Close
Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 78
 1. #1
  "WHITE ANGEL" Maska e gabriela_athine
  Antarsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  185

  Thumbs down Cila sht ndrra juaj?

  ENDRRA IME ESHTE TE BEHEM E PASUR DHE TE NDIHMOJ TE VARFERIT

 2. #2
  Endrra ime!Nje Shqiperi e bashkuar

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Poeti
  Antarsuar
  18-03-2003
  Vendndodhja
  Ferizaj-Kosov
  Postime
  4,216
  Citim Postuar m par nga Marinela_Greqi
  Endrra ime!Nje Shqiperi e bashkuar

  Marinela,

  A jane pjese e endrres tende edhe Arta e Janina?
  Nese jo atehere e ke endrren gjysmake, sepse ne enderren time jane te gjitha trojet e banuara me shqiptare (edhe nese ata i kane cvendosur me dhune sikur nga Cameria)
  MOS SHIKONI KISHA E XHAMIA, FEJA E SHQIPTARIT SHT SHQIPTARIA

 4. #4
  Citim Postuar m par nga Poeti
  Marinela,

  A jane pjese e endrres tende edhe Arta e Janina?
  Nese jo atehere e ke endrren gjysmake, sepse ne enderren time jane te gjitha trojet e banuara me shqiptare (edhe nese ata i kane cvendosur me dhune sikur nga Cameria)
  SIGURISHT AQ QE E VE NE DISKUTIM,POR ME DUKET E VESHTIRE PER TU REALIZUAR.

 5. #5
  Mbi te gjitha Dashuria Maska e xixe xixellonja
  Antarsuar
  13-02-2006
  Vendndodhja
  Amerik - Miami
  Postime
  404

  Wink

  ...endrra e ime eshte te fluturoj
  "Dashuria e vertet dhe e sinqert nuk shuht kurr"

 6. #6
  Citim Postuar m par nga xixe xixellonja
  ...endrra e ime eshte te fluturoj
  KOLLAJ TE FLUTUROSH

 7. #7
  Perjashtuar Maska e strano
  Antarsuar
  07-04-2006
  Vendndodhja
  n'toke
  Postime
  371
  Te ringjallet HITLERI

 8. #8
  Citim Postuar m par nga [strano]
  Te ringjallet HITLERI
  APAPAPAPA QOFT LARG

 9. #9
  i/e regjistruar Maska e DEA27
  Antarsuar
  18-08-2004
  Postime
  511
  enderra ime eshte qe shqiptaret sidomos ata qe jane ne shqiperi te zgjohen nga kllapia e materializmit qe i ka pushtuar dhe te behen me shume njerzor dhe human per vendin e tyre!!!!!!!!!!!!!!!
  failure is not an option!

 10. #10
  "WHITE ANGEL" Maska e gabriela_athine
  Antarsuar
  24-03-2006
  Vendndodhja
  athine
  Postime
  185
  Pse Po U Ngjall Hitleri Ca Do Behet

 11. #11
  Citim Postuar m par nga DEA27
  enderra ime eshte qe shqiptaret sidomos ata qe jane ne shqiperi te zgjohen nga kllapia e materializmit qe i ka pushtuar dhe te behen me shume njerzor dhe human per vendin e tyre!!!!!!!!!!!!!!!
  jam dakorte me ty perendeshe.

 12. #12
  Perjashtuar Maska e strano
  Antarsuar
  07-04-2006
  Vendndodhja
  n'toke
  Postime
  371
  marinella pse larg qofte mi?? secili ka endrren e vet, ti mos thuaj qe mos te me plotesohet mua deshira, se un nuk thashe gje per taten

 13. #13
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-09-2005
  Postime
  135
  Eshte qe njerzimi,pra te gjithe qe te jemi te lumtur .qe te mos kete lufte ,mizeri ,smundje .pra te lumtur dhe te jetojme te gjithe barabarte e jo une me shume e ai tjetri qe te mos kete kete buke me ngren..........pra si per veten time dhe per te tjerte eshte qe te jemi te barabarte ne te gjitha aspsktet e jetes..........Kjo eshte endrra ime e zjarrte............
  Rina

 14. #14
  Te shetis boten, ne cdo cep, pse jo dhe ndonje shetitje ne hapsire! Nuk eshte aq e parealizueshme po duhen shume para dhe "braktisje"..
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

 15. #15
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Antarsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,767
  Citim Postuar m par nga marsela
  Te shetis boten, ne cdo cep, pse jo dhe ndonje shetitje ne hapsire! Nuk eshte aq e parealizueshme po duhen shume para dhe "braktisje"..
  lol me keto mendime ke ardh nga pushimet?
  Ezekiel 25-17.

 16. #16
  lol JUlius pse prisje qe te thoja dhe une bashkimin e Shqiprise..dmth kte e kam, po perderisa skam gje ne dore e nxorra nga lista e endrrave..Kte qe kam do doja ta realizoja nje dite
  Inner beauty takes some finding, but it lasts forever..

 17. #17
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,935
  endrra ime eshte qe te arrij ti marr nje autograf fatos berishes


 18. #18
  Citim Postuar m par nga arturo
  endrra ime eshte qe te arrij ti marr nje autograf fatos berishes

  gje qe behet lehte,se jane te dy te barabarte.

 19. #19
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Antarsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,248
  Enderra ime?????????????


  Te martohem.

  Te kem gjithmone prane njerezit me te dashur kudo qe te jem.

 20. #20
  ga ga Maska e bunny
  Antarsuar
  09-06-2003
  Vendndodhja
  U.K
  Postime
  935
  foto shum e bukur


  Nje nga enderrat e mia eshte qe te behem nje Juriste sa me e sukseshme - duke e ushtruar profesionin ne cdo vend te botes ..dale nga dale do ja arrisim
  How can she fall, if there is no one there to catch her

Faqja 0 prej 4 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Endrra juaj
  Nga malli n forumin Tema shoqrore
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 21-12-2023, 15:00
 2. Dosja e grupit "Kokaina": Lirohet me kusht nj tjetr i dnuar
  Nga Brari n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 27-08-2014, 12:50
 3. ndrra pr tu br i pasur n Amerik sht nj iluzion
  Nga Davius n forumin Ekonomi & biznes
  Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 28-09-2006, 03:20
 4. Endrra Shqipetare ''realitet''
  Nga Legjioni n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 23-03-2006, 16:37
 5. N ndrra
  Nga kajsia n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 04-10-2003, 05:14

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •