Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2

Tema: Te Reja

 1. #1
  Larguar Maska e cunimartum
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Canada
  Postime
  678

  Te Reja

  Nga Producenti i "SuperSize ME" - "30 Days as a Muslim"

  Behet fjale per nje prodhim interesant te Morgan Spurlock.

  Dergon David Stacey nje Kristian nga Virginia te "punoj , haj , dhe pij" si nje Musliman.

  Shume interesant.

  http://informationclearinghouse.info/article12330.htm

 2. #2
  Larguar Maska e cunimartum
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Canada
  Postime
  678
  "The Gifted Child of East Africa"

  Shkencetar, dokotre dhe psikologjiste te habitur me kalamanin e lindur ne nje familje Kristiane qe fliste Arabisht dhe recitonte Kuran qe ne lindje.

  Femija flet Arabisht, Anglisht, Italisht , Frengjisht ...

  http://www.invitationtothetruth.com/...%20Africa.html

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •