Close
Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123
Duke shfaqur rezultatin 41 deri 48 prej 48
 1. #41
  Besimtar Musliman Maska e eldonel
  Anėtarėsuar
  07-09-2007
  Vendndodhja
  Prishtina
  Postime
  1,219
  Citim Postuar mė parė nga Bl3ri Lexo Postimin
  A ma kijamet dush ?
  Lufta, varferi, vdekje njerezish neper gjithe boten, termete etj etj... cfare kijameti deshironi, kijameti ska brina..


  Ja kliko qetu lexoje gjithashtu eshte dhe me video .
  Pershendetje
  KOSOVA E MADHE

 2. #42
  -Holy Sinner- Maska e sam1r
  Anėtarėsuar
  26-11-2007
  Vendndodhja
  FusheKosove
  Postime
  1,695
  Citim Postuar mė parė nga Bl3ri Lexo Postimin
  A ma kijamet dush ?
  Lufta, varferi, vdekje njerezish neper gjithe boten, termete etj etj... cfare kijameti deshironi, kijameti ska brina..
  Krejt qeto qe i permene, ndodhin tash e qindra, noshta mijera vjet ne bote!
  A pi bjen kjo qe motiii edhe kijameti ja paska nis a?
  ~Once you {fall} into the position of faith,you {begin} loosing your scientific credibility!!~

 3. #43
  Leader Maska e Ribery
  Anėtarėsuar
  10-02-2008
  Vendndodhja
  Francė
  Postime
  830
  pse a nuk po te doket ty kjamet a
  ku ka me kjamet kur nje nene ska cti jap femijes se vet per te ngrene??
  edhe ky eshte nje lloj kijameti,por i ndryshem me kataklizimin,apo shkaterrimin e botes

  Be the change you want to see in the world!

 4. #44
  i/e regjistruar Maska e klajdi wolf
  Anėtarėsuar
  14-09-2012
  Postime
  591

  Pėr: Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)


 5. #45
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  26-10-2013
  Postime
  34

  Pėr: Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

  Citim Postuar mė parė nga klajdi wolf Lexo Postimin
  Cka jon kto pralla me luften e tret nese Shqiptaret jon te armatosun me armatim te sofistikum te kohes kfillet bota a nese jo na zhdukem edhe qaq u kry...edhe a mbijeton naj popull mas te zhdukem na spome interson ajo e sidmos ky ninxha ktu pralla tu kallxu

 6. #46
  i/e regjistruar Maska e Xhemis
  Anėtarėsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  1,430

  Pėr: Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

  Lufta e trete boterore forum126 nuk ka lidhje me fundin e botes, bota do vazhdoje te jetoje dhe mbas luftes se trete boterore.
  Celesi i Parajses:Ska hyjni tjeter pervec Zotit, dhe se Jezusi dhe Muhamedi a.s jane profetet e Tij.

 7. #47
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-03-2013
  Postime
  245

  Pėr: Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

  Ju marrte mendjen e kokes ju marrte. Keshtu ndodh kur behen bashke islami me injorancen.Nuk di cfare te beje me sipershkruaresit ti injoroj apo te me vij keq per t
  a.

 8. #48
  i/e regjistruar Maska e Xhemis
  Anėtarėsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  Iliri
  Postime
  1,430

  Pėr: Lufta III boterore dhe fundi i botes (1)

  Citim Postuar mė parė nga WesternBlot Lexo Postimin
  Ju marrte mendjen e kokes ju marrte. Keshtu ndodh kur behen bashke islami me injorancen.Nuk di cfare te beje me sipershkruaresit ti injoroj apo te me vij keq per t
  a.
  Nese te tjeret mendojne per shkatarrimin ti mendo per rregullimin.

  Fjale profetike qe duhet ta lexojne jo vetem qeveritaret, mediat apo shkencetaret por ajo duhet te "mbillet" si nje fidan ne dyert e cdo institutioni publik.Sepse shpresa dhe optimizmi i qe percon kjo fe tregon sa madheshtore eshte ajo.

  Ne hadithin e Enes Ibn Malikit permendet se profeti Muhamed a.s ka thene:

  "Nese eshte afruar Kijameti dhe ne doren e dikujt eshte nje fidan peme dhe ke mundesi ta mbjellesh perpara se te ndodhe kijameti mbille ate".(Edeb Mufred -Buhariu saktesoi imam Albani)
  Celesi i Parajses:Ska hyjni tjeter pervec Zotit, dhe se Jezusi dhe Muhamedi a.s jane profetet e Tij.

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Xhemis pėr postimin:

  Njuton (26-04-2018)

Faqja 3 prej 3 FillimFillim 123

Tema tė Ngjashme

 1. Monumentet e Shqiperise te cilat jane ne rrezik!!
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Arti shqiptar
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 12-04-2011, 22:46
 2. Berisha tė ikė, kryeministri i ri nga PD.
  Nga Dajti nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 143
  Postimi i Fundit: 21-12-2009, 03:38
 3. Kontributi Orthodhoks nė ēėshtje themeleore botėrore
  Nga Albo nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-03-2005, 01:49
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-01-2005, 09:58

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •