Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-11-2002
  Postime
  1,509

  Programet me te preferuara ne TV!

  U pa puna: Sot si per Te premten e Mire, shefat jane me pushime, ne pune nuk po bejme

  Teme e re: Cilat jane programet tuaja me te preferuara ne Shqiperi. Kjo duhet interesante sepse ketu kemi shume njerez me personalitete te ndryshme dhe nga vende te ndryshme te botes. Keto jane te miat: (mos me gjykoni )

  - STAR TREK (TNG dhe VOYAGER)
  - HOUSE
  - MEDIUM
  - AMERICAN IDOL
  - SEX AND THE CITY
  - FRIENDS
  - ANDERSON COOPER 360
  - IRON CHEF (JAPAN dhe AMERICA)
  Ignore List: Den Bossi

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  08-11-2002
  Postime
  1,509
  Harrova "Survivor"
  Ignore List: Den Bossi

 3. #3
  FarewellToNavy Maska e FTN_2004
  Anėtarėsuar
  09-11-2004
  Vendndodhja
  West by God Virginia
  Mosha
  42
  Postime
  326
  Po i vej dhe un te mijat ne rend preference.

  - Colbert Report

  - Real time with Bill Maher

  - The Daily Show with Jon Stewart

  - South Park

  - The tonight show with Jay Leno

  - COPS
  NeverAgainVolunteerYourself

Tema tė Ngjashme

 1. Si pastrohet kompjuteri nga reklamat dhe spiunėt
  Nga edspace nė forumin Trajnim & leksione
  Pėrgjigje: 307
  Postimi i Fundit: 09-08-2018, 08:02
 2. Ofertat me te reja per pune
  Nga ganoid nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 21-01-2005, 13:30
 3. Programet shkollore per gjuhen shqipe
  Nga Albo nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-09-2003, 01:45

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •