Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 51
 1. #21
  Wilma Maska e xhuliana
  Anėtarėsuar
  15-12-2006
  Vendndodhja
  Emilia-Romagna
  Postime
  824
  ky fejzullalu eshte kot njihere...sa per te shtuar numrin e kengetareve....po mo keq se ai shpati nuk eshte.....se shpati eshte akoma me kot...

 2. #22
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  34
  Postime
  1,277
  Citim Postuar mė parė nga xhuliana
  ky fejzullalu eshte kot njihere...sa per te shtuar numrin e kengetareve....po mo keq se ai shpati nuk eshte.....se shpati eshte akoma me kot...
  E ke gabim shume gabim. Ermali eshte 1-sh
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 3. #23
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  34
  Postime
  1,277
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 4. #24
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  34
  Postime
  1,277

  Thumbs up Yepp

  Ermal Fejzullahu - Pse pėlqehem nga vajzat?

  Jashtė skenės Ermal Fejzullahu ėshtė njė djalė i thjeshtė dhe i zakonshėm si gjithė tė tjerėt. Jeta e tij e pėrditshme nuk ka asnjė dallim nga jeta e bashkėmoshatarėve kosovarė, pėrveē orėve qė kalon nė studio pėr tė regjistruar kėngė. Nxėnės nė vitin e katėrt tė Kolegjit Amerikan nė Prishtinė, shumė shpejt Ermalit do t’i duhet tė vendosė edhe drejtimin qė do tė marrė nė jetė. Nėse do tė vazhdojė tė merret me kėngėn dhe ta bėjė profesion tė vetėm, apo do tė mendojė tė vazhdojė studimet nė njė tjetėr degė dhe kėnga le tė mbetet pasion. Orėt e tij tė lira nė Prishtinė, pėrveē muzikės Ermali gjen kohė t’ia dedikojė edhe sportit. “Kohėn e lirė e kaloj si gjithė rinia nė Prishtinė. Merrem pak me sport. Pėlqej veēanėrisht futbollin”, tregon kėngėtari.


  Nė fillim i kėndoi ēikės sė Prishtinės, por pastaj kuptoi qė duhej t’i kėndonte edhe gocės sė Tiranės. Sepse nė tė vėrtetė Ermal Fejzullahu nuk bėn asnjė diferencim midis Tiranės dhe Prishtinės, ndonėse ėshtė lindur dhe rritur nė Kosovė. Pėr mė tepėr ėshtė njė nga ata kėngėtarė qė dallohet pėr numrin e madh tė fanseve femra, e madje edhe nė forumet e ndryshme nė internet emri i tij lakohet gjithmonė e mė tepėr nga adhurueset vajza, ndaj tė kėnduarit pėr to duhet tė jetė edhe njė detyrim moral pėr 18-vjeēarin. Nė fillimet e tij me muzikėn emri i Ermalit u lidh ngushtė me atė tė babait tė tij, Sabri Fejzullahu, por duke fituar pėrvojė dhe pjekuri artistike, djali nga Prishtina arriti tė krijojė identitetin e vet, ndonėse nuk e mohon faktin, qė hapat e parė i ka hedhur me ndihmėn e tė atit. Dikur i pranishėm shumė shpesh nė Shqipėri, kohėt e fundit duket se i ka munguar kryeqytetit shqiptar dhe jetės sė natės, protagonist i sė cilės ka qenė vazhdimisht. I komentuar shpesh pėr marrėdhėniet e tij me vajzat Ermali pohon se nuk ėshtė ndjerė asnjėherė i dashuruar nė jetė dhe gjithēka qė flitet apo shkruhet rreth tij nuk ka baza vėrtetėsie.


  Dikur ke qenė shpesh protagonist i jetės sė natės nė kryeqytet. Cila ėshtė arsyeja qė tashmė nuk tė shohim kaq dendur?
  Sepse kam qenė shumė i impenjuar nė koncerte dhe aktivitete tė ndryshme nėpėr diasporė. Nė Londėr, Zvicėr, Gjermani. Kudo ku jemi tė shpėrndarė ne shqiptarėt. Axhenda ime ka qenė vėrtet e ngjeshur dhe nuk kam pasur kohė tė shkėputem pėr pak argėtim.

  Shkėputjet e tua nga Prishtina nė Tiranė janė gjithmonė pėr t’u argėtuar?
  Tė them tė drejtėn nė Tiranė mė pėlqen ta bėj jetėn e natės dhe tė gjej vend pėr t’u kėnaqur, sepse nė Prishtinė nuk mė mbetet koha, ndaj shkoj nė Shqipėri i shfrytėzoj kėto momente. Mė pėlqen jeta e natės atje.

  Me ēfarė ėshtė duke u marrė Ermali aktualisht?
  Pėr momentin jam vetėm duke u ēlodhur. Sapo dola nga festivali “Kėnga magjike”, ku mora njė kėnaqėsi tė veēantė dhe pasi tė bėj pak pushim, do tė vijoj punėn. Jam duke realizuar dy kėngė tė reja, tė cilat do tė dalin me rastin e festave tė fundvitit, ndėrsa nė janar do tė filloj albumin tim tė tretė, qė mendoj se do tė dalė nė gusht tė vitit tė ardhshėm.

  Meqė prekėm pak aktivitetin e fundit, ku ti ishe nė Shqipėri, festivalin “Kėnga magjike”. Dole i kėnaqur nga ēmimi qė more aty, apo prisje mė shumė?
  Pėr mua ka rėndėsi qė kėnga tė pėlqehet nga publiku dhe tė fitojė duartrokitjet e tij. Mendoj se kėtė e kam arritur.

  Ku fiton mė shumė duartrokitje nė Prishtinė, apo nė Tiranė?
  Nuk dėshiroj tė bėj diferencime, sepse mua mė duken njėlloj si Prishtina edhe Tirana. Eshtė e vėrtetė qė jam lindur nė Prishtinė dhe atje kam gjithė rrethin tim shoqėror, miqtė, tė afėrmit dhe njerėzit qė mė njohin si Ermalin e vogėl, dikur njė fėmijė shumė i shėndoshė. Atje kam marrėdhėnie tė tjera, ndėrsa nė Tiranė mė kanė njohur si njė djalė tė rritur, megjithatė unė e vlerėsoj publikun dhe adhuruesit e mi. Shoh qė nė tė dy vendet kam adhurues dhe njerėz qė mė duartrokasin.

  Po nė faqet e gazetave, ku e sheh se pėrflitesh mė shumė nė Tiranė apo nė Prishtinė?
  Nė Tiranė shkruhet mė shumė.

  Janė tė vėrteta apo tė pavėrteta ato qė shkruhen nė lidhje me ty?
  Ka tė vėrteta, por ka edhe thashetheme pa bazė.

  Pėr shembull, cili ėshtė thashethemi mė i ēuditshėm qė ke lexuar?
  Kam lexuar se kam pasur lidhje me Greta Koēin.

  Pse, nuk ėshtė e vėrtetė kjo?
  (qesh) Ajo ėshtė shumė e vogėl. Pastaj unė e kam thėnė qė kur tė dashurohem me njė vajzė nuk do e zgjas hiē, por do e marr pėr grua.

  Pra, kjo do tė thotė se deri tani nuk je dashuruar me asnjė vajzė?
  Pėr fat tė mirė deri tani nuk jam dashuruar me asnjė vajzė... (qesh)

  Je cilėsuar si njė prej kėngėtarėve me mė shumė fanse femra. A ndjehesh ndonjėherė i bezdisur prej tyre?
  Jo. Adhuruesit janė ata qė e mbajnė kėngėtarin nė jetė dhe nė skenė. Atė qė mė adhuron mua, e dua dhe e adhuroj dy herė mė shumė. I respektoj fansat e mi dhe kur mundem iu pėrgjigjem mesazheve tė tyre. Eshtė publiku ai qė e mban kėngėtarin.
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Bl3ri : 12-04-2007 mė 07:51 Arsyeja: Vendosa nje foto
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 5. #25
  ~*---LEPURUSHKE---*~ Maska e 100% BRUNE-BABY
  Anėtarėsuar
  07-04-2007
  Vendndodhja
  Nuk eshte puna jote!E more vesh?????
  Mosha
  31
  Postime
  168
  O Zot Ermali eshte yylllllllllllllllllllllllllllll!
  Eshte shpirt eshte si rrush!
  Une eadhuroj e adhuroj e adhuroj!
  Kam dhe vellain qe i ngjet shume(eshte cik me i mire vellai im)po prape ngjajne shume!
  Kane te njejten moshe!
  Ermali the best padyshim!
  DEUTSCHLAND & LUKAS PODOLSKI=NUMBER 1

 6. #26
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  34
  Postime
  1,277
  Xhiro nė Tiranė, jetė nate nė Shkodėr

  Nuk kishte si tė mos tėrhiqte vėmendjen e kalimtarėve, ndėrsa kalonte nė rrugėt e bllokut me njė makinė luksoze. Kėngėtari nga Prishtina, Ermal Fejzullahu, ka dhuruar pėr shumė nga qytetarėt e Tiranės njė shfaqje jo tė zakonshme, tė paktėn sa u pėrket kėngėtarėve shqiptarė. Nė timonin e njė makine Volkswagen, kabriolet, me ngjyrė gri, prodhim i vjetėve tė fundit, Ermali ka fituar jo pak vėmendjen e banorėve tė Tiranės, ndėrsa kalonte rreth orės 14:00 nga "Libri Universitar" pėr nė brendėsi tė bllokut. Dhe natyrisht ato qė kanė pėrfituar mė shumė nga kjo skenė, kanė qenė vajzat, qė dihet tashmė se janė adhurueset kryesore tė Ermal Fejzullahut, jo vetėm nė Shqipėri, por edhe nė Kosovė dhe diasporė. Sė bashku me Ermalin, nė makinė ka qenė edhe njė shok i tij dhe me sa duket tė dy djemtė i kanė shijuar ditėt e ngrohta tė Tiranės. Mėsuam se Ermal Fejzullahu ndodhet nė Shqipėri, i ftuar pėr tė qenė kėngėtar protagonist nė promovimin e lokalit "Fontana" nė qytetin e Shkodrės. "Fontana" ėshtė njė prej lokaleve mė luksozė, i vendosur nė qendėr tė qytetit verior, dhe natyrisht kjo ka qenė njė mundėsi e mirė edhe pėr Ermalin, pėr tė qenė pranė fansave tė tij shkodranė nė njė festė qė ka
  nisur mbrėmjen e sė premtes pėr tė zgjatur deri nė orėt e para tė mėngjesit. Gjatė gjithė mbrėmjes sė djeshme, e cila ka vazhduar deri nė orėt e para tė mėngjesit, nė lokalin "Fontana" nuk ka reshtur pėr asnjė moment festa nga tė rinjtė e shumtė qė e kishin mbipopulluar.
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 7. #27
  Mua me peqejne kenget , "Nje fjale" dhe "Vajza nga tirana"
  Keyboard not found .... press any key to continue!

 8. #28
  Evidenca Maska e RaPSouL
  Anėtarėsuar
  09-03-2006
  Vendndodhja
  Tetovė
  Postime
  17,463
  Duhet te ndroj profesionin te behet Berber
  Sui generis

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Eve
  Anėtarėsuar
  20-06-2002
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  1,152
  mua me pelqen kenga zemerushe
  Lost time is never found again.
  -Benjamin Franklin-

 10. #30
  Me pelqejn kenget e Ermalit sidomos kenga
  ''Vetem Vet''
  Si kengetar eshte i mire por nga paraqitja nuk eshte gje lol.
  Ľųšŧ ļŋ Ťħųūġħŧ

  나는 당신이 정말 싫어

 11. #31
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  34
  Postime
  1,277

  Vajza suluni - ERMAL FEJZULLAHU : Fal zotit jam i lirė, jo i dashuruar

  Sekretet e kėngėtarit kosovar: “Garderobėn ma blejnė prindėrit”


  Absolutisht mjaft i pėlqyer nga vajzat, qofshin kėto kosovare apo shqiptare, shumė i dhėnė pas kėngės pa lėnė mėnjanė edhe studimet. Ermal Fejzullahu nė kėtė intervistė rrėfen angazhimet e tij nė ēdo album qė realizon duke u kujdesur nė maksimum pėr detajin mė tė vogėl si dhe rrugėn qė ndjek drejt suksesit. Jeta private ėshtė ajo qė e preokupon mė pak duke dashur tė qėndrojė i lirė, jo nėn shoqėrinė e ndonjė vajze simpatike edhe pse kėto tė fundit nuk janė tė pakta qė ėndėrrojnė ta kenė
  pranė....

  Kėnga juaj e fundit u kthye nė njė hit kėtė verė. Kujt i thotė Ermali
  “E shkuar e harruar”?


  Jo vetėm kėnga “E shkuar e harruar” por tė gjitha kėngėt e mia nuk
  kanė tė bėjnė aspak me jetėn time private kėshtu qė unė thjesht mundohem vetėm t’u jap maksimumin tim dhe t’i interpretoj sa mė mirė qė mundem.

  Je tip qė kur i kthen shpinėn dikujt e harron pėrgjithnjė apo tė m-beten kujtimet e mira?

  Nuk mė ka ndodhė qė t’i kthej
  shpinėn dikujt nė qofte se faji ka
  qenė i imi, por nėse mė humb besimi
  tek dikush s’behet fjalė qė tė
  kem kontakt ashtu si kam pasur mė
  parė.

  Veē kėtij hiti, tashmė nė treg
  keni hedhur edhe njė klip tjetėr,
  si ia arrini tė realizoni kaq
  shpesh klipe?


  Preferoj qė tė realizoj klipe duke
  qenė se ėshtė njė marketing i mirė
  pėr kėngėn dhe i jep mė tepėr emocion
  etj. Nė ēdo album timin kam
  patur nga dy ose tre videoklipe tė
  realizuara.
  Mendoni qė -me anė tė klipeve
  do tė jeni mė i preferuar pėr
  publikun, apo ėshtė mėnyra mė
  e lehtė pėr tė bėrė njė album?

  Deri tani kam realizuar tre albume
  dhe gjithė punėn qė e bėj pa
  kursyer asgjė, e bėj pėr tė realizuar
  njė tė tillė, qė mendoj se ėshtė shtyllė
  pėr njė kėngėtar, pra pėrmbledhja
  e kėngėve tė mira. Kurse
  klipet ashtu sikurse e theksova mė
  lart mė ndihmojnė pėr gjėra tė
  tjera.
  Kė e konsideroni konkurent
  tė fortė, nė kuptimin e
  mirė tė fjalės?

  Gjithė tregu muzikor ėshtė
  konkurencė, dhe kjo mė ndihmon
  mė shumė sepse mundohem tė
  punoj edhe mė shumė pėr tė arritur
  sukses tė mėtejshėm.
  Cili ėshtė personi qė iu
  mbėshtet mė shumė nė punė,
  pėrveē prindėrve qė i keni pėr-mendur shpesh?

  Po sigurisht qė prindėrit mė ndihmojnė
  shumė, menaxheri im Jeton
  Dautaj, daja im Hysi dhe shoku
  i jetės Malėsori.
  Shpenzoni shumė pėr klipet,
  veshjet e tė tjera gjėra qė
  nevojiten pėr punėn?

  Shpenzoj pėr klipet. Pėr profesion
  shpenzoj shumė kurse nė jetėn
  e pėrditshme nuk shpenzoj shumė.
  Garderobėn ma blejnė prindėrit
  gjithmonė.
  E vazhdon shkollėn, keni
  kohė tė lirė pėr tė studiuar?

  Kam pėrfunduar shkollėn e mesme
  amerikane dhe studimet e larta
  mendoj t’i vazhdoj nė Fakultetin e
  Ekonomisė nė degėn e Marketingut.
  Ēfarė po bėn aktualisht, pas
  p e r i u d h ė s s ė n g j e s h u r
  tė verės?

  Vėrtet ka qenė njė periudhė
  shumė e ngjeshur nė vere kėshtu
  qė momentalisht jam i angazhuar
  fundjavave nėpėr diasporė, kurse
  ditėt e tjera merrem me sport e me
  gjėra qė mė bėjnė mua tė ndihem
  mire.
  Adhuruesve padyshim ju intereson
  ana e fshehtė qe ju dini
  ta ruani mire, por qarkullojnė
  fjalė qė keni njė tė dashur me
  emrin Saranda, mund tė na
  flasėsh mė shumė pėr tė?

  Nuk ėshtė aspak e vėrtete se kam
  njė tė dashur. Tė them tė drejtėn
  tani po e dėgjoj pėr herė tė parė
  kėtė. Unė jam i lire, falė zotit dhe
  ende nuk kam tė dashur.
  Dilni gjatė mbrėmjeve me miq
  apo e keni kohėn tė kufizuar?

  Nuk i preferoj shumė daljet ne
  orėt e vona dhe sigurisht unė jam
  shumė i zėnė dhe me punė tė ngjeshur.
  Ke shumė adhurues nė Shqipėri,
  si e ndjen veten kur je
  para tyre?

  Kam pasur shumė ēaste tė mira
  kur kam kėnduar nė Shqipėri, mbaj
  mend nė fillim kur dola nė skenė pėr
  herė tė parė nė Tiranė kam pėrjetuar
  emocione tė paharruara por s’duhet
  harruar se nė pėrgjithėsi publiku shqiptar
  si nė Kosovė ashtu edhe nė
  Shqipėri janė shumė tė zjarrte dhe
  shumė shumė tė mirė.
  Kėshtu qė
  ndihemi mirė kudo para tyre.
  Dhe sė fundi, cilat janė planet
  afatshkurta, do tė angazhoheni
  nė fushatat elektorale?

  Jam duke punuar dy kėngė tė reja
  tė cilat shpresoj se nė fund tė kėtij
  viti do jenė nė duart e adhuruesve
  tė mi, kurse nė fushatė nuk mendoj
  se do te kėndoj meqenėse
  politika nuk mė intereson shumė.
  Unė e dua artin dhe tė gjithė ata
  q ė e p ė l q e j n ė m u z i k ė n t i m e ,
  prandaj nuk bėj muzikė pėr arsye
  tė tjera.
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 12. #32
  Manchester Maska e -Alda-
  Anėtarėsuar
  13-07-2007
  Vendndodhja
  London
  Postime
  646
  Ermali eshte kengetari im i preferuar

  Kendon shume bukur dhe te gjitha kenget i ka te bukura
  м'вι вυzė ėѕнтė иנė ρυтнנє, м'вι ѕнριят ėѕнтė иנė νєтмι. נαм вσтα ρα ємėя, кυя ρяαиė мєנє ѕ'נє тι.

 13. #33
  Perjashtuar Maska e _Matrix_
  Anėtarėsuar
  07-06-2007
  Vendndodhja
  Paris
  Mosha
  37
  Postime
  489
  sme pelqen fare as ermali as shpati jan shum koercial bejn videoklipe jo terheqese vetem tekstet kan te bukura por nuk kan nderthurje te mir me muziken ermal fejzullahu te bej ca prova per zerin se i dridhet shum

 14. #34
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  34
  Postime
  1,277
  Citim Postuar mė parė nga chamillionare Lexo Postimin
  sme pelqen fare as ermali as shpati jan shum koercial bejn videoklipe jo terheqese vetem tekstet kan te bukura por nuk kan nderthurje te mir me muziken ermal fejzullahu te bej ca prova per zerin se i dridhet shum
  Taman puna me tpelqy edhe ty, ai nuk don djem don qika
  Zerin e ka taman per kengetar edhe i bukur eshte, ai eshte i rri ende tash formohet si personalitet.
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 15. #35
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-09-2007
  Vendndodhja
  Nė Kosoven e pa Rrym...
  Postime
  200
  Citim Postuar mė parė nga xhuliana Lexo Postimin
  ky fejzullalu eshte kot njihere...sa per te shtuar numrin e kengetareve....po mo keq se ai shpati nuk eshte.....se shpati eshte akoma me kot...
  -----> Ky osht Postimi i Viti 2007 kurr skam pa postim ma me vend .

 16. #36
  i/e regjistruar Maska e tullumi
  Anėtarėsuar
  26-09-2007
  Postime
  92
  Pritet qe Ermali te jet i sukseseshem, ashtu si i madhi SABRI FEJZULLAHU

 17. #37
  Bl3®i Maska e Bl3ri
  Anėtarėsuar
  06-01-2006
  Vendndodhja
  Tetove
  Mosha
  34
  Postime
  1,277
  Citim Postuar mė parė nga tullumi Lexo Postimin
  Pritet qe Ermali te jet i sukseseshem, ashtu si i madhi SABRI FEJZULLAHU
  Jo pritet por ai nga mosha qe ka edhe gjith ato suksese nuk te mjaftojne, sa hite jan duke shkuar ne dore te tij...
  Plumbi qe nuk vret, t'bon ma t'fort /

 18. #38
  i/e regjistruar Maska e tullumi
  Anėtarėsuar
  26-09-2007
  Postime
  92
  Citim Postuar mė parė nga FBI-Lady Lexo Postimin
  Jo pritet por ai nga mosha qe ka edhe gjith ato suksese nuk te mjaftojne, sa hite jan duke shkuar ne dore te tij...
  Nuk e thash me ironi,ke te drejt.

 19. #39
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  22-09-2007
  Vendndodhja
  Nė Kosoven e pa Rrym...
  Postime
  200
  jo po magjupve ju shkon per dore me kendu ....

 20. #40
  ~Dreams Come True~ Maska e Rudina_USA
  Anėtarėsuar
  23-10-2006
  Vendndodhja
  Smile even your smile is sad,because more sad than a sad smile is,sadnnes that doesen't smile never. Remember my friend.
  Postime
  135
  Citim Postuar mė parė nga Rammstein_R Lexo Postimin
  jo po magjupve ju shkon per dore me kendu ....

  Kendojne bota nuk jane si puna tende qe mezi lidh 5-fjal.


  Ermal Fejzullahu
  Me pelqen shume si kengetar.
  Kenget e rreja i ka shume te bukura.
  “During your life, never stop dreaming. No one can take away your dreams”

Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Rock Kosovar vitet 80-97
  Nga Mesnata nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 57
  Postimi i Fundit: 28-02-2019, 11:01
 2. Sabri Fejzullahu
  Nga Dita nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 78
  Postimi i Fundit: 17-02-2019, 16:37
 3. Xhelal Xheladini
  Nga Gjallica nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 24-01-2013, 11:42
 4. Humor nga Kosova
  Nga RTP nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 03-05-2004, 10:24
 5. Dosja e korrupsionit shteteror
  Nga Anton nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 91
  Postimi i Fundit: 25-01-2004, 03:30

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •