Close
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 50
 1. #1
  DuRrEsAk I Omel Maska e ^Besmiri^
  Antarsuar
  06-05-2006
  Vendndodhja
  Diku Ne Glob
  Mosha
  33
  Postime
  21

  Po prezantohem edhe un

  Mire Se Ju Gjeta Te Gjitheve Nje Here ... Mbohet Qefi Qe Jam Mes Jush .. Une Jam Besi Nga Durresi , 19 Vjec Se Shpejti Do Ju Tregoj Edhe Foton Time Besoj Se Kaq Mjafton ... ..Ja Kalofshit Mir Te Gjithe
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  Ndryshuar pr her t fundit nga ^Besmiri^ : 06-05-2006 m 14:26

 2. #2
  Mire se erdhe Durrsi, te lumshin komet e mire ja paske bo qe paske von foto, qe te shofi i cike forumi ca cunash ka Durresi!


  Sidomos ato te Tirones!


  lol

 3. #3
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Antarsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  mrsdh
  B

 4. #4
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,891
  Befsh qejf.
  Feel the pump √

 5. #5
  Mire se erdhe kalofsh bukur

 6. #6
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  32
  Postime
  2,551
  mir se erdhe besmir kalofsh bukur
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 7. #7
  Mbi te gjitha Dashuria Maska e xixe xixellonja
  Antarsuar
  13-02-2006
  Vendndodhja
  Amerik - Miami
  Postime
  404
  MIRESEERDHE dhe kalofesh sa me mir,SUKSESE...
  "Dashuria e vertet dhe e sinqert nuk shuht kurr"

 8. #8
  WwW.Lushnja.Net Maska e En3a
  Antarsuar
  02-01-2006
  Vendndodhja
  [[[Buc-Ro]]] Vndlindja: [[[Lushnja]]] Hoby: [[[SCaFisT]]]
  Mosha
  34
  Postime
  89
  Mire Se Erdhe !
  Citim Postuar m par nga FBI
  Call The Cops When You See AlbEagle

 9. #9
  DuRrEsAk I Omel Maska e ^Besmiri^
  Antarsuar
  06-05-2006
  Vendndodhja
  Diku Ne Glob
  Mosha
  33
  Postime
  21
  Flm Qe Te Gjitheve ... Romeo Rrofsh Patriot .. Po Jena te Bukur Ne Durresakuet Mer :P Kalofshit Sa Me Mire

 10. #10
  Perjashtuar Maska e ||xXx||
  Antarsuar
  22-07-2005
  Vendndodhja
  Mes Ferrit Dhe Parajses
  Mosha
  33
  Postime
  359
  Mir se erdhe dele

 11. #11
  *Antar i Rrespektuar* Maska e Albi
  Antarsuar
  18-05-2005
  Vendndodhja
  MiLaNo
  Mosha
  42
  Postime
  591
  Mire se u prezantove ne forume...
  Duaje ate qe ke dhe jo ate qe do kesh


  Albi

 12. #12
  ▒[JuL]▒ Maska e Macho
  Antarsuar
  05-01-2003
  Vendndodhja
  Me Shpirt ne TIRANE
  Postime
  322
  Mire se prezantohesh ne forum. Ja kalofsh mire!
  ஐ███▓▒ -=][.. _| |_| |_ | ..][=- ▒▓███ஐ

 13. #13
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Antarsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  N do vend ku ka jet
  Mosha
  35
  Postime
  5,314
  Mire se na erdhe Beso, kalofsh sa me mire!

  PS: Sa shume adasha kam une ktu re aman

  Para Besmirat
  Pr inad t Djallit dhe Shqyptarvet, Zoti ka me mbajt Shqypnin m kamb me nder e me lumni

 14. #14
  Perjashtuar Maska e strano
  Antarsuar
  07-04-2006
  Vendndodhja
  n'toke
  Mosha
  39
  Postime
  371
  mirseerdhe.

 15. #15
  automotive Maska e ClaY_MorE
  Antarsuar
  16-05-2004
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  33
  Postime
  4,459
  Mire se na gjete.
  Jeta ime, mban emrin e saj..

 16. #16
  @ Maska e EDA-TR
  Antarsuar
  07-03-2006
  Vendndodhja
  Frankfurt
  Postime
  78
  MIr se edhe lale dhe ja kalofsh sa me bukur !!!!!!!!!!!!

 17. #17
  DuRrEsAk I Omel Maska e ^Besmiri^
  Antarsuar
  06-05-2006
  Vendndodhja
  Diku Ne Glob
  Mosha
  33
  Postime
  21
  ahahah Lol ^Lukas^ Pse Mer Lal Edhe Ti Besmir E Ke Emrin ?? Flm Qe Te Gjitheve @>--- Per Te Gjitha Gocat E Forumit
  Helios Bell Amy DuRrEsAk Yll Te Chiero Chica

 18. #18
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-05-2005
  Postime
  97
  Mirseerdhe dhe kalofsh sa me mire ketu.
  Pershendetje

 19. #19
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-09-2005
  Postime
  135
  Mire se erdhe dhe kalo sa me mire ne kete mes tone te arte dhe te jesh gjithenje ne sukses dhe fat ne jete.
  Rina

 20. #20
  mire se erdhe edhe ja kalofsh sa me mire
  ELBASANLLI PER JETE

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •