Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 10 prej 10

Tema: Tryeza jone

 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-04-2006
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  397
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Tryeza jone

  Sa i kushtoni rendesi servimit te tryezes,te ushqimit,une kam qef shuem servimi andaj dhe po i postoj disa foto si te palohen pecetat
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.---JM

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-04-2006
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  397
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Si te palohen ?Qe ta keni me te leht po iu dergoj skica qe jane me te thjeshta dhe me te lehta per tu kuptuar
  Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.---JM

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-04-2006
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  397
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ia dhe disa forma tjera qe mund ti palosni pecetat
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura   
  Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.---JM

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-04-2006
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  397
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Nese keni foto ketilla ju lutem postoni
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.---JM

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-04-2006
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  397
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Ia si duhet te renditen enet ne nje tavolin
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.---JM

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e DEA27
  Anėtarėsuar
  18-08-2004
  Postime
  511
  Faleminderit
  3
  12 falenderime nė 11 postime
  shume interesante po me thane te drejten duan nerva une personalisht perqendrohem me shume ne servirjen e pjates qe te jete dekoruar sa me bukur se ne dekorimin e tryezes! megjithate eshte po aq e rendesishme sa dhe pjata qe te serviret!
  failure is not an option!

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-04-2006
  Vendndodhja
  Prishtine
  Postime
  397
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Citim Postuar mė parė nga DEA27
  shume interesante po me thane te drejten duan nerva une personalisht perqendrohem me shume ne servirjen e pjates qe te jete dekoruar sa me bukur se ne dekorimin e tryezes! megjithate eshte po aq e rendesishme sa dhe pjata qe te serviret!
  Ia disa foto te sevimin te ushqimit,une shume me shume merrem me servim te ushqimit sesa me gjitha gjerat tjera ne shpi e kam pike te dobet kuzhinen
  Kjo e fundit eshte nje recetet qe behet me pete bakllave eshte shume e shishme do mundohem te perkthej ne shpi dhe pse nuk e di sakt se cka eshtene shqip disa gjera aty
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ne se njerezit flasin keq per mua: Ta dinin c'kam thene une per ata: Do te flisnin edhe me keq.---JM

 8. #8
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Anėtarėsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,543
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Sa per picetat, sa me pak te jen palosur dhe sa me thjeshte eshte me mire, sepse tregon qe ato jan prekur shume pak me duar!

 9. #9
  i/e larguar Maska e Gjallica
  Anėtarėsuar
  26-12-2002
  Vendndodhja
  My MinD iS yOuRs...YoUr HeArT iS mInE...!
  Postime
  598
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Une ia kushtoj me shume rendesine kur kam mysafir, se perdite lol njollosen edhe u humbet bukuria, prandaj rrofshin njeperdorimshet

  Lol piceta e fillimit qenka shume e bukur, e rrezik te me genjej mendja per ti bere:-D

 10. #10
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  30
  Postime
  1,770
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Citim Postuar mė parė nga romeoOOO
  Sa per picetat, sa me pak te jen palosur dhe sa me thjeshte eshte me mire, sepse tregon qe ato jan prekur shume pak me duar!
  me tyve jom

  edhe mu me pelqejn te thjeshta them se duken me fine edhe ca nga kto jan sh te egzagjeruara

  vajza_pr ja nji web qe mu duk i mir nqfse do ti bosh sa mo bukur lol meqe e paske merak Ketu
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga MiLaNiStE : 15-05-2006 mė 18:51
  God is coming and SHE is mad

Tema tė Ngjashme

 1. Pamje nga tryeza ime
  Nga helios nė forumin Informatikė dhe Internet
  Pėrgjigje: 392
  Postimi i Fundit: 09-08-2015, 12:51
 2. Foto nga tryeza e Ubuntu
  Nga soft-master nė forumin Pėrdoruesit e Unix
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-07-2008, 11:17
 3. LSI i bashkohet koalicionit tė majtė
  Nga iliria e para nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 33
  Postimi i Fundit: 25-06-2006, 13:19
 4. "Nano Ik", protesta sėrrisht nė Bruksel
  Nga Asteroid nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 500
  Postimi i Fundit: 02-05-2004, 12:07
 5. Siguria dhe shpresa.
  Nga deshmuesi nė forumin Komuniteti protestant
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-01-2003, 00:09

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •