Close

Rezultati i Sondazhit: Kush merret me shume me biografin?

Votues
8. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Te majtet

  1 12.50%
 • Te djathtet

  0 0%
 • Njesoj

  2 25.00%
 • S'e kam iden

  5 62.50%
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #-19
  i/e regjistruar Maska e shitesi
  Anėtarėsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  ne frymemarrjen time
  Postime
  1,069

  Kush merret me shume me biografin?

  Sot merren me shume te majtet apo te djathtet?
  Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

 2. #-18
  i/e regjistruar Maska e SnoW~DroP
  Anėtarėsuar
  05-05-2004
  Postime
  432
  Me qarte te lutem?

 3. #-17
  i/e regjistruar Maska e shitesi
  Anėtarėsuar
  17-11-2003
  Vendndodhja
  ne frymemarrjen time
  Postime
  1,069
  Atehere per te percaktuar nje pozicion te dikujt ne parti qeveri apo shoqeri me pare diskutohet per te.
  Zakonisht nuk diskutohet per te dhenat aktuale te personit por pershembull thuhet qe ky ka nje xhaxha shume demokrat/komunist dhe sben per kete apo ate pozicjon ose ky ka qene ballist apo komunist dhe s'duhet te jete ne filan pozicion.
  Pra kush merren me shume me keto gjera te majtet apo te djathtet?
  Feja e Shqiptarit eshte Shqiptaria

Tema tė Ngjashme

 1. Kėrkoj njė libėr tė Harry Poter.
  Nga zogu dukagjinas nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 29-06-2009, 15:39
 2. FSK-ja nuk ėshtė institucion qė do tė merret me ēėshtje ushtarake
  Nga strange nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-06-2009, 10:12
 3. Me hardhuca e gjarperinj nuk merret kalaja e PDSH-se
  Nga Knight7 nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 17-01-2009, 10:05
 4. Vlore, merret peng djali i biznesmenit
  Nga Asteroid nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-06-2003, 03:58
 5. Merret peng nipi i biznesmenit Sulo Shehu
  Nga Beqari002 nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 56
  Postimi i Fundit: 17-06-2003, 03:55

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •