> http://www.albfirst.de ========= !
  « AlbFirst-De » Adresa: ~AlbFirst@217.24.240.mD89= (Fshehur)
  « AlbFirst-De » Kanalet: #shqiperia #Party

  « AlbParty » Emri I Plot: JavaUser - Eja dhe ti -!- WwW.AlbParty.CoM -!-
  « AlbParty » Adresa: ~AlbParty@217.24.240.Qm86= (Fshehur)
  « AlbParty » Kanalet: #shqiperia #party
  « AlbParty » Po Perdor : shqiperia.albasoul.com [ Albasoul.Com - Shpirti i Shqiptarit ]

  « Lule-User » Emri I Plot: JavaUser - Eja dhe ti -!- WwW.AlbParty.CoM -!-
  « Lule-User » Adresa: ~Lule@217.24.240.mD89= (Fshehur)
  « Lule-User » Kanalet: #shqiperia #party
  « Lule-User » Po Perdor : shqiperia.albasoul.com [ Albasoul.Com - Shpirti i Shqiptarit ]

  Kerkoj qe webi AlbFirst.com te jet tek /motd , dhe te mos marrin akill te kot userat se kam par shum akill qe vihen kot :!

  Se shpejti do shtojm dhe 2 web te tjer...

  Faqet mundesohen nga:
  1. _FlorI_
  2. ^SpecialistI^
  3. [KleviS]


  AlbFirst Staff
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Flori : 27-11-2007 mė 22:16
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 7. #27
  -Mr_BeSi- Maska e BeSi_LoGeL
  Anėtarėsuar
  21-09-2006
  Vendndodhja
  Tropoj
  Postime
  25
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  edhe pak Www.Alb-Team.NET NE ALlbasoul.coom

 8. #28
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,891
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  BIsedova me ADM-in e web Fieri.Com dhe i kerkova qe te lidh javen e tij ne Irc.Albasul.com.

  Shembull:

  FieriCOM780 eshte ~FieriCOM78@213.207.40.5k6= * Portali Fierak Online http://www.fieri.com
  FieriCOM780 eshte ne dhomat: #shqiperia
  FieriCOM780 po perdor dardania.albasoul.com
  FieriCOM780 eshte identifikur tek nickserv
  FieriCOM780 eshte i njejti persone me: nicket ( Dj^GabrieL FieriCOM780 ) jane i njejti person.


  Pra tashe dhe portali me i madh fierak,ne Albasoul.

  Suksese!!

  Tjeta!!
  Feel the pump √

 9. #29
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,551
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL Lexo Postimin
  BIsedova me ADM-in e web Fieri.Com dhe i kerkova qe te lidh javen e tij ne Irc.Albasul.com.

  Shembull:

  FieriCOM780 eshte ~FieriCOM78@213.207.40.5k6= * Portali Fierak Online http://www.fieri.com
  FieriCOM780 eshte ne dhomat: #shqiperia
  FieriCOM780 po perdor dardania.albasoul.com
  FieriCOM780 eshte identifikur tek nickserv
  FieriCOM780 eshte i njejti persone me: nicket ( Dj^GabrieL FieriCOM780 ) jane i njejti person.


  Pra tashe dhe portali me i madh fierak,ne Albasoul.

  Suksese!!

  Tjeta!!
  Ky websit qe thua ti, ka mbi disa muaj qe esht i lidhur...
  Ka Goxha levizje, por te gjith qe hyn nga ajo faqe, marrin ban se kan ip shum te dyshimta!
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 10. #30
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,891
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime

  Exclamation

  Citim Postuar mė parė nga Flori Lexo Postimin
  Ky websit qe thua ti, ka mbi disa muaj qe esht i lidhur...
  Ka Goxha levizje, por te gjith qe hyn nga ajo faqe, marrin ban se kan ip shum te dyshimta!
  Hmmmmm,nuk ka, por ka qen,javat u levizen me kohe & u linkuan me nje tjeter server qe pak rendesi ka,qe kur u largova une!

  Gjths,tashme jan perseri ne ALbasoul.com.

  Dhe sa per info: @op t`i hapin syt mire e te bejn dallimin e userave qe frekuentojne chatin me an te mIRC & vizitorve qe hyjn nga nje X WEB-i.Me siper kam paraqitur shembullin e nje vizitori,i cili hyne po nga Fieri.Com

  Tjeta !!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Dj-GabrieL : 16-04-2008 mė 21:10
  Feel the pump √

 11. #31
  AOP i kanalit #Shqiperia Maska e ixnpeL
  Anėtarėsuar
  12-02-2008
  Vendndodhja
  Kukes
  Postime
  673
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  -----<whois>----------------------------
  « ZemerShqiptare » Emri I Plot: Vizitor nga www.ZemerShqiptare.com Mundėsuar nga Alb
  « ZemerShqiptare » Adresa: ~ZemerShqip@=lwztmq-562-542-609-803.pools.arcor-ip.net (Network)
  « ZemerShqiptare » Kanalet: #malesia #shqiperia
  « ZemerShqiptare » Po Perdor : dardania.albasoul.com [ Albasoul.Com - Shpirti i Shqiptarit ]
  « ZemerShqiptare » ka veshe teper te ndjeshem
  « ZemerShqiptare » Lidhur Mė: Sunday 20/07/2008 18:12:13
  « ZemerShqiptare » Ka Pa Folur: 48secs
  « ZemerShqiptare » Esht Online Prej: 7hrs 4mins 57secs
  -----</whois>---------------------------


  ja dhe www.Zemershqiptare.com partner ne Albasoul
  Mė mirė gabime tė njerėzishme se sa mrekulli mizore...

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e `king`of`love`
  Anėtarėsuar
  11-01-2006
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  AlbBox_User ~Albbox@80.78.73.V1149= * © AlbBox 2008 - Kutia Shqiptarėve Nė Internet - Http://wWw.AlbBoX.Com
  AlbBox_User on #shqiperia +#Albbox
  AlbBox_User using dardania.albasoul.com Albasoul.Com - Shpirti i Shqiptarit
  AlbBox_User has been idle 12secs, signed on Fri Nov 07 06:06:56
  AlbBox_User Fundi i listes /WHOIS.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Deshiroj Qe WebSite Te Jet Ne Listen e /Motd
  Kam nevoj dhe per akses qe te mkem mundesi te merrem me userat e mi per cfardo lloj problemi te kem ku te ankohem. Pres Pergj ))
  Kutia Shqiptarėve Nė Internet. ©Albbox™ 2008

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e `king`of`love`
  Anėtarėsuar
  11-01-2006
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Http://wWw.AlbBox.Com

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  AlbBox_User ~Albbox@80.78.73.V1149= * © AlbBox 2008 - Kutia Shqiptarėve Nė Internet - Http://wWw.AlbBoX.Com
  AlbBox_User on #shqiperia +#Albbox
  AlbBox_User using dardania.albasoul.com Albasoul.Com - Shpirti i Shqiptarit
  AlbBox_User has been idle 12secs, signed on Fri Nov 07 06:06:56
  AlbBox_User Fundi i listes /WHOIS.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Deshiroj Qe WebSite Te Jet Ne Listen e /Motd
  Kam nevoj dhe per akses qe te mkem mundesi te merrem me userat e mi per cfardo lloj problemi te kem ku te ankohem. Pres Pergj ))
  Kutia Shqiptarėve Nė Internet. ©Albbox™ 2008

 14. #34
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,891
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Citim Postuar mė parė nga `king`of`love` Lexo Postimin
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  AlbBox_User ~Albbox@80.78.73.V1149= * © AlbBox 2008 - Kutia Shqiptarėve Nė Internet - Http://wWw.AlbBoX.Com
  AlbBox_User on #shqiperia +#Albbox
  AlbBox_User using dardania.albasoul.com Albasoul.Com - Shpirti i Shqiptarit
  AlbBox_User has been idle 12secs, signed on Fri Nov 07 06:06:56
  AlbBox_User Fundi i listes /WHOIS.

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Deshiroj Qe WebSite Te Jet Ne Listen e /Motd
  Kam nevoj dhe per akses qe te mkem mundesi te merrem me userat e mi per cfardo lloj problemi te kem ku te ankohem. Pres Pergj ))
  Nese eshte e mundur,mund te plotesoni postimin tuaj me pak me shume info.

  Mund te me thoni,sa vizitor te regjistruar gjenden ne Webin tuaj,sa eshte numri MIN deri te ai MAX i vizitorve qe mund te frekuentojne java chat-in nga WEBi juaj?

  Nick-u qe ju perdorni ne chat & vendodhjen tuaj,ose mund te me kontaktosh kur te me shofesh online.

  Dj!
  Feel the pump √

 15. #35
  FlashcRew's Maska e [^DANZEL^]
  Anėtarėsuar
  07-05-2007
  Vendndodhja
  C:\WINDOWS\system32
  Mosha
  30
  Postime
  53
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  www.Bisedoni.me

  E Lidhur me dhomen #Shqiperia ne irc. albasoul
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga [^DANZEL^] : 01-04-2011 mė 17:30
  FlashcRew's

  Albanian Ethernet Organisation ..!~

 16. #36
  Legjend αlвαṡųυl Maska e Badboyuk
  Anėtarėsuar
  25-10-2002
  Vendndodhja
  London
  Mosha
  36
  Postime
  94
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Desha te di nese egziston akoma ky topik?
  ILI РŐĹĨČĨ @AlbaniaRap.com

 17. #37
  Perjashtuar Maska e R3nato
  Anėtarėsuar
  27-08-2003
  Vendndodhja
  TiRoNe
  Mosha
  33
  Postime
  345
  Faleminderit
  1
  3 falenderime nė 3 postime
  Kjo mduket ka ik me pushime

 18. #38
  Super Moderator Maska e Lazo
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  30
  Postime
  1,404
  Faleminderit
  208
  141 falenderime nė 123 postime

  Pėr: Bashkpunoni me ne!!

  Pershendetje !

  Doja te disa ne ka akoma te interesuar per bashkpunim rreth chatit pasi eshte nje platfotme e re www.netedy.com www.fajtori.com dhe aktiviteti ne darke eshte mbi 150 usera!

  Gjithe te mirat!
  Silence is golden.

 19. #39
  Pasioni pėr shkencėn Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,536
  Faleminderit
  43
  60 falenderime nė 52 postime

  Pėr: Bashkpunoni me ne!!

  gjalle jeni mo hahahahaaha
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 20. #40
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-03-2018
  Mosha
  38
  Postime
  10
  Faleminderit
  2
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Bashkpunoni me ne!!

  ChatoShqip.com u ndertua per arsye te kerkimit te vazhdueshem te bisedave dhe njohjeve online ne nje Chat Shqiptar.
  Kultura dhe karakteri i cdo njeriu verehet nga fjalet dhe sjellja e tij.
  Emri: chat-shqiptar.jpg

Shikime: 124

Madhėsia: 19.6 KB
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga miku_yt : 31-03-2018 mė 11:58

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •