Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3

Tema: Hungaria

 1. #1
  i/e larguar Maska e Lumnjani
  Anėtarėsuar
  15-08-2005
  Vendndodhja
  N'prag t'ardhmes
  Postime
  118

  Hungaria

  Budapesti


 2. #2
  i/e larguar Maska e Lumnjani
  Anėtarėsuar
  15-08-2005
  Vendndodhja
  N'prag t'ardhmes
  Postime
  118
  Tata n'afrėrsi tė Tatabanya-s


 3. #3
  i/e larguar Maska e Lumnjani
  Anėtarėsuar
  15-08-2005
  Vendndodhja
  N'prag t'ardhmes
  Postime
  118
  Tinhany (Liqeni Balaton)


Tema tė Ngjashme

 1. Shqipėria - Hungaria
  Nga ^_BIM_BUM_BAM_^ nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 28-03-2009, 17:54
 2. Arkivi i gazetės elektronike sportive: "FUTBOLLI"
  Nga no name nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 3100
  Postimi i Fundit: 06-09-2007, 05:28
 3. Austria dhe Hungaria toka ilire
  Nga alibaba nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 19-10-2006, 15:15
 4. Kolalicioni humbet edhe nje aleate: Hungaria terhiqet nga Iraku
  Nga [xeni] nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 07-11-2004, 05:37
 5. Calcio Mercato
  Nga SUPERSTAR_N1 nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 68
  Postimi i Fundit: 01-09-2002, 17:44

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •