Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7

Tema: Erezat :)

 1. #1

  Erezat :)

  Dua te di se si thahet nenexhiku (dhjozmoja).

  Nese ndonje nga ju e di, ju lutem te ma thote. A thahet ne hije apo ne diell. I varur apo i hapur ne ndonje tip carcafi.

  Faleminderit!
  Ignore List: Snow~Drop 2. #2
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Anėtarėsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  Degjom mua merre i rrobe te that cik te madhe te jete e bardh 1m -1m mundesisht
  nxirre ne ballkon, oborr ,hidhja majdanozin e hodhe qe e hodhe majdanozin ?! lere aty per nja 2 dit ose 3 deri sa te leshoj i si ngjyre ,ska rendesi ne hije apo diell :P Dhe do te jet gati
  B

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e joss
  Anėtarėsuar
  15-09-2005
  Postime
  311
  Citim Postuar mė parė nga FsHaTaRi
  Degjom mua merre i rrobe te that cik te madhe te jete e bardh 1m -1m mundesisht
  nxirre ne ballkon, oborr ,hidhja majdanozin e hodhe qe e hodhe majdanozin ?! lere aty per nja 2 dit ose 3 deri sa te leshoj i si ngjyre ,ska rendesi ne hije apo diell :P Dhe do te jet gati
  Eshte mire qe te gjitha bimet qe ne i perdorim si ereza te thahen ne hije, sepse esenca qe permbajne nuk avullon

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e elpida
  Anėtarėsuar
  26-04-2006
  Postime
  2
  Citim Postuar mė parė nga Gogla e Kuqe
  Dua te di se si thahet nenexhiku (dhjozmoja).

  Nese ndonje nga ju e di, ju lutem te ma thote. A thahet ne hije apo ne diell. I varur apo i hapur ne ndonje tip carcafi.

  Faleminderit!
  Di qe ben mire t'i mbledhesh deget e keputura tufe po jo te madhe, pastaj i var ne hije per ca dite e pastaj e shkoq e e ruan ne kavanoza te mbyllur qe te mos i humbase aroma.

 5. #5
  Kercimtari numer NJO Maska e cool_dancer
  Anėtarėsuar
  03-08-2003
  Postime
  179
  Degjom mua merre i rrobe te that cik te madhe te jete e bardh 1m -1m mundesisht
  nxirre ne ballkon, oborr ,hidhja majdanozin e hodhe qe e hodhe majdanozin ?! lere aty per nja 2 dit ose 3 deri sa te leshoj i si ngjyre ,ska rendesi ne hije apo diell :P Dhe do te jet gati

  Eshte mire qe te gjitha bimet qe ne i perdorim si ereza te thahen ne hije, sepse esenca qe permbajne nuk avullon
  joss nuk ėshtė nė linjė Shto Reputacionin e joss Raporto Mesazhe tė Pahijshme Pėrgjigju Duke Cituar

  Di qe ben mire t'i mbledhesh deget e keputura tufe po jo te madhe, pastaj i var ne hije per ca dite e pastaj e shkoq e e ruan ne kavanoza te mbyllur qe te mos i humbase aroma.

  shpresoj se te ndihmon kjo GOGLA hahah

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e Tipiku
  Anėtarėsuar
  08-08-2005
  Postime
  3,950
  hahahah dodla muve degjo lalin tat po ti le nam me je edhe shqipe ti fute ne nji bodrum qe nuk ka ere edhe diell psh vendi pershtateshem papafingo dhe vari ose leshoi siper ndonji carcafi. kisss :P

  Stjerner er dom som lyser i Mųrke

 7. #7
  Sa te nyte qe jeni. Te gjithe nga nji lemsh me te madh se tjetri. lol. Nejse! Une e thava menten, dhe tema duhet me u mbyll. Megjithate, flm te gjitheve per gallaten.
  Ignore List: Snow~DropRuaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •