Close
Faqja 16 prej 18 FillimFillim ... 61415161718 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 301 deri 320 prej 341
 1. #301
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Pink, kam lene une nje te fort me qenin e komshiut. Ju fut qeni nga oborri yne, dhe cuni i tij me tha t'ja drejtoja andej. Une sa pashe qenin u futa me vrap ne makine e tmerruar, hahahaha.
  Feelings change - memories don't.

 2. #302
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Frika nga vjerra si quhet? Vjerrofobi? Prej asaj frike vuaj
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 3. #303
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Citim Postuar mė parė nga IL__SANTO Lexo Postimin
  Frika nga vjerra si quhet? Vjerrofobi? Prej asaj frike vuaj
  Santo,

  pse mer?

  e ke te eger

  apo i kendojne ate kengen ke dyqanin tek selvia?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 4. #304
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Citim Postuar mė parė nga Xhuxhumaku Lexo Postimin
  Santo,

  pse mer?

  e ke te eger

  apo i kendojne ate kengen ke dyqanin tek selvia?
  Frike se mos me vjen afer me shpi mer xhuxhu.
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 5. #305
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,360
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Citim Postuar mė parė nga IL__SANTO Lexo Postimin
  Frike se mos me vjen afer me shpi mer xhuxhu.
  te jete e bukur mos u frikso
  te jete telendarke e shpifur atehere friksohu

 6. #306
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Citim Postuar mė parė nga IL__SANTO Lexo Postimin
  Frike se mos me vjen afer me shpi mer xhuxhu.
  santo,

  po te jete e smure,

  do e mbani afer.

  po qe mire me shnet, o krah per kalamojte.

  p.s

  burrin e ka?
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 7. #307
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Citim Postuar mė parė nga Plaku me kostum Lexo Postimin
  te jete e bukur mos u frikso
  te jete telendarke e shpifur atehere friksohu
  Ore ku keni pare vjerra te bukura ju. Perbindesh jane
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 8. #308
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Mire nuset se i nderhyjne vjehrrat vend e pavend ne punet e shtepise, rritjen e femijeve, i pengojne te dalin kur te duan, etj, po ju meshkujt pse qaheni nga vjehrrat se kuptoj...
  Feelings change - memories don't.

 9. #309
  i/e regjistruar Maska e Linda5
  Anėtarėsuar
  03-10-2007
  Postime
  7,301
  Faleminderit
  70
  80 falenderime nė 70 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Citim Postuar mė parė nga IL__SANTO Lexo Postimin
  Frika nga vjerra si quhet? Vjerrofobi? Prej asaj frike vuaj : D
  Sa qaheni dhe ju nga vjehrrat mo

  Po kur te vije koha jote,qe te behesh vjehrr,si do i vej halli?

  Gjall je mo?
  Wir leben alle unter dem gleichen Himmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.

 10. #310
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Une ja ashtu gjalle e keq jam.

  Kur te vij koha do pergjigjem pyetjes tende
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 11. #311
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,360
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Citim Postuar mė parė nga IL__SANTO Lexo Postimin
  Ore ku keni pare vjerra te bukura ju. Perbindesh jane :P
  ka mo ka kur martohesh ne moshe te re
  ose jashte shqiperise


  hhaha se njoh lol dhe nuk e di si eshte por ka shume qe ja kalojn mirre me vjerren. Eshte krah :=)
  ka qe ja kane kalur me mire me vjerren se me prinderit e tyre.

  Nje cifit i erdhen prinderit e burrit, **** dembeli ata, edhe kur punonin e mbanin per vete leket.
  Iken ata ne shqiperi pastaj erdhen prinderit e gruas, u mbanin femijet dhe ato para qe merrnin u a jipnin vajzes dhe burrit saj.

 12. #312
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Citim Postuar mė parė nga mia@ Lexo Postimin
  Mire nuset se i nderhyjne vjehrrat vend e pavend ne punet e shtepise, rritjen e femijeve, i pengojne te dalin kur te duan, etj, po ju meshkujt pse qaheni nga vjehrrat se kuptoj...
  mi@ po pse mi ene "mamen" e "baben" do mbaj ne shpi une? Me mjaftojne ata qe kam.Nuk i dua keta qe rane nga qielli,
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 13. #313
  SupremacY Maska e IL__SANTO
  Anėtarėsuar
  23-08-2004
  Vendndodhja
  Larg
  Postime
  4,286
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Thuji atij tipit te mi japi borxh mua nja 6 muaj ata prinderit e gruas mer
  Hapu Shoqe Se Skom Frenaaa.

 14. #314
  i/e regjistruar Maska e mia@
  Anėtarėsuar
  11-01-2008
  Vendndodhja
  Twilight Zone...
  Postime
  10,823
  Faleminderit
  138
  244 falenderime nė 199 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Uroj qe gruaja jote te mos kete te njejten fobi si ty.
  Feelings change - memories don't.

 15. #315
  i/e regjistruar Maska e stela81
  Anėtarėsuar
  26-06-2012
  Vendndodhja
  Ne qiell
  Postime
  1,115
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  nga gjarperinjte kam frike...largqofte me del ndonjeri perpara, vdes ne vend....

 16. #316
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  450
  Faleminderit
  23
  28 falenderime nė 25 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Suriphobi(frika nga minjte), kete hall kam une .

 17. #317
  Perjashtuar nga Mod.
  Anėtarėsuar
  07-09-2012
  Vendndodhja
  Ne Shqiperi
  Postime
  5,360
  Faleminderit
  0
  13 falenderime nė 13 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Citim Postuar mė parė nga IL__SANTO Lexo Postimin
  Thuji atij tipit te mi japi borxh mua nja 6 muaj ata prinderit e gruas mer
  pse ti them per ty, kur mund ti them per vete?

 18. #318
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-05-2008
  Postime
  3,759
  Faleminderit
  151
  242 falenderime nė 202 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Citim Postuar mė parė nga [Elita] Lexo Postimin
  Suriphobi(frika nga minjte), kete hall kam une .
  Edhe une kam frike te papeshkrueshme ndaj minjeve

 19. #319
  100%shqiptare Maska e loneeagle
  Anėtarėsuar
  25-04-2002
  Vendndodhja
  not where i want to be
  Mosha
  38
  Postime
  4,276
  Faleminderit
  123
  72 falenderime nė 64 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  Citim Postuar mė parė nga IL__SANTO Lexo Postimin
  Frike se mos me vjen afer me shpi mer xhuxhu.
  well, man up edhe ftoje vet. Mjere ajo cfare dhendrri ka!

  kam frike nga lartesit, me tmerrojne. Oh god minjt i kam neveri ma shpifin!
  I LOVE GOD

  j&g

 20. #320
  Perjashtuar Maska e didii
  Anėtarėsuar
  14-04-2012
  Postime
  504
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Pėr: Prej cilės 'frike' vuani?

  kam frik nga cdo gje e mundshme e frikshme...
  kam frik nga minjte , macet, gjarprinjte edhe shum kafshe te tjera te shpifura...
  kam frik nga eresira, kam frik nga qetsia e tepert, nga nga vetmia..
  kam frik nga bubullimat,nga njerezit e dehur dhe te papergjegjshem...
  me pak fjal mo jam gjith kohen me zemer ne dore...:P

Faqja 16 prej 18 FillimFillim ... 61415161718 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •