Close
Faqja 0 prej 19 FillimFillim 1210 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 372
 1. #1
  MERRE LEHT Maska e anaksimenus
  Antarsuar
  18-03-2006
  Vendndodhja
  gjithkund dhe askund
  Postime
  36

  Smile Shprehje t bukura n shqip

  O njerez gjith ju qe dini nai sprehje te bukur shkrujeni ktu muncisht ene kush e ka thon.
  Ja po e filloj un i pari:
  Guximi qendron te buzeqeshja kur zemra qan. pra nese jeta te jep 1000 arsye per te qare ti tregoji asaj se ke 1000 arsye per te qeshur, pasi nuk nate aq te erret dhe te gjate sa te pengoje lindjen e djellit!
  Ndryshuar pr her t fundit nga anaksimenus : 04-04-2006 m 08:53 Arsyeja: gabim drejtshkrimor
  eh, sa e leht ishte jeta kur ishim femije

 2. #2
  MERRE LEHT Maska e anaksimenus
  Antarsuar
  18-03-2006
  Vendndodhja
  gjithkund dhe askund
  Postime
  36
  Vjedhja per haidutin eshte gje e bukur, deri kur e vjedhin edhe ate vete.

  MARRE NGA: Njemije e nje nete
  eh, sa e leht ishte jeta kur ishim femije

 3. #3
  MERRE LEHT Maska e anaksimenus
  Antarsuar
  18-03-2006
  Vendndodhja
  gjithkund dhe askund
  Postime
  36
  eshte e drejte e cdo njeriu per te qene budalla, por ca njerez abuzojne me kete te drejte
  eh, sa e leht ishte jeta kur ishim femije

 4. #4
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,899
  Te duash Veten..Eshte fillimi i nje romance e cila zgjat gjith jeten..
  Feel the pump √

 5. #5
  MERRE LEHT Maska e anaksimenus
  Antarsuar
  18-03-2006
  Vendndodhja
  gjithkund dhe askund
  Postime
  36
  Hakuna Matata
  eh, sa e leht ishte jeta kur ishim femije

 6. #6
  ju bang xhiang zheng, ju ueng de li

 7. #7
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,899
  Ku eshte Balta me e Embel se Mjalta ..Te gjithe e dine kete "Ne shqiperi"
  Feel the pump √

 8. #8
  I shkreti Mahmut Jihadi Maska e LONDON-TIRONC
  Antarsuar
  08-12-2002
  Postime
  279
  ''S'po fitojm gjo hic.Jon shtu shum budallejt!!''

  Ver Llapa.
  Kur ne niseshim per marrshim,zuzkat qanit me ngasherim.
  Ne Jarovesh ne po vemi,kush nuk beson borxh nuk ja kemi.

 9. #9
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,899

  Talking

  Citim Postuar m par nga LONDON-TIRONC
  ''S'po fitojm gjo hic.Jon shtu shum budallejt!!''

  Ver Llapa.

  Me fal mua,ca ishte kjo shprehje e bukur ?!

  Apo te paska ikur bleta ty burazer e po flete me vete,se shume pa lidhje mu duke kjo qe the!!
  Feel the pump √

 10. #10
  MULTUM IN PARVO Maska e Antipatrea
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Gjithandej, por ne te njejten kohe, asgjekundi !
  Postime
  605
  Citim Postuar m par nga DJ-GABRIELE
  Ku eshte Balta me e Embel se Mjalta ..Te gjithe e dine kete "Ne shqiperi"
  Te kane genjyer plako.....balta me e embel se mjalta vetem ne cmendine duket

 11. #11
  MERRE LEHT Maska e anaksimenus
  Antarsuar
  18-03-2006
  Vendndodhja
  gjithkund dhe askund
  Postime
  36
  n.q.s dajaku do te na bente te zgjuar atehere me te zgjuari do te ishin gomeret!
  ha ha ha ha ha ha.......
  eh, sa e leht ishte jeta kur ishim femije

 12. #12
  MERRE LEHT Maska e anaksimenus
  Antarsuar
  18-03-2006
  Vendndodhja
  gjithkund dhe askund
  Postime
  36
  na falni per reputacionin qe s'ju a kam shtu sidomos dj-gabriele po mdilte:
  you must spread some reputation out before giving it to dj-gabriele again.
  kurse tashi mdel:
  you have given too much reputation last 24 hours.
  flm per mirkuptimin
  eh, sa e leht ishte jeta kur ishim femije

 13. #13
  Rend or Maratonomak Maska e estonica
  Antarsuar
  07-04-2006
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  34

  Dicka qe degjova te "Portokalli"

  Kur e pyet goca nenen se c'eshte dashuria kjo e fundit i thote (po e permbledh) se ka te beje shume me leke, dmth sa me i pasur te jete mashkulli aq me mire.
  Po mire i thote goca po ndjenjat, emocionet, etj?
  Eh, ja kthen e ema, ato jane vetem genjeshtra qe i krijuan komunistet per te na q*** falas.
  That's when you know you found somebody special. When you can just shut the f!@# up for a minute, and comfortably share silence.

 14. #14
  blessed are those who can give withowt remembering and take without forgetting

 15. #15
  ne vuajme se e dime c'fare duam, dhe duam pikerisht ate per te cilen vuajme

 16. #16
  i/e larguar Maska e Homza
  Antarsuar
  24-02-2006
  Vendndodhja
  Ne kat te siperm!
  Postime
  3,092
  O sa mire me qene Shiptar o hej, o hej, o hej.............30 Euro bileta me Lituanine o hej o hej o hej.....

 17. #17
  MULTUM IN PARVO Maska e Antipatrea
  Antarsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Gjithandej, por ne te njejten kohe, asgjekundi !
  Postime
  605
  Duaje atdhene si shqiptaret Ameriken
  Trimi i mire me shoqe shume
  Duaje atdhene si miza halene

 18. #18
  Guri i rende, ne vend te vet

  Shtepi moj shtepi, mu dukte varri si ti.

  keto te dyja me pelqejne shume.
  Ignore List: Snow~Drop 19. #19
  Shtati pyll e mendja fyell
  Ignore List: Snow~Drop 20. #20
  echo Maska e Dara
  Antarsuar
  30-11-2005
  Vendndodhja
  New York
  Postime
  694
  Floke gjate e mendje shkurter

Faqja 0 prej 19 FillimFillim 1210 ... FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Tironsit q skalitn shprehje n gjuhn e sotme shqipe
  Nga drini_n_TR n forumin Gjuha shqipe
  Prgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 22-12-2015, 04:01
 2. Prmeti i Edit'h Durhamit: Ndr vendet m t bukura n bot
  Nga dardajan n forumin Folklori shqiptar
  Prgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-06-2012, 17:49
 3. Ah, m ka mbrthyer vjeshta...
  Nga Xhexho n forumin Letrsia shqiptare
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 04-10-2006, 04:47
 4. Artet e Bukura t Shqipris
  Nga [A-SHKODRANI] n forumin Arti shqiptar
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-11-2005, 15:59

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •