Close
Faqja 17 prej 18 FillimFillim ... 715161718 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 321 deri 340 prej 341
 1. #321
  i/e regjistruar Maska e Elian70
  Anėtarėsuar
  30-07-2006
  Vendndodhja
  Vlorė
  Postime
  1,940
  Faleminderit
  31
  171 falenderime nė 126 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  kam frike vetem nga vetja ime dhe po fitova do ju ftoje per dreke
  Te Dish, te Besh, te Dish te Besh, Bej te Ditur!

 2. #322
  i/e regjistruar Maska e teta
  Anėtarėsuar
  25-10-2005
  Postime
  2,011
  Faleminderit
  22
  35 falenderime nė 29 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  merimangat,nje lloj i vecant bahhh,i ka 6 kemb dhe jan shpatuke dhe ecin shpejt,te zeza korb

 3. #323
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Thjesht gjarprinjet i kam ves... dhe kur ti shof fillon te mpihet trupi

 4. #324
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  135 falenderime nė 105 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Prej te gjithe zvarranikve frigohem.....
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 5. #325
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Citim Postuar mė parė nga e panjohura Lexo Postimin
  Prej te gjithe zvarranikve frigohem.....
  Edhe prej hardhuce a ?

 6. #326
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  30-08-2007
  Postime
  2,535
  Faleminderit
  346
  102 falenderime nė 73 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Citim Postuar mė parė nga Lexuesi_ Lexo Postimin
  Thjesht gjarprinjet i kam ves... dhe kur ti shof fillon te mpihet trupi


  C'me kujtove!
  Dikur para nje viti ne disa makina te medha kishin te ngjashme si me nje kopesht zoologjik,ku ne te nga te shumta kafshe,kish e zvarranike,gjarperinj te llojeve te shumta,edhe nga secili per ta ne porten e kafazeve,akuariumeve ,ishin vene e tabela me karakteristikat e tyre.Shkoje deri ne fund te karrocerise,edhe me pas duheshe qe te ktheheshe pas.Pashe pitonin,kobren,mamben e zeze,e shume lloje me radhe,krokodile e kur shkova ne fund verejta qe ishin mbaruar ,e duhesha te kthehesha pas.
  I vetem!
  Hajde vrap,hajde deris sa dola thash se me pushoi zemra

 7. #327
  Djalė Drenice Maska e Lexuesi_
  Anėtarėsuar
  18-06-2010
  Vendndodhja
  Ne vendin e ngjarjeve
  Postime
  6,041
  Faleminderit
  31
  120 falenderime nė 111 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Citim Postuar mė parė nga Gentian_gr Lexo Postimin


  C'me kujtove!
  Dikur para nje viti ne disa makina te medha kishin te ngjashme si me nje kopesht zoologjik,ku ne te nga te shumta kafshe,kish e zvarranike,gjarperinj te llojeve te shumta,edhe nga secili per ta ne porten e kafazeve,akuariumeve ,ishin vene e tabela me karakteristikat e tyre.Shkoje deri ne fund te karrocerise,edhe me pas duheshe qe te ktheheshe pas.Pashe pitonin,kobren,mamben e zeze,e shume lloje me radhe,krokodile e kur shkova ne fund verejta qe ishin mbaruar ,e duhesha te kthehesha pas.
  I vetem!
  Hajde vrap,hajde deris sa dola thash se me pushoi zemra
  Edhe pse te gjitha keto i frikesohen njeriut prap jan te trishtueshme thjesht kurr mos pafsha haha.

 8. #328
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  ....asaj te papuqes,

 9. #329
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  24-04-2009
  Postime
  1,470
  Faleminderit
  170
  183 falenderime nė 149 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  ...po vuaj nga frika se ky populli(dikur i Kastrioteve)ka humbur rruge,dhe se po shkon drejt shperberjes...Porse qesht e verteta nuk po i bije ne fije,se kete rruge me fundin humnere,a po e ben me vetedije,apo me mjrgullnajen injorance qe ua la trashegim osmanija....
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga dielli1 : 07-08-2013 mė 15:25

 10. #330
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime nė 57 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Shtepite funerale(funeral homes) si dhe arkivolet i kam mortje!!(e lidhur me teper me nje ndjenje te theksuar peshtirosje sesa pune frike) Sa here i shoh buze rruges, pa e patur mendjen, kur jam duke i dhene makines (me kap fiksimi lol), me ndryshon ngjyra si jashte e sidomos perbrenda...

  p.s mire qe kemi Allahun Lart e i lutemi, -bismilahi rahman-(qe dmth, ik se vij neser, pse jo pasneser...) e cdo gje merr fund!

 11. #331
  i/e regjistruar Maska e Prudence
  Anėtarėsuar
  11-03-2008
  Postime
  2,437
  Faleminderit
  77
  124 falenderime nė 80 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Nga vdekja.

 12. #332
  cherry blossom girl
  Anėtarėsuar
  14-05-2010
  Postime
  6,112
  Faleminderit
  55
  245 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  nuk e di...

 13. #333
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  ...prej asaj qe gjat jetes te takoi njerez te cilet nuk njohin vlera.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga prishtina75 : 25-08-2013 mė 05:55

 14. #334
  1.2.3...I
  Anėtarėsuar
  10-09-2005
  Postime
  2,022
  Faleminderit
  53
  68 falenderime nė 51 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Ne asnje menyre nuk duhet te jem vetem kur eshte erresir totale.Erresiren e kam vdekje :@

 15. #335
  Updating.... Maska e Wordless
  Anėtarėsuar
  19-06-2002
  Vendndodhja
  Undercover
  Postime
  3,175
  Faleminderit
  12
  198 falenderime nė 164 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Kam frikė ngushticat, vuaj nga Klaustrofobia
  Ky shtet ėshtė ky qė ėshtė sepse qytetarėt tanė janė kėta qė janė !

 16. #336
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  ....prej asaj te iriqit,

 17. #337
  Hiene Maska e hof
  Anėtarėsuar
  17-08-2013
  Postime
  466
  Faleminderit
  17
  23 falenderime nė 19 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Grate e shendosha dhe lartesite! Lartesite edhe i perballoj. Mundet te vete ne cep te gremines kur jam vetem psh por jam shume i kujdesshem, dhe jam koshient per ate gjate gjithe kohes.
  "An Evil Spirit hath innoculated our race with the hideous gospel of submissiveness, of degeneracy"

 18. #338
  Shqiptar nga Kosova Maska e prishtina75
  Anėtarėsuar
  22-03-2012
  Postime
  3,368
  Faleminderit
  150
  153 falenderime nė 133 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  ......nuk kam kohe te mirrem me friken,

 19. #339
  The World Is Yours Maska e J@mes
  Anėtarėsuar
  27-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė
  Postime
  1,974
  Faleminderit
  0
  8 falenderime nė 8 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Citim Postuar mė parė nga prishtina75 Lexo Postimin
  ......nuk kam kohe te mirrem me friken,
  Ben mire, sa je ne kohe, te gjesh pak kohe per tu marre seriozisht me friken sepse vetem nepermjet saj do gjesh ate qe te ka fluturuar...

  prishtina, vazhdon te shkruash ne kete teme e ne te tjera edhe pse nuk shfaq ne asnje prej tyre interesin me te vogel, ti serisht zhgarravit ne to fjali pa kuptim.
  Mos ndoshta ke vene bast me ndonje, se je ne gjendje te thyesh rekordin e numrit te postimeve brenda 2013 ?!

  Vajze e mbare, nuk mund te shnderrohen te gjitha rubrikat si kendi i humorit, pikerisht per kete arsye ekziston nje i tille, por ti nuk je tek i duhuri.
  »« ¤ »«Ź£ŠŲ®ĀŠŲ»« ¤ »«

 20. #340
  i/e regjistruar Maska e Kanina
  Anėtarėsuar
  14-10-2010
  Postime
  553
  Faleminderit
  7
  10 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Citim Postuar mė parė nga Leila Lexo Postimin
  Une kam fobi humbjen e lap topit, my life.
  S'di c'do beja pa te... do jem si vejushe

  moj po vejush e zgjidh hallin po pa lap top si tia besh..

Faqja 17 prej 18 FillimFillim ... 715161718 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •