Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 32 prej 32
 1. #21
  flmd, mirë se të gjeta!
  -

 2. #22
  kaq MirËpritje, Kaq Dashuri, Skam Dit QË Do TË Gjej NË Forum
  Rrnoft Kombi Shqiptar NË Krejt BotË!
  -

 3. #23
  ▒[JuL]▒ Maska e Macho
  Anėtarėsuar
  05-01-2003
  Vendndodhja
  Me Shpirt ne TIRANE
  Postime
  322
  Mire se erdhe ne forum
  ஐ███▓▒ -=][.. _| |_| |_ | ..][=- ▒▓███ஐ

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Nice_Boy
  Anėtarėsuar
  25-01-2004
  Vendndodhja
  Larg vendlindjes i pa shpi..
  Postime
  4,221
  Bro mire se u presentove ketu.

  Ja kalofeshim mire pra..

  Gjith te mirat.
  Mė gėnjeu pasuria, jeta vrap mė iku shpejt dhe u thinja u dergja u plaka nė dhe tė huaj do tė vdes..

 5. #25
  At'qivia Maska e Flori
  Anėtarėsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiranė, Albania
  Mosha
  34
  Postime
  2,551
  mir se erdhe kugoman
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e swat
  Anėtarėsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  Prapa DiEllIT
  Mosha
  39
  Postime
  618
  mire se erdhe

 7. #27
  Creator Spiritus Maska e Dito
  Anėtarėsuar
  02-04-2004
  Vendndodhja
  Ne Bahēen time
  Postime
  3,883
  Mireseerdhe.

  Dito.

 8. #28
  Citim Postuar mė parė nga GjIlAnAsI_cSi
  Bro mire se u presentove ketu.

  Ja kalofeshim mire pra..

  Gjith te mirat.
  U prezentova kėtu se thaē se po mė lajmėrohet ndonjė ēikė! HAHA (j/k)

  Mirė se ju gjeta tė gjithėve
  -

 9. #29
  RebeL AnGeL /IrC STaFF Maska e angel_guy
  Anėtarėsuar
  04-08-2002
  Vendndodhja
  Hic
  Postime
  322
  KUgjoman mire se na gjete .
  DasHuRia PerBeheT NgA dY PjeSe NdJeNjaT DhE PreKjA

 10. #30
  Larguar Maska e GrifshA_
  Anėtarėsuar
  21-02-2005
  Postime
  361
  kalofsh bukur ne kete forum
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 11. #31
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-03-2003
  Postime
  10,241

  Thumbs up

  Mir Se Na erdhe ne Mesin Tone!
  #VamosArgentina

 12. #32
  Perjashtuar Maska e romeoOOO
  Anėtarėsuar
  27-08-2005
  Postime
  1,542
  Mire se erdhe! Kalofsh bukur ne forum!

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema tė Ngjashme

 1. prezentimi
  Nga km92 nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 12-09-2005, 11:29
 2. Prezentimi Im!
  Nga KrAlI nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 24
  Postimi i Fundit: 29-10-2004, 06:45
 3. Flash nga Tregu Ditor Shqiptar >>>
  Nga huggos nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 26-06-2003, 04:20
 4. Qender Informacioni >>> BURSA DHE KAMBIZMI NE BOTE
  Nga Estella nė forumin Ekonomi & biznes
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-03-2003, 22:23
 5. Prezentimi I Parė
  Nga Mimoza UK nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 03-02-2003, 14:07

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •