Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 17
 1. #1
  Hold_my_pencil Maska e InF^jaM
  Antarsuar
  08-07-2004
  Vendndodhja
  Tirana
  Mosha
  39
  Postime
  144

  Wink Prshndetje rini

  Ja po bej dhe une Prezantimin tim

  Nick Name InF^jaM Emri "" Pushka "" Jam 22 Vjec Banoj dhe Lindur ne Tirone Me pak fjale Tironc Puro.

  "Jeta"


  Te Hypesh ne maje te Logaras dhe te hidhesh me parashute eshte Jete e re dhe te shfaqesh talentin tend Eshte nje kenaqesi shume e madhe!Nejse kam nderin me te madh qe bej pjese ne kete forum shpresoje ta kalojme bukur ketu .

  BoCja Tmershem LlOTa
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  
  {RiChMoNd}

 2. #2
  toXic Maska e ridy85
  Antarsuar
  17-10-2005
  Vendndodhja
  ITALY
  Mosha
  36
  Postime
  339
  esht e kot te them mirserdhe..ti paske qe ne 2004 ktu mer mik.....nejse vazhdo te bosh qejf........
  firm e?????......ahuuuuu pertokam !!!

 3. #3
  .. Maska e km92
  Antarsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanov
  Postime
  4,210
  Mire se erdhe kalofsh si te duash ti

 4. #4
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  33
  Postime
  2,551
  mir se erdhe
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 5. #5
  Perjashtuar Maska e ||xXx||
  Antarsuar
  22-07-2005
  Vendndodhja
  Mes Ferrit Dhe Parajses
  Mosha
  35
  Postime
  359
  Mir se u prezantove se mir se erdhe se themi dot

 6. #6
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  Mire se je prezantu...
  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


 7. #7
  Zemra Kumanoves Maska e Kumanovarja
  Antarsuar
  20-08-2004
  Vendndodhja
  Kam shetitur ane e mbane qe nga Shkodra ne Sarande ,Te gjitha vendet i kalova me e bukur KUMANOVA
  Postime
  146
  Mire se na gjete argetim te kendshem gjith te mirat.
  Ismet Jasharri yll epoke,
  Rreze drite vepra jote,
  Si vigan n shekuj rritesh,
  I pavdekshm n'zemr t'Shqipes

 8. #8
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  05-10-2004
  Vendndodhja
  Greqi
  Postime
  1,600
  Mire se erdhe edhe mire se na gjete

 9. #9
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241
  Mir se na erdhe kalofsh sexy
  #VamosArgentina

 10. #10
  apkene... Maska e Arbresha
  Antarsuar
  12-03-2003
  Vendndodhja
  Underneath the tears of the Sun...!!!
  Postime
  260
  Mire se erdhe...

 11. #11
  Tacko_Latifi
  i/e ftuar
  Edhe un ashu them muhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e BENI_VLONJATI
  Antarsuar
  21-06-2005
  Vendndodhja
  Vlore
  Mosha
  35
  Postime
  11
  Mire se erdhe,dhe ja kalofsh mire..!
  Jam Krenar qe jam VlonjaT

 13. #13
  ** ParT oF mY LiFe ** Maska e LoveLyBruneTT
  Antarsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  *** Same plaCe I was Last niGht ***
  Postime
  805
  Welcome have fun
  ****************************************

 14. #14
  kurr s'do ta kuptosh Maska e hope_thebest
  Antarsuar
  06-02-2006
  Vendndodhja
  n nj shtpi t vogl
  Postime
  64
  Ja kalofsh mire.
  Ti m ke br magji, se nuk ka mundsi t t dua kaq shum un ty!!

 15. #15
  I ♥ Tetova Maska e Albanian^Boy
  Antarsuar
  15-02-2006
  Vendndodhja
  Tetov/Ilirid
  Postime
  501
  Mir se erdhe ja kalofsh sa ma mir ne Forumin Shqipetar
  El Real Madrid, campen de Liga 2007/08.

 16. #16
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Antarsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,893

  Cool

  Citim Postuar m par nga ridy85
  esht e kot te them mirserdhe..ti paske qe ne 2004 ktu mer mik.....nejse vazhdo te bosh qejf........

  Me MIre Vone Se Kurr..

  Mire Se Erdhe ne Forum
  Feel the pump √

 17. #17
  Hold_my_pencil Maska e InF^jaM
  Antarsuar
  08-07-2004
  Vendndodhja
  Tirana
  Mosha
  39
  Postime
  144

  Smile Shume Flm

  Te gjitheve e keni Bo si burrat qy te gjithe si nuk hydhi na nje na nje lek po vetem pershendetje ajdeeee nejse nejse
  DJ-GABRIELE e ke myt fare ti lale qeke bo rende si puna ime kur ke bere postimin lool "Mos Bo Llafe"
  Tacko_Latifi Ti paske qene Over fare me keq se DJ-GABRIELE lol

  Gocat e kane ne vencanti PuC pUC :P
  {RiChMoNd}

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •