Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  :::::****::::::
  Anėtarėsuar
  05-03-2003
  Mosha
  39
  Postime
  194

  Problem me ndryshimin e kohes ne status bar vetvetiu...

  Tungjateta

  Kam bere konfigurimin e ores me nje region, ku ta di une ishte default si casablanca me duket se ishte dhe e lashe ashtu sepse tregonte oren aq sa ishte por kur i jep ristart i fut nje ore qe eshte 3 ore para ... kompjuteri eshte i lidhur me internet....
  Me cilin region duhet te konfigurohet ora qe te punoje me oren e shqiperise???

 2. #2
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748
  Zgjidh GMT+1 qe eshte ora e Sarajevos,Zagreb,Shkup.Ora e atyre eshte njelloj me Shqiperine
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Tema tė Ngjashme

 1. Kur'ani dhe Bibla (Analizė)
  Nga Shpresmiri nė forumin Toleranca fetare
  Pėrgjigje: 84
  Postimi i Fundit: 31-07-2010, 11:45
 2. Ēėshtja Ēame
  Nga Eni nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 154
  Postimi i Fundit: 25-03-2005, 19:56
 3. Problem Solving
  Nga Zanė Kosove nė forumin Krijime nė gjuhė tė huaja
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 24-02-2003, 01:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •