Close
Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 277
 1. #1
  The Furious Maska e kapedani2001
  Antarsuar
  19-08-2002
  Vendndodhja
  E U
  Postime
  98
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime

  Shqiptart n Austri

  A Ka A Ska Shqiptar Ktu Mor Lal
  Live and let the others live
  see ya don`t wana bee ya

 2. #2
  larguar Maska e Silk
  Antarsuar
  28-09-2005
  Vendndodhja
  last summer...
  Postime
  307
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  si jo ................................
  Ndryshuar pr her t fundit nga Silk : 19-07-2006 m 05:04

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  Mire se ju gjeta.

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  03-09-2006
  Postime
  2
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  Mir se ju gjeta vllzer dhe motra!
  Un banoj 12 afr vjene, e ju??

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2006
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  qyqja..vetem keto jemi ?

  gjithsesi pershendetje dhe nga un..

 6. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  une banoj ne klagenfurt
  na thoni si ndiheni ketu se ky qytet ku une jam eshte teper racist dhe ma nxiu jeten

 7. #7
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2006
  Postime
  7
  Faleminderit
  0
  0 falenderime n 0 postime
  o goldian..mjafton qe keni Haider-in ju..ske ca pret tjeter nga ky ..

  gjithsesi --> take it easy lal

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  Citim Postuar m par nga a-Lba
  o goldian..mjafton qe keni Haider-in ju..ske ca pret tjeter nga ky ..

  gjithsesi --> take it easy lal
  atij Haiderit ja..............................
  se na mori shpirtin
  pershendetje dhe ty po ku jetoje sme the?

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Pershendetje per gjith shqiptaret
  qe gjinden ne Austri
  nje pershendetje te vecant per shokun tim
  gazmendinqe gjindet ne Vien
  #VamosArgentina

 10. #10
  Mbi te gjitha Dashuria Maska e xixe xixellonja
  Antarsuar
  13-02-2006
  Vendndodhja
  Amerik - Miami
  Postime
  404
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime

  Wink

  Citim Postuar m par nga thekthi
  Pershendetje per gjith shqiptaret
  qe gjinden ne Austri
  nje pershendetje te vecant per shokun tim
  gazmendinqe gjindet ne Vien


  ..qy qy qyyqqyyqqq ket jetojka dhe ne Austri... pa pa pa ...paaaa po ti djal ne ter shtetet e Europes e paske ka nji shtepi, o i lumi i lumi ti ...mire pra pritem se do te vi ne Austri ne pushime se e paskemi aty dhe godianin ...


  ...Pershendetje dhe do te mire per te gjith ju qe jetoni ne Austrin e bukur...
  "Dashuria e vertet dhe e sinqert nuk shuht kurr"

 11. #11
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  hajde xixellonja e na i jep i fije bukuri ketij vendit ketu se spo ka fmena te bukura hic

 12. #12
  Mbi te gjitha Dashuria Maska e xixe xixellonja
  Antarsuar
  13-02-2006
  Vendndodhja
  Amerik - Miami
  Postime
  404
  Faleminderit
  0
  7 falenderime n 7 postime

  Wink

  Citim Postuar m par nga goldian
  hajde xixellonja e na i jep i fije bukuri ketij vendit ketu se spo ka fmena te bukura hic

  ...met vertet ti atje jeton?????...oooooo.... prit prit se erdhaaaaa...aaaa.... ...do te mir ...kalofesh mir...
  "Dashuria e vertet dhe e sinqert nuk shuht kurr"

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  po ketu me kane burgosur mua te shkretin

 14. #14
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime

  Thumbs down

  Citim Postuar m par nga xixe xixellonja


  ..qy qy qyyqqyyqqq ket jetojka dhe ne Austri... pa pa pa ...paaaa po ti djal ne ter shtetet e Europes e paske ka nji shtepi, o i lumi i lumi ti ...mire pra pritem se do te vi ne Austri ne pushime se e paskemi aty dhe godianin ...


  ...Pershendetje dhe do te mire per te gjith ju qe jetoni ne Austrin e bukur...

  Hhahahha po mi zemer une nga nuk kom shoqeri se di ene vet
  tash do vi ene tek ti atje ne Spanje zemer se atje kom qejf
  me ardh se jom ene tifoz i Barcelones
  kshu qe kis tyy fort

  Edhe pershendetje edhe nje her per shqiptaret qe gjinden ne Austri .....
  #VamosArgentina

 15. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  thekthi pershendetje dhe ty
  po ajo barcelona jote sna mbush syrin kete vit

 16. #16
  i/e regjistruar Maska e hope31
  Antarsuar
  23-11-2002
  Vendndodhja
  ketu
  Postime
  1,054
  Faleminderit
  0
  2 falenderime n 2 postime
  pershendes te gjithe shqiptaret qe ndodhen ne Austri

  vete nuk jetoj ne Austri, por kam qene si vizitore

  kam vizituar Vjene dhe Grac
  me kane pelqyer shume si qytete, por si klima dhe njerezit shume te ftohte

  ju pershendes edhe nje here e uroj ta kaloni mire me cdo gje ne Austri
  Fjalet e pa thena nuk lendojne kurre.
  Don't wait for extraordinary circumstances to do good,try to use ordinary situations
  :^proton

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,255
  Faleminderit
  0
  26 falenderime n 24 postime
  Pershendetje per Shqiptaret Ne Austri
  #VamosArgentina

 18. #18
  dua ate qe me do Maska e ELDORADO
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  atje ku jam rrit qysh i vogel se u lodha tu bredh
  Postime
  819
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 her n 1 postim

  Exclamation Shqiptart q jetojn n Austri

  dthjesht doja te dija ne ka ndonje sofer ku shkruajne ata qe jetojne ne austri??????????
  DHE NJE DITE TE GJITHE DO TAKOHEMI ATJE.....

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  30-08-2006
  Vendndodhja
  askund
  Postime
  9,058
  Faleminderit
  68
  49 falenderime n 44 postime
  ich bin da

 20. #20
  dua ate qe me do Maska e ELDORADO
  Antarsuar
  14-01-2003
  Vendndodhja
  atje ku jam rrit qysh i vogel se u lodha tu bredh
  Postime
  819
  Faleminderit
  1
  Falenderuar 1 her n 1 postim
  ej goldian jeton ne austri ti lal?
  se me duhet pak ndihme,megjithate nuk e di se sa mund te me ndihmosh
  me respekt niku
  DHE NJE DITE TE GJITHE DO TAKOHEMI ATJE.....

Faqja 1 prej 14 12311 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Identiteti evropian i shqiptarve
  Nga Iliriani n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 572
  Postimi i Fundit: 02-05-2012, 15:45
 2. Fenomeni "Abdi Baleta"
  Nga Brari n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 206
  Postimi i Fundit: 06-09-2009, 09:28
 3. Knga e Gjergj Elez Alis
  Nga Ullmar Qvick n forumin Folklori shqiptar
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 07-09-2006, 05:29
 4. Rrymat politike katolike shqiptare
  Nga ~Geri~ n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 74
  Postimi i Fundit: 30-04-2006, 04:33
 5. ka i ndan dhe ka i bashkon shqiptart?
  Nga Davius n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 18:33

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •