Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 30
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e B|nDu
  Antarsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Atje ku sta pret menja
  Mosha
  34
  Postime
  22

  Cool Bëni pak vend edhe për mua

  pershendetje te gjitheve un jam taulanti.Jam 18 vjec dhe banues ne dr.Jam maturant ne shkollen e mesme 'Naim Frasheri' ne DR.Me peqen shume te luaj basket dhe te merrem me kompiutera.Punoj ne nje net timin ne dr dhe jam beqar shyqyr zotit shpresoj tia kalojme sa me mire ne shoqeriine e njeri tjetrit
  kam vene dhe nje foto time se ksuhedi dalim te njoftem me nanjonin :P
  hajt tung se do degjohena
  Fotografit e Bashkngjitura Fotografit e Bashkngjitura  

 2. #2
  i/e regjistruar Maska e CooL_Djale
  Antarsuar
  11-11-2005
  Vendndodhja
  Prishtine:D
  Postime
  59
  Mire se erdhe,,,suksese
  Gjdo gje e ktheva ne vendin e vete...

 3. #3
  i/e larguar Maska e barty
  Antarsuar
  04-02-2006
  Vendndodhja
  italy ambulant europe
  Postime
  16
  Péshéndetie dhe kalofsh mir:

 4. #4
  i/e larguar Maska e Found
  Antarsuar
  12-12-2005
  Vendndodhja
  In my personal Hell...
  Postime
  71
  hajt urime, mirseerdhe dhe na thuj si do te te pagezojme.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  06-01-2006
  Postime
  28

  Smile

  Taulant miresenaerdhe.
  Forca Durresi.

 6. #6
  Pershendetje O Taulant
  Mire Se Erdhe Midis Nesh.suksese Ne Mature
  "MY LOVE IS YOUR LOVE AND YOUR LOVE IS MY LOVE"

 7. #7
  i/e regjistruar Maska e B|nDu
  Antarsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Atje ku sta pret menja
  Mosha
  34
  Postime
  22
  Citim Postuar m par nga theodora*
  Pershendetje O Taulant
  Mire Se Erdhe Midis Nesh.suksese Ne Mature
  thnx yllo rrofsh per urimin

 8. #8
  Kercimtari numer NJO Maska e cool_dancer
  Antarsuar
  03-08-2003
  Postime
  179
  Mire se erdhe Taulant dhe kalofsh bukur
  June 16, World cup 1st round: ARGENTINA-surbia 6:0

 9. #9
  AlbxTeam INC Maska e KoRn_
  Antarsuar
  15-04-2005
  Vendndodhja
  Elbasan
  Mosha
  37
  Postime
  50
  Mire Se Erdhe Dhe Kalofsh Mire Midis Nesh.

 10. #10
  Rising Star and Legend Maska e Davius
  Antarsuar
  20-04-2003
  Vendndodhja
  Underground
  Mosha
  38
  Postime
  11,960
  Mire se vjen ne forum.
  Caste te kendshme ne mesin tone
  My silence doesn't mean I am gone!

 11. #11
  GoLdEn BoY Maska e Wind_of_Change
  Antarsuar
  23-12-2005
  Vendndodhja
  atu ku ndodhen tifozet e italise
  Postime
  251
  Mire se erdhe.
  Nga nje durrsak por qe eshte ke Gjergji.
  Ja kalofsh mire.

 12. #12
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  31-01-2006
  Postime
  19

  miserdhe taulant

  miserdhe dhe miresenagjete ne kete forum te larmishemn
  uroj tja kalosh sa m,e mire ketu me ne dhe te uroj suksese ne shkolle gjithashtu.

 13. #13
  PimpetT (paj ) ;) Maska e __SwEeT_GirL__
  Antarsuar
  18-09-2005
  Vendndodhja
  somewherE
  Postime
  576
  Mire se erdhe Taulanti ....

  Qeke durrsak se bejbo muve ...

  Nejse bofsh qejf ktu
  * I DiDnT asK 2 B AlbaNiaN...I JuSt GoT LuckY ♥ *

  CrosiN Da Dead LiNe...Y


 14. #14
  BASTARDODENTRO Maska e reni00
  Antarsuar
  04-12-2002
  Vendndodhja
  * jetoje jetn sic e di un :-) *
  Mosha
  39
  Postime
  805
  Mire se erdhe dhe ja kalofsh bukur

 15. #15
  wWw.WebShqip.Com Maska e vodafone_1
  Antarsuar
  11-05-2004
  Vendndodhja
  Italy Torino
  Mosha
  38
  Postime
  189
  LoooooooooooooooooooooooooooL

  Per gjumesh paske dale re dele :PPPPPPPppppp

  Nejse mire se erdhe e ja kalofsh sa me mire lale

 16. #16
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-09-2002
  Vendndodhja
  Myslym Shyri
  Mosha
  38
  Postime
  645
  Taulant mireserdhe patriot, ca bohet ke naimi lal?

 17. #17
  At'qivia Maska e Flori
  Antarsuar
  12-03-2004
  Vendndodhja
  Tiran, Albania
  Mosha
  33
  Postime
  2,551
  /me thot me u fry me rrall se jena shum edhe smbijetohet dot

  mir se erdhe
  Femra ne Sex:
  Akmerikanka: o yes o yes
  Gjermanja: ja gut ja gut
  Shqiptarja: "mos i trego kerkujt"

 18. #18
  Resistant!!!! Maska e Klevi
  Antarsuar
  01-11-2004
  Vendndodhja
  Durres
  Mosha
  35
  Postime
  220
  Mire se erdhe !
  Ndryshuar pr her t fundit nga White_Angel : 11-02-2006 m 21:36
  It's nice to be important, but it's more important to be nice...!

 19. #19
  i/e regjistruar Maska e B|nDu
  Antarsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Atje ku sta pret menja
  Mosha
  34
  Postime
  22
  Citim Postuar m par nga Fiona
  Taulant mireserdhe patriot, ca bohet ke naimi lal?
  ic ca te bohet ja me shume munime mezi e hoqem qafe vezikon shyqyr zotit

 20. #20
  i/e regjistruar Maska e B|nDu
  Antarsuar
  27-10-2005
  Vendndodhja
  Atje ku sta pret menja
  Mosha
  34
  Postime
  22
  Jashte teme!
  Ndryshuar pr her t fundit nga White_Angel : 11-02-2006 m 21:37

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Si i njoha Nanon dhe Berishn.
  Nga BlueBaron n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 23-01-2008, 19:21
 2. Fjalori latin-shqip i Frank Bardhit
  Nga King_Gentius n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-01-2006, 23:46
 3. D'Alema per Kosoven
  Nga Brari n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-01-2006, 08:43
 4. Maskrat greke mbi amet
  Nga alibaba n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-12-2005, 16:43
 5. Raporti i Kai Aides për Kosovën në OKB
  Nga Harudi n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-10-2005, 17:59

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •