Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 32
 1. #1

  Prezentimi im - KuGjoMan ->>>

  Mirė se ju gjeta tė gjithėve, pėrshėndetje pėr tė gjithė lexuesit gjithėashtu edhe stafin udhėheqės tė ForumitShqiptar!

  - Quhem Kujtim Gjokaj, njihem nė internet me nickname: KuGjoMan
  - Jam djal 17 vjeēarė
  - Momentalisht banoj nė Mal tė Zi, Malėsi, Tuz, Dinoshė
  - Kam lindur nė Podgoricė
  - Jam nxėnės nė shkollėn e mesme "25 Maji" nė Tuz nė vitin e 3-tė (III)
  - Hobet e mija janė Muzikė, Internet, Sport, Shetitje dhe shumė tė tjera...
  - Dėshiroj tė bėhėm njė biznismen i fortė!
  - ForumiShqiptar nė pėrgjithėsi mė pėlqen shumė, dėshiroj tė vizitoj gjitha faqe qė ndodhėn nė forum, gjithashtu tė komentoj nė temat e forumit...
  - Pėrshėndes tė gjithė...

  Ju faleminderit...!
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  -

 2. #2
  [duke luajtur futboll] Maska e Adriano-10
  Anėtarėsuar
  06-08-2005
  Vendndodhja
  Stadium........ Grupi: Tetova Clan
  Postime
  305
  Mire se vjen KuGjoMan, emer teper interesant!

  Suksese ne karrieren tende bisnesore
  Punėn e sotme mos e lėr pėr nesėr...shtyje sa tė mundesh...

 3. #3
  Mirë se ju gjeta Adriano-10, dhe faleminderit për kompliment - gjithashtu
  -

 4. #4
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Anėtarėsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  Mire se erdhe ....Ja kalofsh sa me mire mes nesh
  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


 5. #5
  GoLdEn BoY Maska e Wind_of_Change
  Anėtarėsuar
  23-12-2005
  Vendndodhja
  atu ku ndodhen tifozet e italise
  Postime
  251
  Mire se erdhe.
  Ishallah te ecen biznesi.

 6. #6
  __SwEeT_GirL__, Wind_of_Change, cubanezi thanks, thanks, thanks..., mirė se ju gjeta!
  -

 7. #7
  AlbxTeam INC Maska e KoRn_
  Anėtarėsuar
  15-04-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  37
  Postime
  50

  Smile

  Mire Se Erdhe KuGjoMan Kalofsh Sa Me Mire Midis Nesh.

 8. #8
  flmd, mirë se ju gjeta!
  -

 9. #9
  wWw.WebShqip.Com Maska e vodafone_1
  Anėtarėsuar
  11-05-2004
  Vendndodhja
  Italy Torino
  Mosha
  38
  Postime
  189
  Mire se erdhe e ja kalofsh sa me mire

 10. #10
  BASTARDODENTRO Maska e reni00
  Anėtarėsuar
  04-12-2002
  Vendndodhja
  * jetoje jetėn sic e di unė :-) *
  Mosha
  39
  Postime
  805
  Mire se erdhe dhe ja kalofsh bukur

 11. #11
  reni00 & vodafone_1, faleminderit e mirė se ju gjeta!
  -

 12. #12
  123456.... Maska e FsHaTaRi
  Anėtarėsuar
  20-07-2002
  Vendndodhja
  Hollywood Profesioni : SuperStar
  Postime
  483
  Mrsdh man
  B

 13. #13
  .. Maska e km92
  Anėtarėsuar
  24-08-2005
  Vendndodhja
  Kumanovė
  Postime
  4,210
  Mire se erdhe kalofsh sa me mire ;D

 14. #14
  Faleminderit, mirė se ju gjeta!
  -

 15. #15
  MiLaNisT Maska e sLimShady
  Anėtarėsuar
  22-04-2004
  Vendndodhja
  Shif ka mrapa m'ke
  Mosha
  38
  Postime
  1,116
  KUgjoman mir se erdhe
  M&M

 16. #16
  Ēapkene... Maska e Arbresha
  Anėtarėsuar
  12-03-2003
  Vendndodhja
  Underneath the tears of the Sun...!!!
  Postime
  260
  Mir se erdhe...

 17. #17
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  32
  Postime
  1,770
  mir se mgjete

 18. #18
  "Nė fillim ishte Fjala" Maska e toni77_toni
  Anėtarėsuar
  09-09-2005
  Vendndodhja
  Kosovė
  Postime
  4,534
  Citim Postuar mė parė nga Arbresha
  Mir se erdhe...
  Pershendetje Arbresha!

 19. #19
  Citim Postuar mė parė nga sLimShady
  KUgjoman mir se erdhe
  Mirė se ju gjeta

  Citim Postuar mė parė nga Arbresha
  Mir se erdhe...
  mirė se tė gjjeta...

  Citim Postuar mė parė nga MiLaNiStE
  mir se mgjete
  mirė se ju gjeta tė gjithėve gjithashtu edhe tyyy!

  toni pėrshėndetje, e mirė se ju gjeta!
  me respekt: KuGjoMan
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Macho : 08-02-2006 mė 18:51
  -

 20. #20
  Mbremja Matures Maska e PrettY_EL
  Anėtarėsuar
  14-11-2002
  Postime
  200
  mir se erdhe

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. prezentimi
  Nga km92 nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 12-09-2005, 11:29
 2. Prezentimi Im!
  Nga KrAlI nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 29-10-2004, 06:45
 3. Flash nga Tregu Ditor Shqiptar >>>
  Nga huggos nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 26-06-2003, 04:20
 4. Qender Informacioni >>> BURSA DHE KAMBIZMI NE BOTE
  Nga Estella nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-03-2003, 22:23
 5. Prezentimi I Parė
  Nga Mimoza UK nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 03-02-2003, 14:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •